s.o.s testler artı diyo ama

klmro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
13
0
daha 5.haftada adet gibi kanamam var doktorbebek yok dedi ama kan testinde çıktı çok küçük olduğ için bişey sölemedi nolur cevap yazın aylardır bebek bekliorom hamileyimdir dimiiii

insallah hamılesındır canım eğer kı kanama gordüysen ve doktora bebek yok dedıtse pek fazla umutlanma aldığın testte bozuk olabılır sen ıyısını başka bır doktora daha gıt canım

kan testi sonucun ne?eğer kan testinde çıktıysa doğrudur.ama doktor neden öyle dedi bilemem.bi başka doktora daha git bence.benim arkadaşım hamile ve o da adetgörür gibi kanaması oldu.düşük tehlikesi de olabilir.en iyisi güvenilir bi doktora görün.

ama iki kez kendim test yaptım ikiside artı çıktı kan testindede çıktı ama çok küçük müş o yüzden kesin bişey söylemedi ve kanamam içinde hiç bişey söylemedi eğer bebeğim varsa neden adet gibi kanamam var üstüne adet gibi bişey değilmiş onu söledi bitek çok kafam karışık aylardır bebek bekliyorum ya dua edin bana nolur

insallah hamılesındır ama benımde gecen sene buna benzer bıseyım oldu test aldım pozıtıf cıktı bıkac kez tekrarladım yıne aynı pozıtıf cıktı hastaneye gıttım ultrasona gırdım bebek gorunmedı 5 haftalıktan kucukse eger gorunmez dedı ultrasona bakan kadın tabı bu aradada kana benzer kahverengı akıntılar gelıodu benden doktor dış gebelik olabılır dedi bıkac gun sonra tekrar gel dedi ozmana kalmadı zaten küçük bı parca geldı benden kese seklınde sanırım dış gebelıkmiş atlattım şükür umarım senın oyle degıldır :KK43:

X