Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sıkma canımcım izi kalır :KK34: güneşe çıkarken güneş kremi kullan istersen :KK34: benimde kurumam 5-6 günden sonra başladı şimdi tek sıkıntım dudaklarım.en çok o kuruyor :KK50:

ay kendime hakim olabilsem bugüne kadar geçerdi belki de kendim çoğalttım biraz da. :KK43:( güneş kremi sürdüğüm halde kızarmıştı bilmiyorum artık neden. bir de çok kaşınıyor ama tırnağımı sürmiyim diye parmağımın iç kısmıyla kaşıyorum hafif hafif. doktorum kırmızı sebzeler dışında bi şey yasaklamadı o da vitamin meselesinden ötürüymüş. size başka uyarı yaptı mı?

mor_yel nerelerdesin canım nasıl gidiyor tedavi benim sivilcelerim artıyor artık :KK43:( ellermdeki yaralar kollarımda da olmaya başladı artık :KK43:(

zifiri canım sivilce cıkmıyor ama yüzüm kızarıyor artı kollarım ve ellerim felaket yara gibi oldu çok canım yanım yanıyor kremleri de sürünce kollarıma.zor dönemler geciriyorum :KK43:( lekeler aynı hala cukur olacak diye korkuyorum off iyi hissetmiyorum :KK43:(

bende 6 ay kullandım gercekten çok yan etkisi var hatta yazılan yan etkilerin hepsi doğru ama ben ilacı biraktigimda suratım temizlendi öyle süper kaymak gibi falan değil tabi sadece çok az kaldılar ve söndü gittiler hafif lekeler kaldı tabi bu mutluluk 4/5 ay sürdü şimdi suratım yine patates tarlası gibi ve elim hep yüzümde gecmiyo bı türlü benzamycn diye bisey verdi doktor onuda hafta kullandım ama bı ise yaramadı

bende 6 ay kullandım gercekten çok yan etkisi var hatta yazılan yan etkilerin hepsi doğru ama ben ilacı biraktigimda suratım temizlendi öyle süper kaymak gibi falan değil tabi sadece çok az kaldılar ve söndü gittiler hafif lekeler kaldı tabi bu mutluluk 4/5 ay sürdü şimdi suratım yine patates tarlası gibi ve elim hep yüzümde gecmiyo bı türlü benzamycn diye bisey verdi doktor onuda hafta kullandım ama bı ise yaramadı

aaa ama çok garip degil mi nasıl 4 5 ay sonra tekrar kötü olur suratın ? ben seneler önce kullanan ve hala suratnda hiç bişey olmayan insanlar biliyorum..valla korkuyorum ben de senin gibi 4 5 ay sonra tekrar sivilcelere kapılmaktan..ben de başlicam ilaca ama bana dokorum aknetrent verdi roaccutaneyle aynıymış kızlar doğru mu?

aaa ama çok garip degil mi nasıl 4 5 ay sonra tekrar kötü olur suratın ? ben seneler önce kullanan ve hala suratnda hiç bişey olmayan insanlar biliyorum..valla korkuyorum ben de senin gibi 4 5 ay sonra tekrar sivilcelere kapılmaktan..ben de başlicam ilaca ama bana dokorum aknetrent verdi roaccutaneyle aynıymış kızlar doğru mu?
aknetrent-zoretanin- roaccutane hepsi aynı içerikli haplar

ay kendime hakim olabilsem bugüne kadar geçerdi belki de kendim çoğalttım biraz da. :KK43:( güneş kremi sürdüğüm halde kızarmıştı bilmiyorum artık neden. bir de çok kaşınıyor ama tırnağımı sürmiyim diye parmağımın iç kısmıyla kaşıyorum hafif hafif. doktorum kırmızı sebzeler dışında bi şey yasaklamadı o da vitamin meselesinden ötürüymüş. size başka uyarı yaptı mı?

aman canım bu aşamadan sonra hakim ol :KK34:

benimde çok kaşınıyor.aynı senin gibi parmak uçlarımla kaşıyorum :KK34: kremlerini düzenli kullan o bir nebze kaşıntısını engelliyor.bana hiç birşeyi yasak etmedi.diyetisyenimde gün aşırı 1 yumurta verdi.şimdilik bir sıkıntım yok bakalım :KK34:

sıkma canımcım izi kalır :KK34: güneşe çıkarken güneş kremi kullan istersen :KK34: benimde kurumam 5-6 günden sonra başladı şimdi tek sıkıntım dudaklarım.en çok o kuruyor :KK50:

roa kullanan herkesde olduğu gibi bende de vardı dudak kuruması herseyi denedim olmadı isyanlardaydım dudaklarım kanıyodu en sonunda blistex med plus ı aldım harika bir tek soyulma bile yok sürekli kullanıyorum:) fiyatıda cok uygun mutlaka dene:)

aman canım bu aşamadan sonra hakim ol :KK34:

benimde çok kaşınıyor.aynı senin gibi parmak uçlarımla kaşıyorum :KK34: kremlerini düzenli kullan o bir nebze kaşıntısını engelliyor.bana hiç birşeyi yasak etmedi.diyetisyenimde gün aşırı 1 yumurta verdi.şimdilik bir sıkıntım yok bakalım :KK34:

yüzüm pul pul olmaya başladı ve daha 4. günümdeyim :KK43: yanaklarım elimi sürmesem dahi cayır cayır yanıyor bildiğin. sabır diliyorumm :KK43:( dudaklarım da kurumaya başladı oooof offf

zifiri canım sivilce cıkmıyor ama yüzüm kızarıyor artı kollarım ve ellerim felaket yara gibi oldu çok canım yanım yanıyor kremleri de sürünce kollarıma.zor dönemler geciriyorum :KK43:( lekeler aynı hala cukur olacak diye korkuyorum off iyi hissetmiyorum :KK43:(

bende iyi değilm canm 3. ayıma grdim sayılır sivilceler baya arttı ellerimdeki yaralar 2 kez oldu ve yeni gittiler istersen ben kremlerin ismini verim ben çok memnun kaldım. bende izlerden korkuyorum leke değil de çukurlaşma olacak diye. doktor iz sorunu olrsa kimyasal peeling yaparz dedi umarım böyle bişy olmaz ama sanırım sıkıntılar 3. ayla birlkte daha da çok artıyo benmkiler 2 haftada sönmüştü şmdi hiç çıkmayan yerden dahi sivilce çıkıyor doktor takma onları dedi tek sıkıntım ya iz kalırsa :KK43:((

kızlar yaaa ben de aknetrent kullanıyorum 3.aya bugün başladım adetim gecikti 6 gün civarı ve hiç belirti yok sizdede böyle oldu mu, adeti bozulan erken veya geç olanınız varmı:44:

kızlar yaaa ben de aknetrent kullanıyorum 3.aya bugün başladım adetim gecikti 6 gün civarı ve hiç belirti yok sizdede böyle oldu mu, adeti bozulan erken veya geç olanınız varmı:44:

bende salı günü 3. ayıma başlayacağım inş. :) bende de 2-3 gün gecikme olmuştu ama sorun yapma bence forumda adetinde gecikme yaşayan insanlar hayli fazlaydı.

bende iyi değilm canm 3. ayıma grdim sayılır sivilceler baya arttı ellerimdeki yaralar 2 kez oldu ve yeni gittiler istersen ben kremlerin ismini verim ben çok memnun kaldım. bende izlerden korkuyorum leke değil de çukurlaşma olacak diye. doktor iz sorunu olrsa kimyasal peeling yaparz dedi umarım böyle bişy olmaz ama sanırım sıkıntılar 3. ayla birlkte daha da çok artıyo benmkiler 2 haftada sönmüştü şmdi hiç çıkmayan yerden dahi sivilce çıkıyor doktor takma onları dedi tek sıkıntım ya iz kalırsa :KK43:((

canım iz ve cukur kalacak diye bende cok korkuyorum :KK43: ben bu ara bir de camasır suyu deterjan vs cok ugrastım iyice kötü oldu ellerim kollarım.neler kullandın ? bnmde en büyük korkum cukurların kalması iz bir sekilde çözülür de cukur :KK43:(( bol su iç dedi doktor bana da cukur kalmamsı için bir de dermatix jel verdi geceleri yedirerek sürüp yatıyorum 2 ayda sonuc veren bir krem miş gerci cok da küçük 15ml sanırım

Arkadaslar Roaccutane gozleri cok kurutuyor mu? Ekim'de baslayacagim. Ocak'ta da gozlerime lazer ameliyati yaptirmayi dusunuyorum. Ondan soruyorum. Asiri goz kurulugu yapiyorsa bu ameliyati yaptiramayabilirim. Sizin gozler ne alemde, cok kurudu mu, yoksa fazla etkisi yok mu?

Arkadaslar Roaccutane gozleri cok kurutuyor mu? Ekim'de baslayacagim. Ocak'ta da gozlerime lazer ameliyati yaptirmayi dusunuyorum. Ondan soruyorum. Asiri goz kurulugu yapiyorsa bu ameliyati yaptiramayabilirim. Sizin gozler ne alemde, cok kurudu mu, yoksa fazla etkisi yok mu?

tatlım benm ilk ay gözlerm acayip kaşındı sızladı ama kuruma olmadı. fakat forumda karşılaştım gözleri çok kuruyup damla kullanan arkadaşlar vardı ama herkeste aynı şey olmuyo yani gözler kuruyadabiliyo kurumaya da.

tatlım benm ilk ay gözlerm acayip kaşındı sızladı ama kuruma olmadı. fakat forumda karşılaştım gözleri çok kuruyup damla kullanan arkadaşlar vardı ama herkeste aynı şey olmuyo yani gözler kuruyadabiliyo kurumaya da.

Anladim canim, tesekkurler. Benim gozlerim zaten kendiliginden kuru, yillardir lens kullandigim icin. Bir de bu ilac hepten kurutursa ne olurum acaba :) Neyse, duruma gore bakicaz artik.

kızlar ben de aknetrent kullanıyorum yaklaşık üç aydır. şuan yeni çıkan sivilcem yok ama başlangıçta çıkan kıpkırmızı sivilce izlerim var ve çok kötü duruyor :'( sizin de böyle oldumu geçmesi için ne yapabilirim?? çok kötü duruyor gerçekten. yanak bölgem bu izlerle dolu. gitmicek gibiler hiç :'( şuan sebamed köpük aldım onla yıkıyorum. başka ne yapabilirim?? yardımmmm

bende bu ilacı kullanalı 4. günümdeyim.alnımda ve çenemde sivilceler vardı.yan etkileri okuyunca vazgeçtim kullanmaktan ama sonucunun herkes iyi olduğunu söyleyince kullanmaya karar verdim.ben akşamları 30 mg alıyorum.doktorum bana bionike markalı yüz temizleyisi nemlendiricisi ve güneş kremimi almamı söyledi.aldım ilk günden beri kullanıyorum.şu an da yüzümde kaşıntı dışında hiçbirşey yok.dudaklarım için de hametan ve blistex aldım onlarıda kullanıyorum şu an dudaklarım da da bir problem yok.inşallah bu şekilde problemsiz atlatırım bu evreyi.ama en çok çukur kalmasından korkuyorum.şu ana kadar sivilcelerimle hiç oynamadım sizce çukur kalmaması için neler yapabilirim?

bende miyop ve astigmat var, hayatımda hiç lens kullanmadım ama bu hapı kullanmaya başlayınca gözlerim çok kurudu. Damla kullanıyorum birkaç aydır. Bence lazeri daha ileri bir tarihe erteleyin.

Ve bugün itibari ile ilacımı bitirmiş bulunuyorum.
Toplamda 14,5 kutu aldım. 2 ay sonra kontrolüm var.
Günlük doz miktarı bana fazla geldiği için düşük doz alarak tamamladım tedavi sürecimi.
6 aydan fazla kullandım ve sonunda BİTTİ. :KK52:
Sivilce dökme döneminden sonra yüzümde hiç sivilce çıkmadı.
Umarım bundan sonrada çıkmaz.
Darısı sizin başınıza olsun. :KK76:

X