Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

evet canim bende oyle dusunuyorum 1 kilodan fazlasini ben vermek istemem gerci bu hafta 1 kilo verdim , ama fazlasini insan tekrar geri alir az bisey yediginde
tamam canim bu haftada listedesin ,bakalim ben duzenliyorum cezarida mehay versin ,ne yapcaksa
,

kızlar kilo bildirimi verip hemen cıkıcam 77 kiloydum az önce tartıldım veeee 75,3 cıktım :teytey:yarışa devam kızlar benide eklersiniz öpüyorum hepiniziii a.s.

5-12 ocak arasi diyet yarismasinin sonuclari

sympathique-----------------59.8................58.8 (1 kilo vermis)Şeniza.s.

mehay-------------------------61.9

myocean76 -----------------58

dimplehawk------------------ 62,9...............62.4 (500 gr vermis)a.s.

whitehall.......................73..................72.4 (600 gr vermis)a.s.

adasu ..........................77..................75.3 (1.7kilo vermis)a.s.Şeniz:teytey:

periza...........................91

kuzuzuzumbambino.......71.8...............73.2 (1.2 kilo almis )

serenay.30....................62.4

ayy en cok benmi vermişim:1rolleyes: ayy cok mutlu oldum:lepi: devamm devammkaydirigubbakcemile2

bu haftada yapalım kilo veren arkadaşlara:sm_cool::sm_cool: tebrikler veremeyenlere haftaya gümbür gümbür gelmelerini diliyoruma.s.

günaydın arkadaşlar,aç karna tardıldım 88 kg.kahvaltı yapıp dışarı çıkıcam.sempatikcim kusura bakma biraz geç oldu bildirimim.aslında sabah tartıldım ama yazamadım.yazmaya başladım kızım kalktı bi türlü gönderemedim cevabı.neyse öpüyorum hepinizi.

günaydın arkadaşlar,aç karna tardıldım 88 kg.kahvaltı yapıp dışarı çıkıcam.sempatikcim kusura bakma biraz geç oldu bildirimim.aslında sabah tartıldım ama yazamadım.yazmaya başladım kızım kalktı bi türlü gönderemedim cevabı.neyse öpüyorum hepinizi.

tebrikler 3 kilo gitmiş 1 sıraya yerleştin :jeyyar::jeyyar:

adasu ..........................77..................75.3 (1.7kilo vermis)a.s.Şeniz:teytey:

periza...........................91 .................88(3 kilo vermiş)a.s.Şeniz:teytey:

kuzuzuzumbambino.......71.8...............73.2 (1.2 kilo almis )

canim sen ne yaptin boyle az bisey almamissinki :mymeka:1.4 kilo almisin :eek:klava:,biz sana yarismadayiz az yicen dedik ,sen tam tersi yarismadayim ben sonuncu olcamkötükedihüso deyip yemisin masallah
bu hafta tekrar katilmak istiyomusun ,bak ona gore katilcaksan ,senden bu hafta almani degil aldigini vermeni bekliyorum tamami:mymeka::eek:klava:
hadi bakalim oklavayi tokati yedin bizden aklin basina gelsin a.s.
benden bukadar bilmem mehay ne ceza vercek:eek:
heralde tek ayak ustunde durdurcak seni:roflol:

:tomato: Ne deseniz haklısınız.
Depresyondayım ve yarışma falan dinlemeden kendimi yemeğe verdim :tomato:
Bu haftaki yarışmada varım.
Bundan sonra ki yarışmalar da 100 gr dahi olsa vermiş olacağım söz veriyorum...

periza...........................91 .................88(3 kilo vermiş)a.s.Şeniz:teytey:

kuzuzuzubambino.......71.8...............73.2 (1.4 kilo almis )

sympathique cim ekle canim listeye benide ben bu sabah 61.7 yim 200 gr kaybettim malum donem dolayisiyla....vaktim yok isleri bitirmem lazim ise gidicem ara ara ugrarim...

:tomato: Ne deseniz haklısınız.
Depresyondayım ve yarışma falan dinlemeden kendimi yemeğe verdim :tomato:
Bu haftaki yarışmada varım.
Bundan sonra ki yarışmalar da 100 gr dahi olsa vermiş olacağım söz veriyorum...

insallah canim verirsin ,bu hafta kendini toparla ,bizden cok kendine vermis olcaksin ,verdikce kendin sevinceksin eminim

bu haftada yapalım kilo veren arkadaşlara:sm_cool::sm_cool: tebrikler veremeyenlere haftaya gümbür gümbür gelmelerini diliyoruma.s.
tamam canim zaten bu haftada yapicam ,tam gaz devam hadi biraz kendimize gelip verelim kilolari ,kiskandiralim herkesidelikafadulden
bu arada bişey soracağım teşekkür linki gitmişmi yoksa benmi göremiyorum

hayir canim kaldirdilar neden kaldirildi bilmiyorum

ay canim benimtebrik ederim ne guzel 3 kilo vermisin ,suan senin kilon fazla oldugu icin bir haftada boyle hizli verdin ,zamanla dustukce kilo vermende yavaslar ama supersin aynen boyle devam yilmak yok bu haftada ayni yarismadayiz

sympathique cim ekle canim listeye benide ben bu sabah 61.7 yim 200 gr kaybettim malum donem dolayisiyla....vaktim yok isleri bitirmem lazim ise gidicem ara ara ugrarim...

canim ya olsun bunada sukur insallah haftaya veririz dur bakalim acelemiz ne vericez insallah mutlu sonuda gorcez hep beraber

Gece gece naptınız acep diyerek daldım sayfaya yatmadan önce.. baktım bi derdin varmış bikac sayfa geriye gittim.. okdum yazılarını...
cnm inan bazı şeylerin acısı geçmiyor..
uzun hikaye ben de 4ay 9gün önce terkedildim..4yıllık sevgilm tarafından.. bende son sınıftaım okul bitecek derken hoop tepetaklak oldum..üstüne annanemin cenazesi vs..
Hayatın ne zaman ne getirecegi belli olmuyor...dikkat et kendine diyorum öncelikle.. sen kendimi yemege verdim dedin ya ben de yemeden icmeden kesilmiştim....sonuc ne oldu haziranda tüm degerlerim normalken nasıl becerdim bilmiyorum ama demir eksikliği anemisi + folik asit eksikliği + kan degerlerinde anormallik.... bi ton dert cıktı başıma..resmen fırca yedim drdan sen hic sebze yemiomusun diye payladı...şimdi en az 6ay ilac kullanmam gerekiyor...
sorsan bence benm asıl ihtiyacım antidepresan... ama onu vermiyor işte hematoloji..
diyecegim o ki dikkat et kendine... benim halime dönmesin sonra cidden zor oluyor...aynı şeyleri senin de çekmeni istemem...

yalnızım demişsin ya.. biliyorum suan burayı konu dışı kullanıyorum ama...yazmadan edemicem..
2hafta olmadı tesadüfen bi arkdsımın troit kanseri oldugunu ameliyat edildigini ögrendim... hiçbirşey bilmiyordum hastalıgını falan.. arkdsım internetten tanıdıgım reelde de 2kere görüştüüm biriydi ama cok severim kendisini kardesim gibi...o dedi bana konuşurken..firuze inanır mısın reeldeki hicbir arkdsım arayıp sormadı, netten tanıstıgım bir arkadasım sırf gecmis olsun dilegi icin çanakkaleye yanıma geldi dedi.. bilseydim haberim olsaydı o da emin ben de gider görürdüm onu..
o hesap, emin ol burdaki pek çok kişi normal hayattaki gereksiz kalabalıktan cok daha iyi dost sana... kendini yalnız hissettiginde burada ol.. ben eminim burda okadar içten dostluklar var ki .... gercek hayatta yüzyüze görüştügün bir cok kişiye değer....

kendine dikkat et tmm mı... :teselli::1hug:

canım benim, çok teşekkür ederim duyarlılığın ve sıcaklığın için. senin adına da üzüldüm. insan kendisiyle aynı şeyleri yaşayanları görünce biraz daha iyi oluyor. haklısın buradaki birçok insan, gerçek hayattaki dostlardan daha duyarlı, daha sıcak olabiliyor.

yarın doktora gideceğim artık dayanamıyorum kızlar, kalbimdeki ritim bozukluğu her gün daha da rahatsız ediyor beni. yarın kalp doktoruna gideceğim, olmadı öbür gün giderim. gün alabilirsek bakalım...

kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum a.s. umarım sağlıklı bir şekilde vermeye devam edersiniz.

öpüyorum hepinizi kocaman, iyi haftalar, sağlıklı günler herkese Şeniz​

X