Bebak acı badem sütü mucizesi

pekı bu kremı catlaklarada ıı gelır dıosu bı konuda suan o konuya gıremedım gercekten etkılımı?

sayende bebak meşşur oldu be gurbik :nazar:

komisyon talep etsem verirler mi acep mirmirmirmir

pekı bu kremı catlaklarada ıı gelır dıosu bı konuda suan o konuya gıremedım gercekten etkılımı?

canım bebak'ın çatlaklara iyi geldigini nerde söylemişim
inan hiç hatırlamıyorum
sarhoştum muhtemelen o mesajı yazarken -tatlicadiarzu-
şaka bi yana
yazmış mıyım öyle bişi ya??
yani evet denedim çatlaklara iyi geliyo demiş olmam imkansız cunku öyle bi deneyimim olmadı hiç...

Neremize sürüyoruz -tatlicadiarzu- Ya hakkaten iyi geliyormu çok gördüm ama hiç kullanmadımfisfisfis

Niye ki, gurbik gurbağa prenses mi oliyi :CüvCüv:

he gurbaa prenses oliy kafamçokkarıştı

ben ilk defa yüzüme krem tarzı bişi sürdüm ve kokusu birden kötü geldi hoşuma gitmedi ama yumusak etti dogrusu :nazar: düzenli kullanıcam inşallah su kuruluktan kurtarır beni:1closedeyes:

çok soğuk havalarda bebakın yeşil olan kremini kullanıyorum vazelinsi bişey yüzümü yumuşacık yapıyo ve koruyo
el ve ayaklarıma özellikle uyguluyorum

slm kızlar aranıza yeni katıldım ya burası süperya ne güzel bilgiler var bende kullancam inş alınca bu bebakı
benim cildim kuru ben nemlendiricisini alcam çünkü gül suyu var temzlemek için bide kayısı sabunu kulanıyorum
su aralar iyi bi nemlendirici arıyodum valla sağolasın gurbişim alcam bunu en kısa zamanda hemde çok ucuz bu ya acaba aktarlarda varmıdır bu gurbiş

slm kızlar aranıza yeni katıldım ya burası süperya ne güzel bilgiler var bende kullancam inş alınca bu bebakı
benim cildim kuru ben nemlendiricisini alcam çünkü gül suyu var temzlemek için bide kayısı sabunu kulanıyorum
su aralar iyi bi nemlendirici arıyodum valla sağolasın gurbişim alcam bunu en kısa zamanda hemde çok ucuz bu ya acaba aktarlarda varmıdır bu gurbiş
canım hoşgeldin aramıza
aktarlarda, eczanelerde, parfümerilerde ve buyuk marketlerde bulabilirsin :CüvCüv:

mrb bnde yeni katıldım aranıza önceden takip ediodum bu siteyi gurbaam saol bebakı kullanıorumm bi zmandır sivilce lekelerime ii geldi gerçekten bunu gündüzde kullansam sorun olurmu??

gurbişim hoşbulduk canım ben onu makyajdan önce kulanmayı düşünüyorum bi sorun olmaz dimi güneşe çıkcam ya hani gerci olmaz ben şimdiden çok sevdim bu kremi ya
delikafadulden

X