haziran ayında hamile kalmak isteyenler buyrun

N

n_hep gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_hep gül
ben bu ay çok kararlıyım kızlar hemen sizlerle paylaşıyorum neler yapıcaz her akşam yemekten sonra 1 adet karanfil iyi geliyormuş gebeliği kolaylaştırıyormuş,adetimin 12,14,16 günlerini değilde adet günümden başlayark 9.günden ihtibaren başlıycam çalışmalara geç yada erken çatlama olma olasılığına karşı yeni bişiler öğrenirsem buradayım tekrar hadi sizde gelin listemizi yapalım.bildiklerimizi paylaşırsak belki işe yarar inşallah

• Konu Sahibi n_hep gül
slm canım bende varım ve çok kararlıyım .paylaşalım herşeyi çörek otu bal karışımıda iyi geliyormuş.

• Konu Sahibi n_hep gül
tamam cerenercim sağol arkadaşımm hemen deniyorum buarada ben ateş ölçme yönteminide yapıyorum sende başla benim reglimin 4.günü bugün bitmek üzere ben ölçüyorum her sabah ta yalnız ateş yükselincemi ilişki olucak onu pek anlamadım bazıları ateş yükseldiğinde yumurtlama bitmiş demektir diyor anlamadım neyse yapıyorum işte yinede

• Konu Sahibi n_hep gül
birde ilişkiden sonra sakın kalkma yat 1 saat beline yastık koy yada ayaklarını havaya kaldır inşallah olur

• Konu Sahibi n_hep gül
Bu ay bende varım , biraz daha erteleyeyim diye düşünüyordum ama istemeyip sonrada olmayan hanımları duydukça korku başladı bende . İlki de düşük olunca bu arada ben ballı çörek otlu tarçınlı karışımı hazırladım her gün çay kaşığı yiyorum he he

• Konu Sahibi n_hep gül
Hepgül Cüm Canim Benim Bende Adetimi Bekliyorum .en Son Regl Tarihim 21 Nisandi Hala Oladim .3 Gün Geçince Kan Testi Yaptirdim Negatif Napsam Acaba Pko Var Bende .test Tekrarlasammi Bilmiyorum .doktorami Gitsem Onuda Bilmiyorum Kafam Karişik .süt ürünleride Iyi Geliyormuş Birde Hamile Kalmaya .adaçayi Arkadaşim Var O çokiçerdi Ve şu An Hamile Inşallah Bize Hamile Kaliriz .fikrini Yazarsan Sevinirim Canim Napayimben şimdi.

• Konu Sahibi n_hep gül
cerenercim kan testi yaptır arkadaşım hcg yükseliyor ya orda çıkar bence hadi bakalım inşallah aramızda birince sen olursun

• Konu Sahibi n_hep gül
çok Sağol Canim .inşallah Vardir Bebiş.yarin Sabah Yaptirayim Ozaman Kan Testini.olmasa Bile Bu Ay Umutluyuz Ve Birbirimize Yardim Edelim Canim Olurmu

Papatya Canim Tamam Hep Birlikte Burdayiz Ve Inşallah Hamile Kaliriz Caniminşallah

merhaba arkadaşlar
cereneren 3 gün geçince test yaptığını söylüyorsun herhangi bi belirti var mı?

kızlarr teşekkür ederim hepinize hadi bakalım inşallah haziran ayı sonundada mutlu haberlerimiz olur cerencim sabahki testin sonucunu mutlaka haber ver negatifse sakın üzülme bu ay bizim ayımız herşey çok güzel olucak bu zorlu maratonda yalnız bırakmayalım birbirimizi yeni bişi öğrendiğimizde paylaşalım olurmu?

papatyacımm merak etme bu ay bakarsın olur bu ay bizim ayımız ben çok kararlıyım ne duyarsam deniycem

birde eşimi ikna edebilirsem canım inşallah hepimiz birden güsel haberi alırıs

eşin istemiyormu papatyacım anlamadım

ya canım ben 1 ay önce kürtaj oldum doktorum 2 ay korun dedi ama ben dayanamıyorum zaten ha deyincede olmuyoki korunmayalım diyorum ama o sağlık daha önemli ya bişey olursa diye istemiyo

Emelcim Evt 3 Gün Geçince Test Negatifti Erken Yaptim Diye Düşündüm.belirti.sağ Kasiğim çok Ağridi Bu Ay Pit Pit Atiyor Gibi Geldiyor Karnimin Içinde Bişey .uyku Halim Vardi.bukadar Bakalim Yarin Test Yaptiracağim .aynada Bakinca Gögüs Uçlarimin Rengi Değişti Gibi Geliyor Yada Ben Psikolojik Olarak Hssediyorm Bilmiyorum Ne Olacak.hepgül Haber Veririm Canimveüzülmüyeceğim .bu Ay Kismetse Olur .evet öğrendiğimiz Herşeyi Aktaralim Lütfen Canim .

cerencim akıntın varmı bende çok olmuştu bende anlayamadım hastalıktan falan sandım

papatyacım bencede doğru düşünüyosun hemen olmuyorki

X