Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

spor ve meyve de dahil olsa? :eek: haklısınız ama yaşıtlarımla aynı özelliklere sahip olduğumu düşünmüyorum iri olduğumdan dolayı. yani olumsuz pek etki yapmayabilir ama siz daha iyi bilirsiniz tabii. a.s neyse kusura bakmayın sizi de uğraştırdım. :eek: tekrar teşekkürler.. :1rolleyes:

rica ederim tatlım ne uğraştırması. çok iyi anlıyorum seni, ben de küçükken arkadaşlarımın ablası sanırlardı beni :eek:klava:

şimdi şöyle yapalım o zaman. sen abur cubur yerine meyveye ağırlık vermeye başla. ben senin yaşına uygun bir diyet listesi araştırayım ve bulabilirsem sana yollayayım olur mu canım ?​

selam kizlar :1hug:.. adasu arkadasimin yönlendirmesiyle geldim bu topige..

bende katilmak istiyorum .
nasil olcak?
tam olarak cözemedim olayi ..

ben bilgilerimi yazayim

16.12.2008 90 kg ile basladim
20.12. 88 kg
24.12 85 kg
28.12 83 kg
1.1.2009 84 kg
5.1. 82 kg
10.1 80 kg

az evvel tartildim hala 80 deyim.

yardimci olursaniz sevinirim :asigim:

Son düzenleme:

Gece gece naptınız acep diyerek daldım sayfaya yatmadan önce.. baktım bi derdin varmış bikac sayfa geriye gittim.. okdum yazılarını...
cnm inan bazı şeylerin acısı geçmiyor..
uzun hikaye ben de 4ay 9gün önce terkedildim..4yıllık sevgilm tarafından.. bende son sınıftaım okul bitecek derken hoop tepetaklak oldum..üstüne annanemin cenazesi vs..
Hayatın ne zaman ne getirecegi belli olmuyor...dikkat et kendine diyorum öncelikle.. sen kendimi yemege verdim dedin ya ben de yemeden icmeden kesilmiştim....sonuc ne oldu haziranda tüm degerlerim normalken nasıl becerdim bilmiyorum ama demir eksikliği anemisi + folik asit eksikliği + kan degerlerinde anormallik.... bi ton dert cıktı başıma..resmen fırca yedim drdan sen hic sebze yemiomusun diye payladı...şimdi en az 6ay ilac kullanmam gerekiyor...
sorsan bence benm asıl ihtiyacım antidepresan... ama onu vermiyor işte hematoloji..
diyecegim o ki dikkat et kendine... benim halime dönmesin sonra cidden zor oluyor...aynı şeyleri senin de çekmeni istemem...

yalnızım demişsin ya.. biliyorum suan burayı konu dışı kullanıyorum ama...yazmadan edemicem..
2hafta olmadı tesadüfen bi arkdsımın troit kanseri oldugunu ameliyat edildigini ögrendim... hiçbirşey bilmiyordum hastalıgını falan.. arkdsım internetten tanıdıgım reelde de 2kere görüştüüm biriydi ama cok severim kendisini kardesim gibi...o dedi bana konuşurken..firuze inanır mısın reeldeki hicbir arkdsım arayıp sormadı, netten tanıstıgım bir arkadasım sırf gecmis olsun dilegi icin çanakkaleye yanıma geldi dedi.. bilseydim haberim olsaydı o da emin ben de gider görürdüm onu..
o hesap, emin ol burdaki pek çok kişi normal hayattaki gereksiz kalabalıktan cok daha iyi dost sana... kendini yalnız hissettiginde burada ol.. ben eminim burda okadar içten dostluklar var ki .... gercek hayatta yüzyüze görüştügün bir cok kişiye değer....

kendine dikkat et tmm mı... :teselli::1hug:

Kızlar günaydın..
Sabah tartıldım kilo almışım.. :eek:klava: :eek:klava:
71.8 dim Şu anda 73,2 yim :mymeka:
Mehaycığım verdiğin tüm cezalar kabulümdür....
Hızlı başladım çabuk kaybettim... senağlama

gunaydin bende 58.8 olmusum birazdan listeyi duzenleyip dil kusuma gitcem ben gelene kadar bildirimlerinizi yapin tam olrak duzenlicem tabloyu bakalim kim birinci olmus

selam kizlar :1hug:.. adasu arkadasimin yönlendirmesiyle geldim bu topige..

bende katilmak istiyorum .
nasil olcak?
tam olarak cözemedim olayi ..

ben bilgilerimi yazayim

16.12.2008 90 kg ile basladim
20.12. 88 kg
24.12 85 kg
28.12 83 kg
1.1.2009 84 kg
5.1. 82 kg
10.1 80 kg

az evvel tartildim hala 80 deyim.

yardimci olursaniz sevinirim :asigim:

mrb canim masallah guzel kilo vermisin ,biz kendi aramizda yarisma duzenliyoruz, kim daha cok kilo vermis ,yani birinciyi buluyoruz, boylece yarisma ile daha guzel kilo veriyoruz, bugun biriù kilo bildirimimiz, ve tekrar baslicaz tabi baslamak isteyenler ,bu haftaki yarismada olmak istyomusun , sanirim 80 le baslicaksin

Kızlar günaydın..
Sabah tartıldım kilo almışım.. :eek:klava:
71.8 dim Şu anda 73,2 yim
Mehaycığım verdiğin tüm cezalar kabulümdür....
Hızlı başladım çabuk kaybettim...

canim sen ne yaptin boyle az bisey almamissinki :mymeka:1.4 kilo almisin :eek:klava:,biz sana yarismadayiz az yicen dedik ,sen tam tersi yarismadayim ben sonuncu olcamkötükedihüso deyip yemisin masallah
bu hafta tekrar katilmak istiyomusun ,bak ona gore katilcaksan ,senden bu hafta almani degil aldigini vermeni bekliyorum tamami:mymeka::eek:klava:
hadi bakalim oklavayi tokati yedin bizden aklin basina gelsin a.s.
benden bukadar bilmem mehay ne ceza vercek:eek:
heralde tek ayak ustunde durdurcak seni:roflol::roflol:

hayırlı sabahlar arkadaşlarr :1hug:
her zaman annemlerdeki digital tartıda tartılıp kilomu hesap ediyorum
ancak dün tartılma fırsatım olmadı
evde mekanik bir tartımız var ama bikaç kg eksik tartıyor (59,5 çıktım orda)..
bende mecburen cuma akşamı tartıldığım kiloyu söyleyeceğim size a.s
62,4 şutarafagitti

hayırlı sabahlar arkadaşlarr :1hug:
her zaman annemlerdeki digital tartıda tartılıp kilomu hesap ediyorum
ancak dün tartılma fırsatım olmadı
evde mekanik bir tartımız var ama bikaç kg eksik tartıyor (59,5 çıktım orda)..
bende mecburen cuma akşamı tartıldığım kiloyu söyleyeceğim size a.s
62,4 şutarafagitti
tamam arkadaim tabi tartilarin dilinden sen anliyosun :roflol:, bende ona gore eklerim suan 62.4 sun , yinede iyi buhafta insallah daha fazla verirsiniz

tamam arkadaim tabi tartilarin dilinden sen anliyosun :roflol:, bende ona gore eklerim suan 62.4 sun , yinede iyi buhafta insallah daha fazla verirsiniz

inş. ama olsun aslında böyle yavaş vermekte güzel..
hem hiç aç kalıp zorlanmıyorum
hem de yavaş verilen kilonun kalıcılığı daha da artar diye düşünüyorum a.s
a.s.

X