Cilt Bakımı Ürünleri (YÜZ YOGASI) Lourdes Çabuk'un kitabının aldım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Benim oturduğum yerde bu kitap yok olmayanlar için uzman.tv comdaki videolar referenas olabilir gerçi orda doğal olarak üstün körü geçilmiş,nefes ve hareketlerin tekrar sayısını söylemiyor..B

Kitapta resimler var galiba,Bu bayanın mail veya herhamgi bir iletişim adresi numarası yok mu,aslında cd şeklinde olsa daha iyi olur,bir söyleyelim bakalım :)

Kremleri nasıl düzenli kullanmak gerekiyorsa bunu da düzenli yapmak lazım valla ben hiç sıkılmadan bir ömür boyu yaparım sonuçta kendimize yatırım yapıyoruz diiiiyyymiiii..

eee ne yapacağız,hiç başlamasak mı???

canım bi süre spor yapıp bırakmış biri olarak kaslarım eskisinden daha da yumuşadı diyebilirim. bırakmak hiç iyi gelmiyor inan. yüz için de aynı şey söz konusu azimli olup sürekli yapmaya çalışın. ben kendime güvenemedim başlamadım ama yapan bayan yaşına rağmen nası genç duruyo videolarda izledim.

l.çabuk ebru şallıya çıkmıştı
hareketlerin doğru yapılması çok önemliymiş
mesela yüz toplama hareketi miydi neydi onun gibi bişey,kadının biri doğru yapmamış bi tarafı eskisi gibi kalmış bi tarafı toparlanmış :))))))) bunu anlatan da bayan çabuk
ayyyyyyyy düşünemiyorum çarpılmış gibi aman Allah korusun

bi de l.çabuk yüz yogası eğitimi de veriyormuş
kurs 3 gün mü neymiş,istanbulda
ben de bu aralar bunu araştıracaktım

link veremediğimiz için siddashram yoga center diye aratın ( gerçi orda yoga tatili bilgileri var,antiparantez bu da çok çekici başka bi konu.ama altta iletişim de var ordan lourdes çabuka bi şekilde ulaşabiliriz belki.tabi ilgilenenlere )
ben bi arıcam bakalım kaçaymış kurs

Balık etliyim fazladan 10 kilom falan var ama yüzüm daha kilolu gösteriyor
Yanaklarım ve gıdığım var ve çok rahatsızım bu durumdan..Erkek arkım sürekli şikayet edip duruyor bu konuda .zayıflasan geçer diyor .Diyete ve spora başladım ama yanak ve gıdık eritmek için egzersiz arıyorum lütfen yardımcı olunnnnn moralim çok bozuk yaa

Ben iki haftadır yüz yogası yapıyorum kızlar...Sonuç alıyorum gibi kendimi iyi hissediyorum en azından.Benim de yüzüm yuvarlak ama elmacık kemiklerim belli değil 57 kilodan 46 kiloya indim fakat yüzümde çok farkedilir bi değişme olmamıştı şimdi memnunum.günde 15 dk mı ayırıyorum.
Yanaklarımı şişirip 10'a kadar sayıp yavaşça bırakıp 2 sn dinlenip yine aynı hareketi yapıorm.
sonra yanaklarımı içine çekip tekrarlıyorum.
sonra gülüp somurtuyorum.Yüzümü sıkıyorum gevşetiyorum.Dilimi çıkarıyorum. Ağzımı kocaman açıp ''O'' ve ''E'' harflerini söylüyorum.Kaşık kaldırıyorum.Geri kalan zamanda da kalemi dikey olarak dudaklarımın arasına alıp dudaklarımla kalemi tutuyorum.
Ben de kitabını daha almadım ama internet aracılığıyla öğrendim bu hareketleri..
Mutlu yüz ifadeleri dileklerimlesositososito

Burun kaldırıcı hareketi denedim burnum şu an yerlerde yani hiç memnun kalmadım :KK47: şeklini bozdu burnumun ya burnum için önerebileceğin bir şey var mı canım lütfen?

benim yanaklarımda sarkma vardı, o kalem hareketini uyguladım bayağı bir toparlandı, bir de alnımı sıkılaştırdım epey çok süper işime yaradı

merhaba,
ben elmacık kemiklerimizin uzerinde olusan gulumseme cizgileri var ya (yani gozlerimizn guney dogusu ve kuzey batısında olan)onları valıstırarak cizgileri yok etmek istiyorum? bana resimli olarak yolarmısınız?

arkadaşlar ben bu kadının yüz yogası kitabını aldım. hani şu kalemle dudak dolgunlaştıran falan. isteyen olursa içindeki teknikleri yazabilrim. :1hug:

istemez miyiz şöyle en gereklilerinden :) yalnız dikkat et, cümleleri aynen yazma. bize özet geç ki telif hakkı sorunu falan çıkmasın

bir ara ben de yapıyodum aman aman faydasını gördüm denemez ama üşenmesem yine de devam ederim tabi ancak insan böyle fazla emek harcamadan cildi güzellştiricek şeyleri tercih ediyo,üşeniyorum artık hiç yapmıyoum valla

Ben iki haftadır yüz yogası yapıyorum kızlar...Sonuç alıyorum gibi kendimi iyi hissediyorum en azından.Benim de yüzüm yuvarlak ama elmacık kemiklerim belli değil 57 kilodan 46 kiloya indim fakat yüzümde çok farkedilir bi değişme olmamıştı şimdi memnunum.günde 15 dk mı ayırıyorum.
Yanaklarımı şişirip 10'a kadar sayıp yavaşça bırakıp 2 sn dinlenip yine aynı hareketi yapıorm.
sonra yanaklarımı içine çekip tekrarlıyorum.
sonra gülüp somurtuyorum.Yüzümü sıkıyorum gevşetiyorum.Dilimi çıkarıyorum. Ağzımı kocaman açıp ''O'' ve ''E'' harflerini söylüyorum.Kaşık kaldırıyorum.Geri kalan zamanda da kalemi dikey olarak dudaklarımın arasına alıp dudaklarımla kalemi tutuyorum.
Ben de kitabını daha almadım ama internet aracılığıyla öğrendim bu hareketleri..
Mutlu yüz ifadeleri dileklerimlesositososito

Ben kitabı aldım ama kitapta harekeeleri 3 er kez yapın diyor.ama kaç set yapılacağına dair bir bigi bulamadım.yani problemli bölgelerde daha çok yapılması gerektiğini düşünüyorum.bu konuda bir fikri olan var mı?

Son düzenleme:
Ben kitabı aldım ama kitapta harekeeleri 3 er kez yapın diyor.ama kaç set yapılacağına dair bir bigi bulamadım.yani problemli bölgelerde daha çok yapılması gerektiğini düşünüyorum.bu konuda bir fikri olan var mı?

Set olarak değilde, sabah yaptıysan, birde öğlen veya akşam yapabilirsin. Aklına geldikçe.

Lourdes Çabuk'un "Yüz Yogası" kitabını hiçbir yerde bulamıyorum, tüm kitapçılarda tükenmiş. Eğer elinde olup satmak isteyen olursa bana buradan ulaşırsa çok sevinirim.

Neray,
Kitabın yeni baskısı 10-15 gün içinde basılıp kitapçılara dağıtılacakmış. Bir kaç gün önce Kaknüs Yayınevine telefon edip sormuştum.
Sevgiler...

Neray,
Kitabın yeni baskısı 10-15 gün içinde basılıp kitapçılara dağıtılacakmış. Bir kaç gün önce Kaknüs Yayınevine telefon edip sormuştum.
Sevgiler...

Cevabın için çok teşekkürler. Ben de mail attım ama cevap vermedi Kaknüs Yayınları. Zaten "Stoğa Girince Haber Ver"i o kadar çok tıkladım ki. Bizim ısrarlarımıza dayanamayıp tekrar basmaya karar vermişlerdir. :)

Lourdes Çabuk'un "Yüz Yogası" isimli katbı tekrar satışa girmiş. Almak isteyen varsa diye yazdım. Çünkü ben çok aradım bulamamıştım neyseki kavuşacağım :KK16:

X