Göğsümden Kanlı Akıntı Geliyor

tuba83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
73
0
merhaba arkadaşlar. 25 haftalık gebeyim ve inşallah bende ağustos annesi olacağım. benim bikaç haftadır göğsümden sıvı geliyordu, sıkıp baktığımda kanla karışık şeffaf yapışkan bi sıvı olduğunu farkettim. Kanlı olması beni kaygılandırıyor. Bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı fisfisfis

merhaba arkadaşlar. 25 haftalık gebeyim ve inşallah bende ağustos annesi olacağım. benim bikaç haftadır göğsümden sıvı geliyordu, sıkıp baktığımda kanla karışık şeffaf yapışkan bi sıvı olduğunu farkettim. Kanlı olması beni kaygılandırıyor. Bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı fisfisfis

hayır cnm inan ne olduğundan haberim yok ama göğsünle fazla oynamamalısın bunun iyi olmadığını biliyorum muhakkak dr una danış sana yardımcı olacaktır geçmiş olsun a.s.

Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde göğüsten sarımsı bir sıvı gelmesi normaldir fakat göğsünüzü lütfen sıkmayın. Kanlı bir sıvı gelmesini ise muhakkak bir doktora danışın derim

benim hamilelğimde hiç böyle akıntı,süt gelmedi.akıntı alabileceğini duymuştum oda son aylara doğru şefaf süt gibi bişi.ama kanlı olması ilginç hemen dr git
belkide göğüslerin çok şiştiyse içerideki kılcal damarlar catlamış olabilir.
sen bi dr git canım

doktoruma telefon açıp sordum arkadaşlar. kitle falan yoksa önemli değil damarların genişlemesinden kaynaklanır dedi. Rahatladım çok şükür. İlginize teşekkürler...

doktoruma telefon açıp sordum arkadaşlar. kitle falan yoksa önemli değil damarların genişlemesinden kaynaklanır dedi. Rahatladım çok şükür. İlginize teşekkürler...

merhaba benimde göğsümden sarımsı süt geliyordu banyoda iken fazla ovmaktan oldunu duymuştum göğüslerimi yıkarken artık ovmuyorum.akmadı birdahada canımyasakkelime

cnm göğüsten sütümsü akıntı gelmesi normal,ama göğsünle oynama sıkma olur mu?

X