Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

hihoyyyt
CANIM BANA AKTAR 100 GR SAN.SAKIZINA 30 GR KİTRE YAPIP VERDİ..sirke ile içiyorsun aç karna.
barsaklarda ve midede donmuş yağları çözüyor dedi..bu ay kullanmayı düşünüyorum yazarım sana.
ama senin altta dediğin gibi degil sade sakız-kitre karışık. ama bununla kesinlikle süt içersende kilo alırsın dedi.
<(Alıntıdır)
Öneri : 100 gr Sandaroz sakızı 20 gr kitre karıştırılıp 1 çay kaşığı yenecek miş.2 ayda 8 kilo zayıflamış bir arkadaş, bir yıl kullanan bir arkadaş ta 80 kilodan 60 kiloya düşmüş..
Denemedim , ama deneyenleri tanıyorum.En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.
Bakalım çay kadar erkili mi .Ben çok zorlanıyorum çayı içerken.Sonuç alırsam tekrar yazarım.
Aktarlar bilirmiş.Sandaroz en iyi yağ yakıcıymış...
başka bir yerde böyle bir yazı buldum bile....

arkadaşlar siz kitre diosunuz ama bna aktardaki adam kitrenin mideye zarar vrdiqini söledi...yani bilmeq istrsiniz die dşndüm fzla otda zaralı biliosunuz ayrca alanların hp midesinden şkyet ettiqini söledi...yine de siz bilirsiniz tabi
hihoyyyt

valla ben ne yazık ki sirke içemem,kitre ile sandarosa başlıyacağım,
bu bahsettiğim çok eski bi kitap gerçi yeni baskılarıda var ama,adı üstünde
şifalı bitkiler yani,arştırdığımda da bu bilgilere ulaşıyorum,işte tek problem bunları nasıl macun haline getireceğim 1 kaşık yoğurt kullansam olurmu acaba

[

arkadaşlar siz kitre diosunuz ama bna aktardaki adam kitrenin mideye zarar vrdiqini söledi...yani bilmeq istrsiniz die dşndüm fzla otda zaralı biliosunuz ayrca alanların hp midesinden şkyet ettiqini söledi...yine de siz bilirsiniz tabi
hihoyyyt[/QUOTE]

Bence aktarın dediği doğrudur.netten şu an baktım
Kitre, ülkemizin güney ve güneydoğu bölgelerinde yetişen yabani bir dikenin özsuyudur
Ebru sanatında boya serpilcek olan suya kıvam ve yapışkanlık vermek için kullanılan bir maddedir.Yani bir tür zamk

Bu tür şeyleri lütfen bir doktor önerisi olmadan kullanmayalım.Aktarların ne kadar bilgisi olabilirki onlarda senden benden duyma ile yada bitki kitaplarını inceleyerek kendi kafalarına göre takılıyorlar.Kitrenin sağlık alanındada kullanıldığı yazılıyor ama işlemlerden geçirilerek kullanılıyor olabilir.
Bana göre sandaloz sakızını sirke ile kullanın.En azından sandaloz sakızının hiç bir yerde zararlı olduğunu okumadım.Karar size kalmış:))

slm arkadaşlar ben de kilo vermeye çalışanlardanım.ben troid hastasıyım ve bu yüzden çok çabuk kilo alıp çok geç veriyorum.10 gündür bu formülü deniyorum,hergün 1 saat yürüyüş yapıyorum mekik çekiyorum,asla şeker kullanmıyorum,yediklerime çoook dikkat ediyorum fakat sadece 1,5 kg verebildim.

yaa bişey dicem bnm metabolizmamm çok yvaş.kendime de hakim olamıyom..bir seferinde yapmıştım diyet.20 qünde bi kilo wrdm.o kadar çok yürüyüş we spor yaptıqım hatta yediklerime dikkat ettiqim halde.sizce bu bnm işime yararmı lütfen cwpppp

sandolozu babamda kullandı halada kullanıyo 12 günde 7 kilo verdi işe yarıyo bende denemeyi düşünüyorum bakalım

bnde lisedeyim normal kilom ama kalçam fazLa napayım.62 kiloyum full kalça yha berbt qörünüorm.bu saqLıqa falan zarar werirmiii

Selam kizlar geçen gün ntv de yayinlanan bir belgeselden alinti yapmak istiyorum , bu arada bende 3 gündür sandoloz kullaniyorum. Bu belgeseli arkadaşim anlatti bende merakla tekrarini bekliyorum. 2 bayan üzerinde günlük kalori miktarlarini ölçmek için deney yapiyorlar biri çok zayif ve diğeri şişman hani su içse yariyor diyenlerden, ve metabolizmam yavaş yakamiyorum diyor, bayanin birine kalorisi düşük yiyecekler ve diğerine yağli, soslu yiyeceklerden veriyorlar ve kalorisi düşük yiyeceklerden yiyen daha az acikiyor ama ölçümlerde ikisininde vücudunda kalori yakim hizi ayni, yani kendinizi kandirmayin diyorlar ben sadece alinti yaptim, bu belgeseli mutlaka bulup izlicem kilolular kervanindan biri olarak

ben evdekı sandoloz sakızım bıtınce sogan suyuna baslıcam hala 1 kg bıle veremedım dedıgım gıbı hm spor yapıyorum hem dıkat edıyorum olmuyo olmuyo olmuyooo

Sandaloz sakizi ve sirke benim iştahimi gözle görülrbilir şekilde kapatti.fakat çok az kilo verdim.ama sabirla devam ediyorum bir umut zayiflarim diye.nereden yakalandim şu hipotiroidi hastaliğina.ne anne olabiliyorum ne de zayiflaya biliyorum.resmen hayatimi altüst etti.kendimden nefret eder oldum

sandolozu babamda kullandı halada kullanıyo 12 günde 7 kilo verdi işe yarıyo bende denemeyi düşünüyorum bakalım

[COLOR="Green"]ciddimisin.? baban nasıl verdi o kadar kiloyu? sadece sandoloz ve sirke değildir herhalde??
başka neler yaptı yazsana. yada amca gelsin onunla konuşalım biz. bu işin piri olmuş yavvv!:))))
vallahi bravo....[/COLOR]
COLOR="Green"]bu arada sandolozda 2.günüm. cumartesi tartılcam.hergün tartılan biri olarak cumartesiye kadar beklemek zor olacak.ama bakalım..[/COLOR]

bakın internette gezerken ne buldum: yorumlarınızı bekliyoprum kızlarrrrrrrrr..............(Ben bunda 2 sene önce çok kilolu bir kişi iken(118kg) bir arkadaşımın tarifi ile 8 ay içerisinde 45 kg verdim fakat ozamanda zombilere benzedim şimdilerde 82 kg dayım ve sürekli aynı kilomu koruyabiliyorum..

çok ucuz ve kolay tariftir,en azından bende işe yaradığı için paylaşıyorum..

"""aktardan 4 ytl'lik Çiçek tozu+2 ytl'lik hibisküs+2 ytl'lik keten tohumu+2 ytl'lik sandoroz sakızı+1 kg nar ekşisi"""bu malzemelerin hepsini un gibi yapıp nar ekşisi ile beraber macun yapıp yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı (ilk 3 gün) sonrasında günde 1 defa tatlıkaşığı yenir,,,

kilo almamak için 3 günde bir 1 tatlı kaşığıyenebilir,,

hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerekir çünkü müshil etkisi olan bitkiler bulunduğu için... şifa olması dileği ile....) alıntıdır.__________________

bende kullanıyodum ama gun ıçınde çok yoğurt yıyodum acaba ondanmı kılo veremedım 2 hafta kullandım gr veremedım onu kullanmadan once verıyodum ama sımdı durdu bende bıraktım acaba yoğurtmu zayıflatmadı kızlar

snowdrop ben kullanırken yediklerime dikkat ettim ve verdim
bence şuanda senin vücut un savunmaya almış kendini biraz sabret
direnci düşünce sende verdiğini göreceksin
ben şimdilerde sandolozu bıraktım
sadece elma sirkesi kullanıyorum oda inanılmaz incelmeme yardımcı oldu
sevgiler

kısssslar şimdi bu sandarosla yoğurt tüketmek zararlımı değilmi
cevap verin lütfen,ben sirke içemiyorum,bu yüzden yoğurt la tüketmeyi düşünüyorum
ne dersiniz

Canım sabah aç karnına elma sirkesi içmek çok zararlı (deride döküntü) şeklinde başlayan ve açılan yaralara sebep oluyor bünyeden bünyeye değişir ama deneyenlerde memnun kalmadı.

Esma Bilir ben yaklaşık iki aydır sabah öğlen akşam yemeklerden yarım saat önce ak karna
1 tatlı kaşığı tüketiyorum hiç bir zararı olmadı görenler ne kadar inceldiğimi söylüyor bana
çok yaradı

herkese sevgiler a.s.

arkadaşım umarım daha bırakmazsın benden sana bir tavsiye sandoloz sakızını kullanırken süt içme kılo alınıyor ben denedim süprizzzzzsüprizzzzza.s.

arkadaşlar bu topik 200 küsür sayfadan şu an 20lere indirildi.ben en başlarda pelincanla yazişma firsati bulmuştum. (bu işi ortaya koyan)

şu aralar ortada yok ama. Ben sütü sorduğumda yok öyle demişti .. Ama şimdi sütün yaninda birde süt ürünlerinden söz ediliyor. Valla kafam karişti. Ben bu formülle 1 kilo vermiştim. Sonra 3 hafta tatilde devam ettim birakmadim ama tatli, süt yoğurt yedim. Geldiğimde 3 kilo almiştim.acaba bundan mi?yani formülle tatli kesinlikle yasak derken kilo aldirir deselerdi keşke.....
şu an aldiğim 3 kiloyla beraber toplam8 kilo vermeye çalişiyom. Tatli ve süt olmadan yeniden sandoloza başladim. Bugün3
gün bitti. Yarin yada öbür gün tartilip yazarim.
Eğer kilo verdiysem gerçekten tatli ve süt içmediğime bağlayacağim.işte böyle...

X