Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

ama canim benim o kadar kucuktuler ki.. su an buyumus halleri ile 75i dolduruyorlar ancak 75 dolguluyu dolduruyorlar, daha once de solemistim... normal 75i doldurunca zaten ben de ugrasmam... hem ben sadece kendim icin ugrassam zaten bu bilgileri kendime saklarim... ben sizlerle paylasiyorum kizlar... sanirim orada bi yanlis anlama var... buradaki herkes kendi icin mi ugrasiyo... ben bi cok kez diger kizlar icin de yeni bilgiler topluyorum da... fisfisfis

Bu arada, çok sık karıştırılan bir şey var ki o da şu; bildiğim kadarıyla sütyenlerdeki 2 ölçüden A, B, C şeklinde giden gögüs kupunun ölçüsü, 75-80-85-90 diye giden ölçü ise gögüs kafesi cevresinin ölcüsüdür. Sutyen alırken de buna dikkat ederek alırsanız daha iyi olur.

Göğüs büyütücü yiyecekleri almanın en doğru zamanı, ayın 10'u ile 14'ü arası . ayrıca 18i ile 24'ü arası da doğru zaman. 10 ile 14 arası, bedenimiz normalden 8 ile 10 kat daha fazla östrojen üretiyor. 18-24 arası, normalden 4 ila 6 arası daha fazla östrojen üretiyor.

kabataslak çeviri budur. yalnız bu rakamları nası çevirmek gerektiğini anlamadım. o anlamda yanlış çevirmiş olabilirim.
ayın 10'u ile 14ü arası mı demek istiyor yoksa başka bişi mi?

Canım, acaba ayın günleri değil de regl periyoduyla ilgili olabilir mi?a.s.

Canım, acaba ayın günleri değil de regl periyoduyla ilgili olabilir mi?a.s.

Evet, reglin 10. ve 14. günleri arası ve 18. ve 24. günleri arasından bahsediyor. yumurtanın oluşup rahime yerleşmeye çalıştığı tarihler. Mantıklı CADIARZU

ya arkadaşalr ben küç kullanıyorum bide acti
kullanıyorum az da olsa bişiler var dolgünluk buyume ama cay da ıcecek bır suru cay var hangısını ıcsem acaba CADIARZUbıde su sutfen olayına takıldım sılıkonlu (ben sılıkonlu kullanıyom.. ):enbuyukkk:a.s.zararlımı yanı anlamadım tam konuyu:çok üzgünüm:

slm kizlarr

ya bu saw'in yan etkisi fln yokmu?
doktora soran oldumu hic?

Kızlar selam hepınıze bende tam gaz devam edıyorum 2 hafta oldu 1 cm büyüdü oda belli olmuyor ama hiç sadece ölçerken belli oluyor göğsüm 84 tü 85 olmuş regli döneminden çıktım ınmemiş işin tuhaf yanı regli olucağım zaman göğüslerim ağrırdı bu sefer hiç bişey hissetmedim bende anlamadım sabırla devam edıyorum bakalım...

kizlar bi sitede okudum. kuc parnup pekmezi ve yogurtla aksam yatmadan once yenildiginde daha cabuk buyutuyor gogusleri.

zırrrrrrr:
nası ya ben hiç anlamadım hastalandıktan sonra 10, ve 14. gün arası ve 18, ve 24. gün arası bunu mu diyosunuz?

zırrrrrcım al bendende okadar yani bende hiç bişey anlamadım. mesela ayın 5.de regl olduk diyelim ozaman ayın 15 ile 19 arası gibi mi yoksa bittikten regl bittikten sonra mı???

evet aynen öyle, 5inde regl olduysan 15i ve 19u arası. 14.günde yumurta fallop kanalı ile yumurtalıklardan rahime geliyor, onun yeri hazırlanırken östrojene çok ihtiyaç duyuluyor ki vücut fazla üretiyor demek..

Arkadaşlar k.ü.ç yi hemen hemen 1 ay düzenli kullandım .20 gün sonra kadar bi büyüme bir dolgunluk olmuştu daha sonra regl dönemim girdi araya regl dönemimden sonra gööğüsler fısss oldu.ne doldunluk ne büyüklük hiç bişey kalmadı bundanda umudum kırıldı.

Bu saw'ı kullanan arkadaşlar küç le birliktemi kullanıyolar.Bide onunla deniycem olmazsa bırakıcam artık bunları kendi haline.ne halleri varsa görsünler.onlarlamı uğraşcam ben...senağlama

hangi markanın ürünü oldugu önemli mi yoksa hepsi aynı mı? kullanan arkadaslardan varsa özelden mesaj atabilirler mi hangi markayı tavsiye ediyorlarsa?

arkadaşlar saw ne demek anlamadım.cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Saw palmetto, bir çeşit cüce palmiye meyvesi. Aktarlarda kapsül halinde satılıyor. Hap gibi yani. Aslında erkeklerin prostat rahatsızlığı için kullanılıyor ama yan etki olarak göğüsleri büyütüyor. Yani öyle diyorlar en azından

Zırrrcım senin kaçıncı gün? Ben ayın 17'sinde başladım ve bir iki gündür de günde 4 taneye çıkardım. Aynı zamanda dreamwomen ile masaja devam. Sanki biraz dolgunluk oldu ama net bir şey yok henüz. Reglime de 12 gün falan var. Yani dolgunluğun onunla ilgisi de yok. Sanırım işe yarayacak ama ben mi çok sabırsızım

:sm_confused:peki bu saw in yan etkisi yokmu arkadaslaarrrrrr??? biri bana cvp versin

lutfennn???

:sm_confused:peki bu saw in yan etkisi yokmu arkadaslaarrrrrr??? biri bana cvp versin

lutfennn???

Canım ben kullanıyorum şu an ama daha çok yeni. Bir hafta oldu. O yüzden kendi tecrübelerimden buna ilişkin bir şey söyleyemeyeceğim. Ama aktardaki kız tamamen doğal bir yan etkisi yok dedi. Aslında bunu bir doktorla görüşmek lazım. Sonuçta erkekler için kullanılması tavsiye edilen, hatta bazı markaları doktorlar tarafından prostat hastaları için özellikle önerilen ve kadınlarda da göğüsleri büyüttüğü keşfedilen bir ürün bu. Netice itibari ile direk göğüs için üretilmiş bir şey değil. İlaçlar ne kadar yan etkiye sahipse, doğal besinler de yan etkiye sahip. Benden çok uzun bir zaman önce zırr bu ürünü bir ay kadar kullanmış ve gözle görülür bir yan etkisini hatırlamıyor. Şu an yine kullanıyor o. Bende sadece şu yaşandı ama bunun direk sawın yan etkisi olduğunu söyleyemem, hiç ilgisi de olmayabilir. Midem ağrıyor yemek yemeye başladığımda. Ama dediğim gibi sabahları kahvaltı yapmadığım için, sabah aldığım iki adet tablet yüzünden de olabilir, mevsimsel ya da yediklerime bağlı bir şey de olabilir. Dediğim gibi bu üründen daha önce bir şikayet duymadım burda. Objektif olacak ve gerçekten bize doğru bilgi sunmaya mesleki olarak yetkin birinden öğrenmek lazım. Ama benim çevremde öyle biri yok. Kayla isimli bir arkadaşımız vardı, annesi babası doktor, kendisi de tıp öğrencisi olan. Belki o yardım edebilir ama şu sıralar görünmüyor nette.

Ya bu arada arkadaşlar bir şey soracağım size? Sizin de sırt üstü uzanıp kollarınızı başınızın altında bağladığınızda göğüsleriniz dümdüz, hiç yoklarmış gibi yani bir erkeğin göğsüymüş gibi oluyor mu? :KK43: :KK43:

Arkadaşlarım ilk defa bu forumda görüp anneme sormuştum zamanında Saw palmetto'yu, sonunda kızdı artık, her gün yeni bir şeyle geliyosun, çok uğraşıyosun bilmediğin şeylerle hepsini yasaklıyorum dedi :KK43:

Üzüm çekirdeğimi bile kendisinin onaylamasına, bi zararının olmadığını söylemesine rağmen yasakladı ama ben de bırakmak zorundaydım artık çünkü damarlarım derimin üzerine çıkmaya kararlı hale gelmişlerdi son zamanlarda..

Biraz ortalık durulsun yine başlarım maratonuma.. Şimdilik ara veriyorum.

Size başarılar diliyorumm..

Öpücükler

Zırrcım aslında bu yan etki meselesine sen sebep olmadın. Bana aktardaki kız da bu şekilde söyledi. Belki de yan etki ile kastedilen, bir ilacın olumsuz etkisi olarak ortaya çıkan ve ilaç prospektüslerinde yazan yan etki değildir. Yan etki yani ekstra etkisi, birincil etkiden sonra saptanan etkisi manasındadır ki, ben bunu bu şekilde anlıyorum. Yani bu bitki birincil olarak prostat rahatsızlığı olan erkeklere tavsiye ediliyor. Ancak bu durum göğüs büyütmek ya da cinsel isteksizliği azaltmak gibi bayanlarda görülen rahatsızlıkların destek tedavisinde başvurulacak bir ürün olmaktan da çıkarmıyor saw palmettoyu. Yani bayanlarda prostat sorunu olamayacağına göre, bayanlar açısından ürünün birincil etkisi yukarıda sayılanlar...

Sabırsızlığa gelince, haklısın ben çok sabırsızım bu konuda :KK43: Çünkü bu durum ilişkilerimde beni rahatsız ediyor. Kendine çok güvenen bir insan olmama rağmen, göğüslerimle ilgili bir mevzu olduğunda, mesela bir yere eğlenmeye gidip de ona göre giyinmem gerektiğinde bütün özgüvenimi yerle bir ediyor. :KK43: Biraz da onun etkisiyle günde 4 tane almaya başladım ama tedirgin de olmuyor değilim. 3 tane mi alsam acaba? Kayla ailesine sorabilseydi çok güzel olurdu. Aslında ürolog olan bir doktor arkadaşım var, sonuçta prostatsa ilk uygulandığı yer, bi ürolog bunu iyi bilir. Ama erkek olduğu ve aramızda bu samimiyet olmadığı için soramam. Üstelik de göğüslerimin sütyen sayesinde görünen büyüklüğünden daha küçük göründüğünü bilmesine hiç gerek yok di mi :)