Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yeni Göğüs Büyütme Yöntemiiiii

Denediniz ve olumlu sonuç aldınız mı ?

• Ankete Katılan
    18

yasmin89

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
2.395
238
Arkadaşlar slm, bir aktardan göğüs büyütmek için şu tarifi aldım, 100 gr üzüm tohumu tozu ve 100 gr çemen tozunu karıştırıp , sabah - akşam tok karna 1 tatlı kaşığı içicekmişiz. İster yoğurtla ister meyve suyuyla yada herhangi bişeyle farketmez , nasıl rahatınıza geliyorsa öyle için. Ama sıvıyla karıştırmanızı tavsiye etmiyorum çünkü dibe çöküyo. Ben 1 kaşığı ağzıma direk atıyorum üstüne yutmak için direk su içiyorum, hiç bir tat falan almıyorum. Aktar kadın memnun olan müşterilerimiz var dedi artık bilemicem akannehir .

Ama terlediğinde çemen olduğu için terimiz kötü kokabilirmiş, öyle dediler. Bende hiç koku olmadı sanırım pek terlemediğim ve hijyenime özen gösterdiğim için ama çok terleyenlerde koku olur mu bilemicem, malum yaz günleri o yüzden bu konuda dikkatli olmak gerek.

Ben ve arkadaşım 1 hafta önce başladık, ben 77 cm oda 78 cm ile başladık, şuan bi değişiklik yok ama heycanla bekliyoruz :) Umarım dener ve memnun kalırsınızzzz :):nazar:

gelişmeleri bildir canım. gerçi ben çemene yaklaşamıyorum bir türlü ama.. sen sonuç alırsan denerim burnumu tıkayarak :/

zayıfım ben 45 kilo , 160 boyundayım, kilo almayada çalışıyorum ama o ayrı :)

pastırma gibi kokusu falan yok yerken, tadıda yok hatta, o yüzden yiyebilirsiniz sanırım :)

1 haftada yarım cm büyüdü gibi geldi bana, dünden beride çörekotu yağı sürmeye başladım geceleri. 1 haftada 3 cm büyüdü diye yazmış bazı arkadaşlarımız burda :)

bi tanem boyumuz kilomuz ve göğüs ölçülerimiz aynı:lepi:
sende işe yararsa bende kesin denicem

bu yöntemi deniyorum...2 hafta falan oluyo...cm olarak ölçmedim ama gözle görülür bi dolgunluk var...bi de 2 gündür çörekotu yağıyla masaj yapıyorum...hatta bugün çörekotunun içine mersin yağı da koydum öyle yaptım...sanırım bu işe yarıcak gibi..denicez bakalım 2 ay falan..

kızlar ben bıraktım , tatile gitmişm 1 hafta orda içmedim döndüğümdede gene unuttum , çemen otu koku yapmaya başladı bir de , kışın daha az terlediğim için tekrar başlamayı düşünüyorum , gelişme olursa bildiricem , işe yarayan arkadaşlar için çok sevindim :)

ya normalde çemeni yendiğinde bile ( ki ben asla yemem ) kokusu bir haftada gitmiyo insanın vücüdundan göğüs büyütecez diye kokarca gibi dolaşacaz yok ben bu yöntemi deneyemem deneyenler inşallah işinize yarar..

X