Halı temizliği için..

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
Halılarım açık renk ve çok cabuk kırlenıyorlar.Onceden sılıyordum ama şimdi belım ağrıyor sıldığımde oyuzden satlerce tum halıları sılmek ıstemıyorum..
Halı yıkama makınem yok.Acaba almalı mıyım?Kullananların tavsıyerlerını dınlemek ıstıyorum Gerçekten temizliyor mu istediğimiz gibi?Ben hıc temızleyebıleceğine ınanmıyorum da..Fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
Koslanın halılar ıcın bır ürünü varmış sanırım.Dokup sonra supuyor mussun.Halı yıkama makınesı için mi bu acaba?

temizlik robotu diye bişey var. bende yok annemde ve kayınvalidemde var. yıkama kısmını boşver de süpürme işlemi için bile alınabilir. 1 kez süpürdünmü tozdan eser kalmıyor ayda 1 süpürsen bile süper bişi. ama yıkanışını hiç görmedim. param olsa ondan alıcam. benimde halılarımın hepsi bembeyaz. 1 yıldır sile sile bi hal oldum. silmek için sadece kaynar su ve içine de kirçöz döküyorum. temiz oluyo ama çok yorucu silmek.

tesekkurler.Temizlik robotu diye bırsey olduğunu bılıyorum.Sorum Gercekten sılmeyı gerektırmeyecek kadar temiz yıkayıp yıkamadığı.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

gezinirken boyle bır urun buldum.İşime yarayacak bır sey mı acaba?
Halı yıkama makınesı kullananların tavsıyelerını beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
a.s.a.s.a.s.merhaba çıtırpıtır gerçekten önemli bir soruna el atmışsın bu konuyla ilgili dünde yazmıştım ama defalarca yazabilirim belinizde ağrıyormuş geçmiş olsun ben evimde kırby sentrıa ev bakım sistemini kullanıyorum bir arkadaşım tavsiye etmişti ona dua ediyorum kırby sentrıa birbuçuk bardak su ile koca bir halıyı ıslatmadan kuru köpükle yıkıyor hepa toz filtreli sulu sistem değil içinde uçak motoru var üzeri pres döküm aluminyum ayrıca 35 cm derinden toz çekebilen yüksek bir emiş gücü var bir dakikada üç metreküp havayı temizliyor yani evin havasınıda değiştiriyor ayrıca vites sistemi var bel fıtığı olanlar hamileler yaşlılar çok rahat kullanabilyorlar en önemlisi sağlığımızı da koruyabilmesi çünkü benim kızım allerjen bu makinayı aldıktan sonra problemimiz kalmadı halılar yataklar ve evde toz akarlarından mıte lardan eser kalmadı makine emiş ve üfleme olarak çalışan ve 12 değişik makineye dönüşebilen harika bir ev bakım sistemi ben kullanıyorum çok memnunum daha fazla sormak istedikleriniz varsa yazarım ama makine alma ihtiyacı olan herkesin kırby sentria yı görmesi lazım derim gerçekten kullandıktan sonra başka markayı düşünemiyorsunuz görüşmak dileğiyle:teytey::teytey::teytey:

bende yok eltimde ihlas klemax var iyi birşey hemhalıları döverek süpürüyor.hemde yıkama yapıyor.fiyatı pahalı 1.500ytle onun alerjisi var toza.evi süpürüncede tozu iyice emdiği için halı sık kirlenmiyor.ama pahalı yalnız halı yıkama makinalarıda kolaylık 2ayda bir yıka halılar koltuklar tertemiz.

ben halı yıkama makinası kullanırom süper çekiyo kiri suyu simsiyah oluyo memnunum

Bende halı yıkama makinası kullanıyorum ve çok memnununm ,koltuk ve halılları harika şekilde yıkayıp,kirleri emip,temizliyor.:roflol:tabi insan yorgunluktan mahvoluyor

Bende halı yıkama makinası kullanıyorum ve çok memnununm ,koltuk ve halılları harika şekilde yıkayıp,kirleri emip,temizliyor.:roflol:tabi insan yorgunluktan mahvoluyor
a.s.a.s.a.s.merhaba balsurat ne marka halı yıkama makinesi kullanıyorsun bilmiyorum ama ben kırby sentrıayı kullanıyorum birbuçuk bardak suyla koca bir halıyı yıkıyor ıslatmıyor ve kuru köpükle temizliyor ben evimin bütün halılarını yarım saatte yıkıyorve artan zamanımı istediğim gibi değerlendiriyorum inan hiç yorulmuyorum sanada kullanmanı tavsiye ederim :teytey::teytey::teytey:

ben halıyıkama makinası kullanıyorum
kırby sentrıayı biliyorum ama bütçeme uygun olmadığı için gözüm kaldı ama alamadım süper bişi
halıyıkama makinası temizlik açısından güzel ama yoruyor
kosla bir işe yaramıyor kısa süre parlatıyor sonra eski tas eski hamam tüketiciye sunulan kandırmacca
şimdide hazır köpüğünü çıkarmış o da aynı

ben halıyıkama makinası kullanıyorum
kırby sentrıayı biliyorum ama bütçeme uygun olmadığı için gözüm kaldı ama alamadım süper bişi
halıyıkama makinası temizlik açısından güzel ama yoruyor
kosla bir işe yaramıyor kısa süre parlatıyor sonra eski tas eski hamam tüketiciye sunulan kandırmacca
şimdide hazır köpüğünü çıkarmış o da aynı

a.s.a.s.a.s. merhaba efsunn kırby sentriayı çok beğendiğini ve süper bişi olduğunu yazmışsın çok doğru ben kırby sentrıanın üzerinde emiş gücüne sahip başka bir makine görmedim canım ben geçen yıl peşin almıştım duyduğuma göre 12-15 taksit yapıyorlarmış belki uzun vadeli olursa bütçenizi sarsmaz canım ama sana teşekkür ediyorum bu kadar yürekten yazman çok güzeldi efsunncum görüşmek dileğiyle a.s.:teytey::nazar::nazar::nazar:

Benimde halIlarIm acIk renk ve hepside el dokumasI..
hicbirini yIkayamIyorum sürekli elimle siliyordum
yada sildiriyordum cünkü salonumda sömine
kullanIyorum ve inanIlmaz is yapIyor(yani bence
) amwaydan pratik bi halI silici aldIm..
denedim cok hosuma gitti uzun süredir onu kullanIIyorum..

xxxxxxxxxxx

canım bu marka cok güzel ben de yok ama kulanan akrabam var

benim ki roventa
hlı yıkama halı hiç yıkamadım koltukları yıkadım cok güzel yıkıyorda yine bi kova su yapıyorum kollarında surun oluyor
bide haznesi cok küçük hemen suyu bitiyor habire deterjalı suyapıyorum

kırby sentrıa fiyatı nedir cavaba nerden temin ediliyor .açıklama yazar mısınız lütfen

a.s.a.s.a.s.merhaba ben size servis no yu yazıyorum oradan daha sağlıklı bilgi alırsınız diye düşünüyorum çünkü ben bir yıl önce almıştım en azından yönlendirirler ev göstrimiyle satılan bir cihaz olduğu için hem yakından inceleme şansınız olur sevgilerimle a.s. :1hug: :nazar:

a.s.a.s.a.s.merhaba çıtırpıtır gerçekten önemli bir soruna el atmışsın bu konuyla ilgili dünde yazmıştım ama defalarca yazabilirim belinizde ağrıyormuş geçmiş olsun ben evimde kırby sentrıa ev bakım sistemini kullanıyorum bir arkadaşım tavsiye etmişti ona dua ediyorum kırby sentrıa birbuçuk bardak su ile koca bir halıyı ıslatmadan kuru köpükle yıkıyor hepa toz filtreli sulu sistem değil içinde uçak motoru var üzeri pres döküm aluminyum ayrıca 35 cm derinden toz çekebilen yüksek bir emiş gücü var bir dakikada üç metreküp havayı temizliyor yani evin havasınıda değiştiriyor ayrıca vites sistemi var bel fıtığı olanlar hamileler yaşlılar çok rahat kullanabilyorlar en önemlisi sağlığımızı da koruyabilmesi çünkü benim kızım allerjen bu makinayı aldıktan sonra problemimiz kalmadı halılar yataklar ve evde toz akarlarından mıte lardan eser kalmadı makine emiş ve üfleme olarak çalışan ve 12 değişik makineye dönüşebilen harika bir ev bakım sistemi ben kullanıyorum çok memnunum daha fazla sormak istedikleriniz varsa yazarım ama makine alma ihtiyacı olan herkesin kırby sentria yı görmesi lazım derim gerçekten kullandıktan sonra başka markayı düşünemiyorsunuz görüşmak dileğiyle:teytey::teytey::teytey:

merhaba türkan 34 .ben bu makinayı nette aradım bşey bulamadım.fiyatı ve resmi varsa yada linki verebilir misin .teşekkürler

merhaba türkan 34 .ben bu makinayı nette aradım bşey bulamadım.fiyatı ve resmi varsa yada linki verebilir misin .teşekkürler

a.s.a.s.a.s. Canım merhaba ben makineyi geçen yıl peşin olarak ikibin küsur dolara almıştım Kırby Sentrıa üç ayrı set halinde satılıyor mini midi ve full set olararak ayrı ayrı fiyat veriyorlar bu çok güzel birşey örneğin evde ıslak zemin olarak mermer yoksa size mermer bakım setini satmıyorlar otomatik olarakta fiyat düşüyor yani ihtiyacına göre doğru alışveriş yapmış oluyorsun duyduğuma göre küçük miktarlı uzun vadeli taksitli satışa başlamışlar ben sana linki vereyim bir incele sonra sormak istediklerin olursa cevaplarım www.kırby.com .Canım görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

turkancım fıyatı nedır bu makınanın
ve sen ne zamandan berı kullanıyorsn

turkancım sagol tesekkur etmıısn ama fıyat yazsaydın hıc olmazsa reklam olmadıgını dusunurdum azıcık

turkancım fıyatı nedır bu makınanın
ve sen ne zamandan berı kullanıyorsn
a.s.a.s.a.s. Canım merhaba ben kırby sentrıayı bir yıldır kullanıyorum peşin olarak ikibin küsur dolara almıştım benim kırby sentrıayı almamın tek sebebi kzımın allerjisi olduğu için araştırmaya girmemdir bu cihazın emiş gücü çok yüksek ve gerçek hepa filtreli yataklarda bulunan mıteları tamamen temizleme özelliğine sahip ayrıca bir bardak suyla halıları ve koltukları kuru köpük olarakta çok güzel yıkıyor . Şimdiki fiyatı da aşağı yukarı aynıymış birde uzun vadeli küçük taksitlerle ödeme imkanı sunuyorlarmış inan görmeni isterim ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım valla dua ediyorum evde tozdan eser yok artık evimi haftada bir süpürüyorum . başka aklına takılan bir şeyler olursa yaz cevaplarım canım .Görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

X