Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yeni Göğüs Büyütme Yöntemiiiii

Denediniz ve olumlu sonuç aldınız mı ?

• Ankete Katılan
    18
bende cemen tohumunu tuketiyorum.. 75B kullaniyorum gayet dolu dolu dolduruyo wallahi :) onceden 75B icinde yuzuyordu benimkiler.. suanda super oturuyor.. bende bi 2 hafta once basladim ama duzenli kullanmadgim icin tam olarak gelismeyi anlatamicam.. tenimde kokudanda rahatsiz olmuyorum.. o biraz kendi hijyeninize bagli bisey.. hijyeninize dikkat ederseniz hic bi yeriniz kokmaz

bende cemen tohumunu tuketiyorum.. 75B kullaniyorum gayet dolu dolu dolduruyo wallahi :) onceden 75B icinde yuzuyordu benimkiler.. suanda super oturuyor.. bende bi 2 hafta once basladim ama duzenli kullanmadgim icin tam olarak gelismeyi anlatamicam.. tenimde kokudanda rahatsiz olmuyorum.. o biraz kendi hijyeninize bagli bisey.. hijyeninize dikkat ederseniz hic bi yeriniz kokmaz

çemen tohumunu napıyon ya bı soyLesene tozu nu kuLLanamıyorumda :KK70:

çemen koku yapmıyo yahu.. kış geldi ya sorun olmuyo..tozunu yutuyorum ben..daha kolay öyle içmesi..

Ben cemen tohumunu gunde 1 tatli kassigi tuketiyorum.. Ayni bildigimiz hap yutar gibi cemen tohumunu agziniza alip suyla gonderin oteki tarafa :) yutuyorum yani suyla

kızlar hala kullanan var mı , gelişmelerinizi merak ediyorum , ben bırakıştım yazın koku yaptı , gene başlıycam en kısa zamanda , ayrıca ısırgan otu çayı içmeyede başlıycam ve çörekotu yağıylada masaj :) artıık daha ne yapıyım aaa :)

Son düzenleme:
valla bende dün başladım ısrganotu ve hayıt tohumunu karıştırıp çay yapıyorum. gece yatarken içiyorum. bi tatlı kaşığı da küç yutuyorum. gündüzleri bi bardak rezene çayı içiyorum. gece yatarkende çörekotu yağıyla masaj :KK52: valla bu kadar uğraşın üstüne olmazsa bişeyler çemen otuna başlıcam. Onunda malum kokusundan korkuyorum.hehe gece yaptığım o caya bi kaç damla mersin yağı koyuyorum ya çok iğrenç oluyor :KK59: neden biz yaaaaaa

:KK60: valla hiç bu kadar uğraşmamıştım bu konuyla ama bu aralar fena kafayı taktım. ısırgan otu içiyorum ben de.küç yiyorum.hurma yiyorum bi de çörek otu yağı sürüyorum ovarak 5 dk falan. 2 gündür.gerginlik ve dolgunluk devam ediyo.acıyo hatta dokununca hareket edince :KK52: :KK52:

ısırgan otu çayının tadı nasıl oluyor.ben hayıt tohumuyla karıtırıp yaptım dün zift gibi bişi oldu:KK14:. çok kötüydü kesin midemi bozcam. tek başına iyiyse öyle deneyim. bide içine limon şeker faaln koyup tatlandırmanın zararı olur mu acaba?

valla bende dün başladım ısrganotu ve hayıt tohumunu karıştırıp çay yapıyorum. gece yatarken içiyorum. bi tatlı kaşığı da küç yutuyorum. gündüzleri bi bardak rezene çayı içiyorum. gece yatarkende çörekotu yağıyla masaj :KK52: valla bu kadar uğraşın üstüne olmazsa bişeyler çemen otuna başlıcam. Onunda malum kokusundan korkuyorum.hehe gece yaptığım o caya bi kaç damla mersin yağı koyuyorum ya çok iğrenç oluyor :KK59: neden biz yaaaaaa

ben de bir gün ısırgan bir gün hayıt otu içmeyi düşünüyorum ama saçımın dökülmesnden korkuyorum sende öyle bir şey oldu mu cnm?

bekliyorum herkesin sonuçlarını bende bildircem zamanla , ancak şuan regl dönemine girdim o yüzdende şişiyolar ayırt edemiyorum :)

tecrübelerinizden ve önerilerinizden yararlanmak için bakıyorm paylaşımlat için teşekkürler. bende siyah üzüm çekirdeği denemiştim biraz işe yarıyor gbi geldi ama sonra bırakınca eskisi gbi bişey değişmiyo. çemen otna başlcam bakalım neler olcak.:)

tecrübelerinizden ve önerilerinizden yararlanmak için bakıyorm paylaşımlat için teşekkürler. bende siyah üzüm çekirdeği denemiştim biraz işe yarıyor gbi geldi ama sonra bırakınca eskisi gbi bişey değişmiyo. çemen otna başlcam bakalım neler olcak.:)

hadi bakalım bol şans , inş işe yarar :)))

Kızlar çörekotu yağını geçen ay bende denedim her gece yatmadan sürüyordum.Ayrıca gündüzleri adaçayı(yapraklı olarak) bide rezeneyi kocaman bi kupada her gün içiyordum.Ayrıca çemen tohumunu her gün 1 tatlı kaşığı yutuyordum.Farketti mi şöyle farketti cıvıma oldu donununca hissediliyor 1-2 haftada hemde :KK76:

Ramazanda ilk günler kadar sık yapamadım ama şimdi bide telkine başladım şu an önceki gibi daha sertler bayramdan sonra yine başlıcam tabikii :KK66::KK66: hissedilir bişeyler oluyo emin olun :81:

Ama bişeylerin tek başına işe yaradığını düşünmüyorum.

Masaj+bitkisel çaylar+inanç bence :KK3:

Kızlar çörekotu yağını geçen ay bende denedim her gece yatmadan sürüyordum.Ayrıca gündüzleri adaçayı(yapraklı olarak) bide rezeneyi kocaman bi kupada her gün içiyordum.Ayrıca çemen tohumunu her gün 1 tatlı kaşığı yutuyordum.Farketti mi şöyle farketti cıvıma oldu donununca hissediliyor 1-2 haftada hemde :KK76:

Ramazanda ilk günler kadar sık yapamadım ama şimdi bide telkine başladım şu an önceki gibi daha sertler bayramdan sonra yine başlıcam tabikii :KK66::KK66: hissedilir bişeyler oluyo emin olun :81:

Ama bişeylerin tek başına işe yaradığını düşünmüyorum.

Masaj+bitkisel çaylar+inanç bence :KK3:

istikrar çok önemli ama ben sıkılıyorum ya , sonra yeniden gaza gelip başlıyorum , sonra gene sıkılıyorum falan , şuan halla minnacıkları nolcak halim bilmiorum :KK66:

X