Göbek Deliği çok fena çıktı

benimki hala içeri tarafta daha çıkmadı yakındır çıkması o kadar çok yağ kullanıyorum ki kakao yağı, badem yağı sürmekten göbeğim bi tuhaf oldu:1hug:

Kızlar benim göbeğimin deliği çok fena çıktı sizlerinkide öylemi dışarıdan çok belli oluyor......................................

benimde canım fırlamak üzere bi tuhaf oldu gerildide gerildi çukurluğu kalmadı göbişiminnsırnaşık şey benimde ellemek çok hoşuma gidio onu fırlak fırlak :roflol::roflol:sırnaşık şey

evet öyle oluyor doğumdan sonra da havuz gibi kocaman oluyor göbek deliği göbekteki çizgi de uzuuuun zaman gitmiyormuş benimki hala duruyor doğum yapalı 51 gün oldu

KIZLAR BU KONUYU SABAH AÇMAYI DÜŞÜNDÜM.
ÇUKUR OLAN GÖBEK DELİĞİM, HAMiLELiĞİM SÜRESİNCE DÜZLEŞMİŞTİ.
HATTA DÜN BİLE İNCELEDİM, DÜMDÜZDÜ.
BU SABAH BAKTIM KÜÇÜKTE OLSA DIŞA ÇIKINTI VAR...

aslında benimde hoşuma gidiyor ama bu kadar fırlaması normalmi die merak ettim............

benim göbek deliğim de fırladı hem de kocaman resmen sırnaşık şey doktor görünce göbek fıtığı var heralde dedi :eek: tüm karnım sert ama göbek deliğimin olduğu kısım yumuşak dokununca içe göçüyor gibi sanki :roflol:

göbek deligi bide dışarımı cıkıyor aaa bende öyle bişi yok herşey normal eskisi gibi yanii :uhm:

X