Gs sertletirmek iin neler yaplabilir?

slm kızlar...breast beauty göğüs büyümesine yardımcı kemer kullanan oldu mu?olduysa lütfen yazsın faydalı olup olmadığını...iyi bir ürüne benziyor ama kullanan birileri varsa yorum almak isterim...lütfen yazın...

slm kızlar...breast beauty göğüs büyümesine yardımcı kemer kullanan oldu mu?olduysa lütfen yazsın faydalı olup olmadığını...iyi bir ürüne benziyor ama kullanan birileri varsa yorum almak isterim...lütfen yazın...

canım dilersen bununla ilgili bir konu aç yada bu tür konu açan varsa oradan sor daha fazla bilgi alabilirsin.

Selam ben de göğüsleriyle sorun yaşayanlardanım.. Fark ettim ki yok saymak, tamamen yok ediyor.. Ben burada okuduktan sonra sabun masajına başladım, zaten yaklaşık 2-2.5 aydır banyodan çıkmadan önce soğuk su uyguluyordum , buna sabun masajı ve fındık yağını da ekleyince,göğüslerim mucizevi bir şekilde sertleşti,toparlandı.. Halen devam ediyorum..

Anladım ki vücuduma ihtiyacı olan bakımı gösterdiğmde o bana fazlasıyla ve oldukça kısa sürede karşılık veriyormuş.. 15 yaşında kızım var.. Ve ben artık kabullenmiştim göğüslerimin durumunu.. Ama kader değilmiş.. Bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ederim..

Sevgiler!!..

Selam ben de göğüsleriyle sorun yaşayanlardanım.. Fark ettim ki yok saymak, tamamen yok ediyor.. Ben burada okuduktan sonra sabun masajına başladım, zaten yaklaşık 2-2.5 aydır banyodan çıkmadan önce soğuk su uyguluyordum , buna sabun masajı ve fındık yağını da ekleyince,göğüslerim mucizevi bir şekilde sertleşti,toparlandı.. Halen devam ediyorum..

Anladım ki vücuduma ihtiyacı olan bakımı gösterdiğmde o bana fazlasıyla ve oldukça kısa sürede karşılık veriyormuş.. 15 yaşında kızım var.. Ve ben artık kabullenmiştim göğüslerimin durumunu.. Ama kader değilmiş.. Bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ederim..

Sevgiler!!..

arkadaşım işine yaramasına sevindim.çok haklısın sen kendini bırakırsan kendin seni bırakmaya çoktan hazır zaten.kendimiz için küçücük bir değişiklik yapmamız zaten bizi mutlu etmeye yetiyor.

AktarLarda bulunan fındık yağıyLa hergun goguslerinize fındık yağını yedirene kadar dairesel masajlar yaparak harika sıkı ve dik göğüslere kavuşabilirsiniz kız kardeşimde doğumdan sonra gogusleri yumusadı ve sarktı bu söylediğimi yaptıktan 1 ay sonra mukemmel goguslere kavustu deneyin memnun kalırsınız arkadasımın dediği gibi duşta soğuk suya tutmakta işe yarıyor öptüm..

ya ablan 1 ay sonra kesın sonuc aldımı canm ya bende basladım 20 gun fln oluyo ama daha tık yok niye acaba ya oyle cokda sarkık deıl ama of benneyaptımki mirmirmirmir

öncelikle bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.benim merak ettiğim bu bahsettikleriniz küçük göğüslüler için mi ?benim göğüslerim büyük ve küçültemiyorum.biraz sertlerşirlerse toparlanır az da olsa küçülürler mi acaba...büyük göğüslü olup da bu yöntemi deneyenler varsa lütfen paylaşır mısınız??

ennn etkili yöntemi söylüyoruuuum: burda okuduğum bi paylaşımdan sonra uygulamaya başladım.banyoda KALIP SABUNLA göğsünüze yuvarlak bi biçimde masaj yapın................

muhteşem bi sonuç kızlar.deneyin......

forumda bir çok şeyi okurken bu da aklımda kalmış her gün duş alırken yapmaya başladım acı ve büyüme hissediyorum ama regl dönemim yaklaştıgı için mi yoksa cidden bi faydası oluyor mu bilemiyeceğim yine de paylaşım için teşekkürler tatlıaşıka.s.a.s.

ennn etkili yöntemi söylüyoruuuum: burda okuduğum bi paylaşımdan sonra uygulamaya başladım.banyoda KALIP SABUNLA göğsünüze yuvarlak bi biçimde masaj yapın................

Kalıp sabunla nasıl masaj yapıyorsun canım daha ayrıntılı anlatırmısın. Suyla beraber mi Yoksa kuru kuru mu ne şekilde anlatırmısın. Bide ne kadar sürede sonuç aldın? Teşekkür ederim.

ben suyla beraber yapmıştım yani kuru değil ıslaktı ve öyle uzun srede yapmadım 1-2 dk falan yuvarlan cizerek yaptım 3 günde bariz bi şişme ve sertleşme hissettim ağrılarla beraber ama bnm regl gunum gelmşte olablr gerçi 1 hafta oldu bu masajı yapmaya başlayalı daha regl olmadım ama ilginç tabi..

şekerler bu kalıcı bi çözüm mü,buz masajı fln da kalıcı değil gibi geliyo bana???

kızlar bende sabun ve buz masajına başladım.yaklaşık 2 hafta oldu bariz değişiklik var benmde aşırı kilo alıp vermemden kaynaklanan sarkma ve yumuşama vardı.şimdi acayip değişiklik oldu.bakalım 1-2 ay sonra nasıl olcak.ama bu arada kol ve göğüs ekzersizleri yapıorum aklıma geldikçe.bide fındık yağını denemek istiyorum.taş gibi olur heralde:):eek:

X