ilişkiden sonra birkac damla kan geldi. 3 gundur tık yok.basına gelen var mı?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
arkadaslar adetimi bekliyorum. yani bu ay hic umutu degildim. iliski zamanını tam yakalayamadık. neredeyse 5000 km yol yaptık araba uzerinde sallana sallana. yani olsa bile o sarsıntıda tutunamamıstır diye dusundum hep.
ne goguslerim acıdı ne de baska belirti.

ama adet olmam gereken gun iliskiye girdik. daha gelmemisti. iliskiden sonra pembemsi bir kan geldi. ertesi gun de 2-3 damla kan geldi. oyle ki yani pedi bırak gunluk pd bile degil tuvalet kagıdını katlayıp kpydum devamı var mı anlamak icin. kahverengi. devamı gelmedi.
hatta sonradan gelen akıntı beyazdı bu da icerisinin temizlendigi anlamına geliyor. cunku kan olunca akıntı da kanlanıyor rengi degisiyor.

Uc gun oldu ne bir damla kan ne bir sancı ne bir belirti. sadece goguslerim birden bire agrımaya basladı. uc-dort gundur o var.ne batma. ne sancı. ne bel agrısı.

bekliyorum.

ustune gorme mi acaba diye dusunuyorum. cok umutlandım simdiye kadar cok husran oldu. yani belirti yok o sebeple umutlanmak istemiyorum.

basına gelen var mı?

canım ya hani ümitleniyosun ya ondan geçikmişte olabilir.hiç ümitlenme sonu çok acı oluyor ben hep yaşıyorum.kan testi yaptır çıkar.işallahta hamişsindir.müjdeli haberini bekliyoruz.yeni hamileyiiiiiiiim yazısı görme dileğiyle..

arkadaslar adetimi bekliyorum. yani bu ay hic umutu degildim. iliski zamanını tam yakalayamadık. neredeyse 5000 km yol yaptık araba uzerinde sallana sallana. yani olsa bile o sarsıntıda tutunamamıstır diye dusundum hep.

ama adet olmam gereken gun iliskiye girdik. daha gelmemisti. iliskiden sonra pembemsi bir kan geldi. ertesi gun de 2-3 damla kan geldi. oyle ki yani pedi bırak gunluk pd bile degil tuvalet kagıdını katlayıp kpydum devamı var mı anlamak icin. kahverengi. devamı gelmedi.
hatta sonradan gelen akıntı beyazdı bu da icerisinin temizlendigi anlamına geliyor. cunku kan olunca akıntı da kanlanıyor rengi degisiyor.

Uc gun oldu ne bir damla kan ne bir sancı ne bir belirti. sadece goguslerim birden bire agrımaya basladı. uc-dort gundur o var.ne batma. ne sancı. ne bel agrısı.

bekliyorum.

ustune gorme mi acaba diye dusunuyorum. cok umutlandım simdiye kadar cok husran oldu. yani belirti yok o sebeple umutlanmak istemiyorum.

basına gelen var mı?

canım benim. umarım herşey gönlüce olsun. bana sanki hamiş olabilirsin gibi geldi. sonucu bildir. sevgiler

test icin biraz beklemeyi dusunuyorum. yani cumartesiye kadar falan beklerim heralde eger gelmezse. cunku testte negatif gormekten cok korkuyorum. husran husran...

canım kan testi yaptıramıyorum yurt dısındayım. gecen aylarda yaptırdım 750 dolar fatura cıkardılar.

dua edin ne olur hamile cıkayım.

ama hic bir arkadasım bununla ilgili bir tecrube yazmamıs.

test icin biraz beklemeyi dusunuyorum. yani cumartesiye kadar falan beklerim heralde eger gelmezse. cunku testte negatif gormekten cok korkuyorum. husran husran...

canım kan testi yaptıramıyorum yurt dısındayım. gecen aylarda yaptırdım 750 dolar fatura cıkardılar.

canım ben her ay aynı şeyi yaşarım adet gününe 1-2 gün kala veya geçtikten sonra ilişki sonrası bende de gelir sonra beklersin gelmez 4-5 gün sonra damla damla başlar ondan sonra adet tamamen başlar umarım benim adet düzenim gibi değildir de mutlu bir haberin müjdesidir bu damlalar:emir_bebek:

vuslatcım benim de bir iki kere oyle olmustu. iliski yasadım kan geldi. lekelenme. ama sonrası ksilmedi. yani ertesi gun peceteye vs sildigimde mutlaka leke vs olurdu. su anda oyle olmaıgı icin arklı.
gelecekse adetim gelsin diyorum. nedne bekletip umutlandırıyor.

yasadıgım yerde esim isi dolayısı ile geldigi icin hep yasıtları var. aynı cevre aynı is.
hamile kalmak isteyen herkes teker teker hamile kalıyor. cok uzuluyorum. yani her hafta bir iki kisiden hamile haberi geliyor. cok seviniyoum onlar icin ama kendim icin uzuluyorum.

Kibeleciğim ben hamile kaldığım ay ilişkiden sonra yaklaşık 6 saat kadar.Benden hafif bir kan gelmişti.Bende zaman zaman böyle şeyler oluyordu yaramdan dolayı.Fazla üzerine düşmemiştim.Ben o ay hamile olduğumu öğrendim.

Tek bir fark var senle aramızda.Benim adetimin 11. günüydü bu olay.Ama sen belkide geç yumurtlamış olabilirsin.

Herşey olabilir canım.Gönlüne göre olsun inşallah.Ama mucizeler bizim için.İnandığın sürece sninde mucizen yakında gelecektir.

Umarım hamilesindir. Belirtiler öyle gibi ama yani tabii bende ümitlerinin boşa çıkmasını istemem. İnşallah hamilesindir. Senin için dua edeceğim.
Kendine iyi bak, canını sıkma, biliyorsun stres hormonları çok etkiliyor.

selam canim. Benim hic boyle seyler olmadi. yani iliskiden sonra kan gelmesi falan. yalniz gecenlerde smear testi yaptirdigimda geldi aynen senin dedigin gibi ve 5 gun sonra regl oldum. tam adet tarihin ne zamandi? Belkide tutmustur bu ay belli olmaz yolculuk falan tutabilir.

bekliyorum.

basına gelen var mı?

canım bi benzeri banada oldu ama benimki yumurtam çatlamaktaymış onun kanamasıymış dilerim bebişinin geliyorum müjdesidir bu cnm sewgiyle kal bence git bi doktra test mest bişiler yaptır o diilsede rahatlamış olursun

canlarım cok cok tesekkur ederim. ben de beklemedeyim.

Rockwellcim adetimin gununu tam tahmin edemiyorum acıkcası. benim luteal faz 12 gun suruyor sanırım. yani bugun yarın adet olmam lazım. gecen ay da salı gun ovulasyon testi pozitif gostermisti. aradan 12 gun gecince adet olmustum. bu ay da salı gun pozitifti. aradan 13 gun gecti daha olmadım ama her an gelebilir gibi. hicbir belirtim yok goguslerden baska. her ne olursa olsun size sonucu yazarım ama umarım mutlu haberlerle donerim.

kibele benimde ilişkiden sonra bir iki damla kan geldi ve bu ay hamileymişim ama benim sancım çok fazlaydı.Umarım herşey dilediğin gibi olur...

bekliyorum.

basına gelen var mı?
canım merhaba yazını okudum benim basıma geldi.iliskiden sonra pembe çook az bir kan geldi tuvalet kağıdıla sildim geçti.sonrada biraha tık oktu.su andada 3 haftalık hamişim.umarım hamişsindir.bende onu çok kafaya takmıstım meğer hamis kalmısım.:dance:

kibele canim bak cogu arkadas hamile cikmis aynen senin gibi olup. Benim icime doguya bu ay hamis olacaksin insallah. Sen olki bana yardimci olursun ben hamile kaldigimda hastaneler falan acisindan :))))))))))))))) Bize haber ver mutlaka. Optum seni.

Bu sefer bi test alip yapsan erkenden olmazmi? Bak dollar store var mi sizin orda? Dollar general falan? Orda 1 dolara hamilelik testleri satiliyor ve guvenliymis de. yakinda varsa ordan al nasil olsa ucuz.

Canim arkadasim benim de oyle 3-4 gun kanamallarim oldu ama benim adettimden 10 gun onceydi.19.un da olmam gerekiyordu halla olmadim tam 11 gun oldu hala tik yok 24.un de test yaptim :1no2: negatifti simdi bekliyorum bakalim.sende bekle bakalim insallah sen hamilesindir.gec dollenmeler yumurtlamalar olur hic belli olmaz.Bende yurt disindayim bir doktora gidip bir kan aldirmak burda recetesiz kan almiyorlar en az 70-80 euro ya patlar fisfisfis yani bekliyorum bende:sm_confused: allah'im burdaki herkezin sesini duy ya rabbim herkeze bir bebecik ver n'olursunnnnnnnnnnnnn (AMIN) kendine iyi bak a.s.

kızlar henuz bir sey yok ama bu sabah sıcaklıgımı olctum gayet dusuk. yani hamile kalsam sıcaklık yukselirdi. bayagı moralim bozuk. gelecekse gelsin. biliyorum stres yapmak eni her an bebegimden uzaklastırıyor ama elimde degil.
neyse ben gene yazarım size. optum canım arkadaslarım.

X