Klomenle hamile kalan arkadaşlar

selvinazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
84
1
36
kızlar bugün hastalandım ve doktora gittim 3 aylık tedavim bitiyodu çünkü benim yumurtalar kendi bildikleri doğrultuda gidiyolarmış büyümüşler içleri doluymuş ama çatlama yok 3 ayda çatlamazmı hiç inanamıyorum valla bu beş günlük için klomen verdi eski ilaçlara devam(glukofen duphaston bemiks ve ekopirin)ek olarak klomen ve mentopin bakalım ayın 16.kadar bunları kullanıp gidecem inş bi faydası olur kızlar dua edin ne olursenağlama

kızlar bugün hastalandım ve doktora gittim 3 aylık tedavim bitiyodu çünkü benim yumurtalar kendi bildikleri doğrultuda gidiyolarmış büyümüşler içleri doluymuş ama çatlama yok 3 ayda çatlamazmı hiç inanamıyorum valla bu beş günlük için klomen verdi eski ilaçlara devam(glukofen duphaston bemiks ve ekopirin)ek olarak klomen ve mentopin bakalım ayın 16.kadar bunları kullanıp gidecem inş bi faydası olur kızlar dua edin ne olursenağlama

Hayırlısıyla olur inşallah canım.Allah tez zamanda nasip etsin sana sağlıklı bir bebiş.Allah'a emanet ol.:emir_bebek:

Bende bu ay 3. kez klomen kullanıcam maalesef sonuç negatif hep ama klomenle hamile kalan var bayağı kişi,önümüzdeki ay aşılamaya geçicez dedi dr bana klomenle olmıcak dedi maalesef...

Klomenle diana kullandinmi canim ben iki yillik evkiyim yumurtaliklarim ağir çalişiyo doktor diana 35 verdi kullan diyor devam daha önce bir yil kullandim diana 35 le klomeni kullanabilirmiyim

ben 2 kez klomen ve çatlatma iğnesi kullandım, ikisinde de hamile kaldım, umarım sende de işe yarar..

Klomenle diana kullandinmi canim ben iki yillik evkiyim yumurtaliklarim ağir çalişiyo doktor diana 35 verdi kullan diyor devam daha önce bir yil kullandim diana 35 le klomeni kullanabilirmiyim

hayır canım klomenle diane35 aynı anda kullanamazsın diane d.kontrol ilacı klomen ise yumurta geliştirmek için diane yumurtalıkları baskılayıp yumurta oluşmaması için klomen ise yumurtalıklarda yumurta gelişimi olması için veriliyo yani tam tesi asla kullanma ayrıca klomen doktor kontrolünde kullanılması gerekiyo

ya arkadaşlar nereye yazıcamı bilemedim en son buraya msj yazılmış diye yazdım konuyu açan arkadaştan çok özür diliyorum inşallah bana kızmazsın canım sadece şunu sormak istiyorum MUTLULUKTAN UÇTUĞUNUZ HABERLER bölümü yada konusu nerde bulamadım kör oldum sanırım nerede olduğunu bilen varsa bana yardımcı olabilrmi

merhaba arkadaşlar bu ay 2. kez klomen e başlayacağım tabi adet olursam umarım aksamaz da bir an önce başlarım klomen hamilelerinin mesajlarını bekliyorum ümide ihtiyacım var

ben klomen i 5 gün kullanıcam ve ayın 16.tekrar doktora gidecem bakalım çatlayabilmişlermi yumurtalarım doluymuş ama çatlamamış inş bu defa olur gerçi benim yumurtalar biraz nazlıymış kendi bildikleri doğrultuda gidiyolarmış bakalım hayırlısı allahtan umut kesilmez

canım benim bekarkende vardı poli kistik diane 35.o zaman kullandım ama evlenince birde çocuk istiyosan kist için korunma hapı vermiyolar başka korunma yöntemi olmayan bi ilaç veriyolar diye biliyorum sakın doktoruna danışmadan ikisini bir arada kullanmayasakkelime

ARKADASLAR MERHABA.ben pkosluyum.klomen kullandım bu ay 5 tane içtim iki gün ara verip doktora gittim ve gereken büyümeye ulaşmamış yumurtalar:çok üzgünüm:cuma yine gel bakalım dedi doktor.biraz daha büyümüşse çatlatma ignesi vericem dedi.ama ben istemiyorum igne yaa!daha tedavinin başında igne dogru mu ki.klomen kullansam bir süre dahasenağlama

ben de bu ay klomene başliyacağim.inşallah hepimiz hayirli haberlerle döneriz...umarim ağustos ayinda hamiş haberleriyle dolar sitemiz............

ARKADASLAR MERHABA.ben pkosluyum.klomen kullandım bu ay 5 tane içtim iki gün ara verip doktora gittim ve gereken büyümeye ulaşmamış yumurtalar:çok üzgünüm:cuma yine gel bakalım dedi doktor.biraz daha büyümüşse çatlatma ignesi vericem dedi.ama ben istemiyorum igne yaa!daha tedavinin başında igne dogru mu ki.klomen kullansam bir süre dahasenağlama

merhaba doğum günün kutlu olsun bende klomen kullanıyorum iğnesiz çatlamadı yumurtalarım bence iğneyi kabul et bende yaptırdım hemen çatladı.doktoruna güvenmelisin.hayırlısı olsun.....

merhaba doğum günün kutlu olsun bende klomen kullanıyorum iğnesiz çatlamadı yumurtalarım bence iğneyi kabul et bende yaptırdım hemen çatladı.doktoruna güvenmelisin.hayırlısı olsun.....

sagolasın cnm.fikir verdigin için teşekkür ederim.zaten düşündüm de galiba çok beklememek en iyisi.öptüm kocaman
a.s.:1hug:

4 aydır bu klomen bir işe yaramadı yola devam senmi inat benmii görücezzz Klomennaniknanik:roflol::roflol:

arkadaşlar benimde bu ay 2.kullanışımdı klomeni 2 aydada yumurtam iğnesiz çatladı ama hamile kalamadım inşallah bu ay emeklerimiz boşa çıkmaz

benim bu ay 6. kullanışım ya nasip artık. 6 kullanımdan sonra rahim filmi çektirecekmişiz ufak zararsız bir miyomum var onuda alabiliriz dedi doktorum. biz uğraşıyoruz çabalıyoruz ama mevlam onun tarihini kesmiştir zamanını bekliyor yaramazlar. kimisi gerdek gecesinde hamile kalıyor kimiside bizler gibi uğraşıyor. ama biz daha fazla kıymetini biliriz bebişlerimizin etrafımda görüyorum hemen dövüyorlar ilgilenmiyorlar çocuklarıyla. ahh ahh diyorum bizim gibi uğraşsaydınız böylemi yapardınız )))). mevlam herkese hayırlısını versin bizlerede bebişleirmiz versin.

X