özel kadiöy şifa hastanesinde doğum yapan var mı?

2008 Mayıs ayında Kadıköy Şifada sezeryanla bir kızımm oldu. İlk hamileliğimi öğrendim ve sigortacımın tavsiyesiyle O zamandan beri Kadıköy Şifaya gidiyorum. Sezeryanımın ilk günü ayağa kalkabildim ve bir daha da yatmadım hiç. Çok iyi bir ekip ve hastane bence... Hastaneden çıktıktan sonra bile eve gelip ya da telefonla sizi takip ediyorlar. Ve evet biraz fiyatlar tuzlu ama bence değiyor... Sigorta anlaşması ile yaklaşık 4500 gibi malolmuştu bize.. ssk anlaşması da yok...
Şimdi de kızım için hala aşılar ve kontroller için hala Alper Beye devam ediyoruz.

2008 Mayıs!ta doğum yaptım Kadıköy Şifa'da. YapıKredi sigortaya 3000'in altında bir fiyat çıkarmışlardı. Epidural sezaryenle doğum yapmıştım. Şimdi 2. bebeğime hamileyim, Ataşehir'e taşındım ve Ataşehir Şifa'yı merak ediyorum. Çünkü Kadıköy'deki anestezi uzmanları ve bebek hemşireleri çok iyi. Hatta bebek hemşireleri için karşıdaki çok pahalı hastanedekilerden bile iyi diyorlar. Çünkü çocuk hastanesi olmuş orası artık. Bebeklere, çocuklara nasıl davranacaklarını çok iyi biliyorlar. Çocuk doktoru olarak da Alper Soysal'ı tek geçerim...

Ben 2007 de kadıköy şifa da dogum yaptım. Doktorumdan,anestezı uzmanına,ebesıne,hemsıresıne,hastaneye yani her seyı ıle cok cok memnun kaldık.ancak ozel sigortanız yoksa ssk felan gecmıyor.Biz dogum oncesı sonrası herseyden memnunduk.biraz kalabalık. Ben bu sene ıcın haziran ayında dogum ve muayene ucretı sormustum.muayene 230 tl sezeryan 7500 tl dendı tabi ozel sıgortanız yok ise fiyatlar bu.Ayrıca ben bu hastanede amnıyosentez dahı oldum.Bu arada herkes her doktor ve hastaneden aynı memnunıyet ıgormeyebılır ama bız sorun yasamadık.tek sorun yogun olması.

merhaba;
20 haftalık gebeyim ve Anadolu Yakası'na taşınmamız sebebiyle doktorumu bırakmak zorunda kalıyorum. doğumumu, forumdaki yorumları okuduktan sonra Kadıköy Şifa Hastanesi'nde yapmak istiyorum. bana önereceğiniz işini iyi bilen yanlış teşhis koymayan bir doktor var mı?

merhaba;
20 haftalık gebeyim ve Anadolu Yakası'na taşınmamız sebebiyle doktorumu bırakmak zorunda kalıyorum. doğumumu, forumdaki yorumları okuduktan sonra Kadıköy Şifa Hastanesi'nde yapmak istiyorum. bana önereceğiniz işini iyi bilen yanlış teşhis koymayan bir doktor var mı?

merhaba,

ataşehir hastanesinde yasemin hanım var. tavsiye ederim.

merhaba;

ben birgül karakoç a devam ediyorum şu an.
pzt, salı çarşamba ve cumartesi günler kadıköy şifada
perşembe cuma günleri ataşehir şifada
kendisinden memnunum.

Merhabalar; ben de 10 haftalık hamileyim ve Ataşehir Şifa Hastanesine gidiyorum ilk hamile olduğumu öğrendiğimde aynı hastaneden Emel Balkan ile görüşmüştüm hamileyim dediğimde ''geçmiş olsun'' dediği için kendisiyle devam etmek istemedim,şimdilerde Ayşe Kafkaslı ile devam ediyoruz kendisi çok tatlı ve cana yakın ancak saki bilgilendirmede bazı eksikliklerimiz var gibi geliyor bana henüz memum olup olamadığımla ilgili durumumu netleştiremedim,merak edenler için Ayşe Hanım'ın muayene ücreti 285 TL ...

Bende kadıkoysifa ataşehirde doğum yaptım. 17.03.2012 de çok memnun kaldım. hastane süper herseyiyle dört dörtlük hastane cantası hazırlamıştım pişman oldum çünkü herseyi onlar veriyor. dr da yasemin yakut çok memnun kaldım kendıne guvenen yaptığı işten emin bır doktor

Bende kadıkoysifa ataşehirde doğum yaptım. 17.03.2012 de çok memnun kaldım. hastane süper herseyiyle dört dörtlük hastane cantası hazırlamıştım pişman oldum çünkü herseyi onlar veriyor. dr da yasemin yakut çok memnun kaldım kendıne guvenen yaptığı işten emin bır doktor

allah bağışlasın bebeğini peki ne kadara doğum yaptın ataşehirde ? 2012 fiyatı ile

Bende kadikoy sifada dogum yaptim hastaneden cok memnun kaldim verdiginiz paraya deyiyor ancak dr um yasemin yakut'tan hic memnun kalmadim cok pismanim onu sectigim icin anlatmakla bitiremeyecegim olumsuzluklar yasadim devlet hastanesinde yasamazsiniz bu kadarini bence hasta iliskisi ve iletisimi sifir. Ayni hastanede yine dogum yaarim ancak kesinlikle yasemin hanima gitmem

Merhaba,
kadınlar kulübündeki öneri ve şikayetleri okuyarak Emel Balkan'a gittim.5 haftalık hamileliğim söz konusuydu.6 hafta için tekrar çağırdı kendisi beni. Vajinal Muayenede bebeğin kalp atışları duyulmadı. Benim ilk hamileliğim olduğu için neyin ne olduğunu daha önceki deneyimlerimden bilemiyordum tabi ki. O gün emel Hanımın yaklaşımı beni inanılmaz rahatsız etti. Evet işini çok iyi bilen bir doktor olduğu konusunda hiç şüphem yok. Gayet te tecrübeli duruyor. Ama bu bulguyu erişmiş olsan bile muayene masasında yatan ve ilk hamileliğini yaşayan bir anne adayına konuşurken doktorun üslubuna dikkat etmesi gerekiyor. Ben oradayken ultrasona baktı ve suratını ekşiterek "hımmm kalp atışları yok, kromozom anomisi olmuş olabilir bekleyelim sonrasında olmadı vakumla çekeriz" şeklindeki gayet soğuk yaklaşımı karşısında şoka girdim. O an konuşuyordu ama sesini duyamaz oldum. Giyindim ve eşimin de olduğu diğer tarafa geçtik. Benzer tutumla eşime de konuştu ve sonunda"1 hafta daha bekleyelim tabi sizin için zor olacak 1 hafta beklemek ama yapacak bir şey yok "demez mi. Herhalde zor olacak sen böyle duygusuz ve ilgisiz olursan beklemek tabi ki zor olur. Ben oradan çıktığımda ağlıyordum. Sonrasında çok şanslıyım ki Doktor Herman İşçi 'ye gittim. Evet Herman Bey'de sonuçta bana aynı şeyleri söyledi. Ama bir şeyi anlatmanın bin türlü yolu vardır. İnsanı inanılmaz rahatlatan olayı ve süreci gayet titiz ve hassas bir şekilde anlatan ve sizin duygularınıza değer veren bir doktor. Evet benim bebeğim 8 haftalıkken kalbi durduğu için alındı ama ben bunun doğal bir seleksiyon olduğunu ve bunu pek çok kadının yaşadığı bilincini ve kabullenmişliğini Herman Bey sayesinde kazandım. Teşekkürler Herman Bey...Doktor dediğiniz sizin gibi olur.

X