Malatya'da hangi doktoru tavsiye edersiniz?

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
Arkadaşlar malatya da tavsiye edebileceğiniz gerçekten doktorluğundan şüphe etmediğiniz doktorlar varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

oh be niheyet malatyalı bi hamile buldum ya şu sitede
anatoliadaki feza beyin ününü çok duydum bi de übeyir bey ama orya gitmiyorum çok yoğunlarmış muayeneye pek zaman ayıramıyolarmış bi de katkı payı alıyo anatolia 25 ytl veriyosun her gittiğinde
ben müjdeye gidiyorum Ünver beye çok yoğun olmuyo baya bi zaman ayırıyo bi de güleryüzlü bi adam arkadaş yeni doğum yaptı sevgide o da selma onhana gidiyomuş o da çok memnundu doktorundan
sen hangisine gidiyosun yada gitmeyi düşünüyosun ben de senin tavsiyelerini bekliyorum
ben ekim annelerindeyim sürekli

feza bey ve ubeyd beyi biliyorum.ben ubeyde gittim malum onu bana çok övdüler.ama dediğin gibi çok yoğun ve doğru dürüst muayene bile etmiyo.bişey anlatmıyo ters bi adam.hayat hastanesinde denizhan bey varmış ama oda doğu fertil tüp bebek merkezine geçmiş.orasıda özel olduğu için ssk muayene ve tahlilleri karşılamıyomuş.sevgi hastanesinden selma hanımıda duymuştum ama onlarda 15 temmuzdan öncesine randevu vermediler yani orası bayağ yoğun artık tatil dönüşü bi çare düşünücez.

dediğim gibi müjde çok yoğun da olmuyo dr.un ilgisi de güzel özellikle ultrason cihazları süper ben hayata da gitmiştim cihazdan hiç bişey anlamadım dr.da bişey açıklamadan baktı ama benim dr.herşeyini anltıyor şurası burası diye şimdilik iyiyz bakalım bu zrzda özel malatya hastanesine de gittim ora da çok kalabalıktı bekleme salonu da yok zaten doğru düzgün ve 1deki randevuma 4de alındam dr.çok geç geldi odaya 2 kişi birden alıyolar

hayır değilim.ama bu önemli süreci de iyi bir doktorla başlayıp devam ettirmek istiyorum.belki bir iki defa daha ubeyd beye gidicem ama aynı ilgisizliğe devam ederse müjde ya da sevgi hastanesinde devam edicem.yardımın için sağol canım.

bu arada sormayı unuttum müjde de muayenelerde katkı payı alıyormu?ben ssk lıyım.

yok almıyolar canım tahlillerde falan da vermiyosun sadece şu 2li ve 3lü testlerde verdim 20ytl o da ankarada yapıldığı içinmiş başka hiç para falan vermiyosun.İşallah bulursun kafana göre birini

canım bak anatolia hastanesinde feza burak çok iyi.ben oraya gidiyorum.çok memnunum.sadece kadın doğum olduğu için çok ilgileniyolar.tavsiye ederim.çok kalabalıkta olmuyor.

Son düzenleme:
canım bak anatolia hastanesinde feza burak çok iyi.ben oraya gidiyorum.çok memnunum.sadece kadın doğum olduğu için çok ilgileniyolar.tavsiye ederim.çok kalabalıkta olmuyor.

geçen gün ordaydım.feza bey için iyi şeyler duymadım pek ilgilenmiyo dediler. bende ubeyd beye muayene oldum ondan çok memnunmuş hastaları.ama benim girmemle çıkmam bir oldu.doğru dürüst ne muayene etti ne de açıklayıcı konuşma.sıkıntılı bir şekilde girdim aynı şekilde çıktım.yani hiç memnun kalmadım.adam işi ticarete dökmüş.doktor hasta ilişkisi sıfır.konuşurken yüzüme bile bakmadı.biran önce odadan çkmamı ister gibi kestirip attı.devlet hastanesinde bile böyle muamele edilmemiştir kimseye.

Aslen malatyalı olduğum için tavsiyede bulunabilirim....Kardeşim sevgi hastanesindeki Selma hanıma gidiyor ve çok memnun annemde aynı şekilde onun hastası....Kardeşim çok araştırıp çok doktor denediği için özellikle tavsiye etti bende gittiğimde kontrollerimi onda yaptırmıştım çok ilgilenmişti.........

iyi oldu bunları okuduğum haftaya memlekete gelicem ve hangi doktora gideceğimi bilmiyordum
fikir edindim sayenizde teşekkür ederim

geçen gün ordaydım.feza bey için iyi şeyler duymadım pek ilgilenmiyo dediler. bende ubeyd beye muayene oldum ondan çok memnunmuş hastaları.ama benim girmemle çıkmam bir oldu.doğru dürüst ne muayene etti ne de açıklayıcı konuşma.sıkıntılı bir şekilde girdim aynı şekilde çıktım.yani hiç memnun kalmadım.adam işi ticarete dökmüş.doktor hasta ilişkisi sıfır.konuşurken yüzüme bile bakmadı.biran önce odadan çkmamı ister gibi kestirip attı.devlet hastanesinde bile böyle muamele edilmemiştir kimseye.

canım ya güzel ilgileniyor feza bey.açıklıyorda.übeyti ben hiç sevemedim.oda şimdi mavi noktaya gitmiş.eşimle gittikmi eşime anlatıyor herşeyi.ben sevdim doktorumu.bi git istersen.sonra beğenmezsen gitmezsin.

canım ya güzel ilgileniyor feza bey.açıklıyorda.übeyti ben hiç sevemedim.oda şimdi mavi noktaya gitmiş.eşimle gittikmi eşime anlatıyor herşeyi.ben sevdim doktorumu.bi git istersen.sonra beğenmezsen gitmezsin.

canım peki anatoliada ssk'lıysan ücret ödüyormusun ? yoksa muayene ücretsizmi? bende gitmeyi düşünüyorum aslında benim doktorum selma orhon'du ama oda tatile gitmiş :1no2:
benimde acil doktora gitmem lazım bende çok araştırdım herkes feza burak diyor.

canım peki anatoliada ssk'lıysan ücret ödüyormusun ? yoksa muayene ücretsizmi? bende gitmeyi düşünüyorum aslında benim doktorum selma orhon'du ama oda tatile gitmiş :1no2:
benimde acil doktora gitmem lazım bende çok araştırdım herkes feza burak diyor.

canım bende uzun zamandır doktor arastırması yapıyorum ve hep aynı ısmı duyuyorum feza burak.sanırım ona gıdıcem.galıba eskıden anatolıada 25 ytl ucret oduyomussun ama sımdı almıyolarmıs..yeterkı doktor ıyı olsun ben 25 ytl vermeye razıyım a.s

canım bende uzun zamandır doktor arastırması yapıyorum ve hep aynı ısmı duyuyorum feza burak.sanırım ona gıdıcem.galıba eskıden anatolıada 25 ytl ucret oduyomussun ama sımdı almıyolarmıs..yeterkı doktor ıyı olsun ben 25 ytl vermeye razıyım a.s

evet canım ücret almıyorlar. ben çarşamba günü gittim feza beye. gerçekten dedikleri kadar ii bi doktor. 2senedirli başka doktora gidiyordum kadın benim sorunuma çözüm bulamıyordu ve birde üstüne yanlış tedavi uygulamış. onun yüzünden belkide çocuğum olmayacaktı. ama feza bey 2senedirli çözüm bulunamayan derdime 1dakikada çözüm buldu kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım ücret almıyorlar. ben çarşamba günü gittim feza beye. gerçekten dedikleri kadar ii bi doktor. 2senedirli başka doktora gidiyordum kadın benim sorunuma çözüm bulamıyordu ve birde üstüne yanlış tedavi uygulamış. onun yüzünden belkide çocuğum olmayacaktı. ama feza bey 2senedirli çözüm bulunamayan derdime 1dakikada çözüm buldu kaydirigubbakcemile5

peki arkadasım cok kalabalık oluyomu?ilgileniyor yanı dımı..bazılarıda hıç ılgılenmıyo dıyorlar.duyumlarıma gore bilinçlı anne babayı cok sevıyormus..bu arada derdıne cozum bulunmasına cok sevındım..hepımıze bebısler insallahhhh:Saruboceq:

peki arkadasım cok kalabalık oluyomu?ilgileniyor yanı dımı..bazılarıda hıç ılgılenmıyo dıyorlar.duyumlarıma gore bilinçlı anne babayı cok sevıyormus..bu arada derdıne cozum bulunmasına cok sevındım..hepımıze bebısler insallahhhh:Saruboceq:

kalabalık ama canım adam bütün hastalarıyla tek tek ilgileniyor. evet bilinçli hastaları çok seviyor. ama yinede tüm hastalarıyla ilgileniyor. rahatlıkla gidebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde doktorum feza burak.bende memnunum.adam başardığı zaman seviniyor.gerçektende çok iyi ilgileniyor.işallah iyi sonuç alırız.

X