Merhaba Gebze'de en iyi gebelik takibi yapan doktor var mı?

Pamugumbenim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
24
8
40
Merhaba 8 haftalık gebeyim.gebzede tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı?özel hastane olsun

O konuda bilgim yok çok şükür öyle bir durumum olmadı ama ilk bebeğimi kaybettim süreci Burhan beyle yönettik gayet ilgili böyle durumlarda hep yönlendirme yaptı beni süreci takip etti. Şimdi ikinci gebeliğim yine beraberiz

O konuda bilgim yok çok şükür öyle bir durumum olmadı ama ilk bebeğimi kaybettim süreci Burhan beyle yönettik gayet ilgili böyle durumlarda hep yönlendirme yaptı beni süreci takip etti. Şimdi ikinci gebeliğim yine beraberiz
Sağlkla kucağınıza almak nasip olur inşallah.benş de düşündüren o hastanede doktorum olmazsa kim müdahele edecek

Aradığınızda açıyor bana gece kaç olursa olsun bir şey olursa ara demişti.
Arayınca da yönlendirir sizi hastaneye birilerini arar gelebilirse şehir dışında falan değilse kendi de gelir eminim.
Bi yakınım riskli doğumunda başka bi doktora gitmesine rağmen gece burhan beyi aramışlar gelip doğumu devralmış kendi hastası olmamasına rağmen o yüzden bence çoğu doktor kalkar gelir gelemezse de sizinle ilgilenecek güvenilir birilerini araya koyar

Ve şuna emin olun ki normal doğumda önemli olan doktor değil ebe, iyi bir ebeye denk gelmek çok önemli işi ebe yönetiyor. Sezeryanda doktor önemli

Onunla ilgili de ben iyi yorumlar duydum zaten burhan beyle paslaşıyorlar sürekli hasta hakkında konustuklarını falan da duydum. İyidir eminim

Onunla ilgili de ben iyi yorumlar duydum zaten burhan beyle paslaşıyorlar sürekli hasta hakkında konustuklarını falan da duydum. İyidir eminim
Rahatladım teşekkürler ☘️ buraya yeni geldim sadece internet yorumları falan okuyarak yola çıktım yüzyılda bir doktora gitiim merkezde Cihangir beyin hasta iletişimi korkunçtu.resmen odasından kovdu narsist adam.yüzyıldaki doktorum çok panik çok detaycı yarın gidecem bakalım artık

Yüzyılda kime gittiniz semavi hanıma görünmüştüm bi akşam acilde hoşuma gitt tavrı muayenesi
Cihangir beyinde hayranı çok ama benim arkadaşıma da çok ters bi şekilde senin çocuğun olmaz dedi tüp bebek için bir sürü yere gönderdi ama normal yolla hamile kaldı arkadaşım

Yüzyılda kime gittiniz semavi hanıma görünmüştüm bi akşam acilde hoşuma gitt tavrı muayenesi
Cihangir beyinde hayranı çok ama benim arkadaşıma da çok ters bi şekilde senin çocuğun olmaz dedi tüp bebek için bir sürü yere gönderdi ama normal yolla hamile kaldı arkadaşım
Yüzyılda semavi hanım sakin ilgili bir hanım .hatta çok detaycı fazla detaycı:)) öncesinden benim medikalde bir doktora gitmiştim ücretsiz muayene hakkım vardı doktor izinliydi Cihangir beye soralım kabul ederse giriş yapın dedi.bende Cihangir beyin adını duydum tanışmış olur hatta devam ederim dedim.sonra odaya girer girmez sana şimdilik bakarım ama sonra bana gelme dedi.ben şok oldum .sebebi ücretsiz giriş yapmış olmamdı.bende kabul etmeseydiniz bu şekilde tavır sergileyeceğinize sorun değil aşağıda ücretinizi öderim bu kadar gerilmeyin dedim.somra saçma sapan konuştu durdu susmadı şikayet etmediğime pişman oldum.

Pardon medikal demişim merkez diyeceğime

Çok tuhaf gerçekten bunu direk söylemesi çok yanlış ama sert olduğunu duymuştum
Benn mide bulantı hapımı içmediğim için acillik oldummm semavi hanım bakmıştı iç yani niye içmiyorsun demişti baya güzel anlattı detaylı her şeyi iyi birine benziyor gerçekten

Çok tuhaf gerçekten bunu direk söylemesi çok yanlış ama sert olduğunu duymuştum
Benn mide bulantı hapımı içmediğim için acillik oldummm semavi hanım bakmıştı iç yani niye içmiyorsun demişti baya güzel anlattı detaylı her şeyi iyi birine benziyor gerçekten
Semavi hanım sakin ve iyi biri.fazlla detaycı iki defa falan kendisine de gittim .ama ufacık şeye bakarken şüpheyle yaklaşması beni rahatlatma yerine endişeye koydu

Medicalpark Azize Turhan iyidir. Kuzenimin sezeryanini esi ile birlikte yaptılar, sıkıntısız oldu. Kuzenim memnundu. Burhan bey ben lisedeyken teyzemin rahim alma ameliyatını yapmıştı, çok tecrübeli bir doktor. Amanullah hocada iyidir ama Azize hanıma kontrollere gittiğimde kendimi çok rahat hissediyorum, matrak bir kadın.

X