Maske Tarifleri Kahve telvesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
göz altı morluklarına iyi gelir dediler bende yaptım....iyice çizgiler belli oldu...:2::2::2::2:

Kötüleyenler olmuş. "yüze uygulamayın" falan diyenler. Saçma. Ben aylardır cildime uyguluyorum hem de içine zeytinyağı ve de limon ilave ederek. Önce peeling olarak sonra da maske olarak.. Daha ilk uygulamamda pespembe dupduru yaptı yüzümü. Tıkalı gözeneklerim açıldı, cilt renk tonum düzenlendi ve sivilce lekelerim yok oldu. Hatta ben türk kahvesini bir mucize olarak adlandırıyorum. Kahve diye yüzünüzü esmerleştirmiyor merak etmeyin. Aksine taze bir görünüm veriyor. Hemen ardından gül suyu ile tonikliyorum ve oldukça memnunum cildimden.

Ben vucut peelingi olarak yapiyorum super oluyo banyoda. Bi de zeytinyagi katicam bugunku denememde :KK6:

X