hamile kalamıyorum?? :(

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
arkadaşlar ben yeni aranıza katılıyorum..1 yıllık evliyim heme çocuk düşünüyorduk ama olmuyor senağlama en bi kaç denemede olmadı birde araya idrar yolu enfesiyonu rahatsızlığım girdi o sıra korunmaya başladık ben antibiyotik tedavisi gördüm 2-3 ay falanda o şekilde geçti birde adet düzensizliklerimde vardı onunda tedavisini gördüm son 3 aydır ilaçsız çok düzenliydi tam günde geliyordu bu ay yumutrlama tarihini hesapladım o tarihte gün aşırı şeklinde ilişkide bulundum ve umudum vardı fakat heyecan işte aceleci davrandım sanırım ilişkinin üzerinden daha 10 gün geçti kan test yaptırdım değer 0 çıkmış senağlama gerçi adetime daha 6 gün var oda gelicekmi yoksa gebelik varda geçermi daha o günümü bekleyemedim...çok ama çok moralim bozuldu arkadaşlar ne olur bi akıl verin bu sonuç şimdi kesinlikle yok demek mii yada varsa bile ne kadarda çıkar :çok üzgünüm:

aramıza hoşgeldin eğer yumurtlama günün 10 gün geçtiyse hamiş olsan çıkardı testte diye düşünüyorum ama testler belli olmuyo bazen kesin sonuç geç alınabiliyo umarım hamişsindir diilsende üzülme hayırlısı olsun dimi

hoşgeldin canım.
tamam 1 yıl olmuş ama anlattığına göre biçok kez ara vermişsiniz denemelere, yani toplasan belki ancak 6 ay falan denemişsiniz di mi.. doktora hamile kalamıyorum diye gitmek için 1 yıl aralıksız korunmadan denemiş olmak öneriliyo başka bi sorun yoksa...
bi de yumurtlama gününe 3-4 gün falan kalınca iki günde bir ilişki önerilen, çok sık olursa sperm kalitesi ve sayısı düşüyo..
ümitsizliğe kapılma ama bi muayene ol istersen..a.s

arkadaşlar ben yeni aranıza katılıyorum..1 yıllık evliyim heme çocuk düşünüyorduk ama olmuyor senağlama en bi kaç denemede olmadı birde araya idrar yolu enfesiyonu rahatsızlığım girdi o sıra korunmaya başladık ben antibiyotik tedavisi gördüm 2-3 ay falanda o şekilde geçti birde adet düzensizliklerimde vardı onunda tedavisini gördüm son 3 aydır ilaçsız çok düzenliydi tam günde geliyordu bu ay yumutrlama tarihini hesapladım o tarihte gün aşırı şeklinde ilişkide bulundum ve umudum vardı fakat heyecan işte aceleci davrandım sanırım ilişkinin üzerinden daha 10 gün geçti kan test yaptırdım değer 0 çıkmış senağlama gerçi adetime daha 6 gün var oda gelicekmi yoksa gebelik varda geçermi daha o günümü bekleyemedim...çok ama çok moralim bozuldu arkadaşlar ne olur bi akıl verin bu sonuç şimdi kesinlikle yok demek mii yada varsa bile ne kadarda çıkar :çok üzgünüm:
CANIM BOZMA MORALİNİ BENİMDE 1,5 SENE OLMADI AMA PES ETMEDİM AYRICA BENİM ADETİME 6 GÜN VARDI KANDA BAKTIRDIM NEGATİFTİ AMA HAMİLEYMİŞİM

bir kere bir şeyin üzerine fala gitme oluruna bırak, kafanı rahat tut, yok bu ay tutmalı şu bu dersen sorun çıkar ortaya, onun yerine rahat olmayı dene, şuan yaptığın stres bile hormonları etkiler, aman dikkat. Rahat ol dr muhakkak git konuş, bilgi ala ne kadar iyi gelecek, en kısa zamanda hamile kalırsın
inş.

Canim üzülme Neolur Benimde Olmamişdi 2 Sene Olmadi Ondan Sonra Oğluşum Oldu şimdi 41 Yaşinda 12 Haftalik Hamileyim Bende çok Korkuyorum Ama Hiç ümitini Kaybetme

zaten doktora gittiğim gibi bana hemen adetin ne kadar geçti dedi bende daha olmama 6 gün war dedm doktorda çıkmayabilir erken gelmişin dedi ben yinede yaptırmak istedim bugun sonucu aldm 0 denilince çok üzüldüm ama yinede adetini bekle dedi adetim çok düzenli şuanda yani düzensiz olsa belki daha anlaşılmaz olurdu ama geçerse olabilir dedi doktor...yorumlarınız için tşkler arkadaşlar birde böyle kan da negatif çıkan daha sonra hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar warmı??? peki ultrosonda ne zaman görülüyor?

Kızlarrr bana hiç bişy yazmıyorsunuzsenağlama bugün adetimin gününe 5 gün kaldı bişey sorucam idrarımı yaptıktan sonra cinsel organımın üzerinde bi dolgunluk hissi oluyor sanki daha idrar varmış gibi sonra geçiyor ve 15-20 dk sonra yine tuvalete çıkma ihtiyacı duyuyorum..eğer üşüme desem yanma yok ağrıda yok akıntımda normal !! buda gebelik belirtisi olabilir mi?

anladigim kadariyla daha yeni evliymi$sin.. ilk evlendigim yil bana birden bir bebek hevesi gelmisti 7 ay ugrastik olmadi..
7 ay sonra korunmaya basladik.. cünkü bebek istegim azalmisti ve daha erken oldugunu düsündüm..simdi..yani 3 yil sonra korunmayi biraktigim gibi hamile kaldim canim.. yani bu isler hic belli olmuyo..allah'in hikmeti.. insallah istedigin gibi olur hersey.. ii haberlerini bekliyoruz.

canım bu işler hiç belli olmaz.günün gelince bidaha dene bakalım.her şey olacağına varır.

evet bende artık çok fazla düşünmek istemiyorum çok üzülüyorum sonra..şuanda çok belirtiler var aslında ama ona yormak istemiyorum aslında belirtilere göre adette olabilirm inş. adet olmam o günü sabırsızlıkla bekliyorum ozaman size yazarım kızlarr benm için dua edin...

canım kan testi yaptırmışsın.hamiş olsan çıkardı.fazla üstüne düşme stres engelleyebilliyo bazen.bizde 1.5 sene aradık.rabbim vereceği günü bilir.gitmediğim dr kalmadı.iğne ve hap yumurtalıklarımı tembelleştirmiş.bu işlerde en büyük etken sabır.5 yıllık evliyim.şu anda 2 aylık bir kızım var.bol bol dua et.allahın takdirine bırak.

X