Bebak acı badem sütü mucizesi

bu çilek esansı şeysi neki yaf iki saattir gerilere bakınıyom bulamadım bişe
gözeneklere mi ii geliyo
len oğlumu alıcam okuldan bulamadım yazının başını
biriniz Allah rızası için cevaplayın bacılarımbenneyaptımki
canım cilek esansı yagı evet
gözeneklere cok etkili
kusura bakma geç oldu ama ancak gelebildim foruma gamyoncuiremsu

gurbağa prensesim bende aylarca önce bebak almıştım ve hiç kullanmadan öğlece bekliyo aylardırkaydirigubbakcemile5.. burda yorumları ve kullanları görünce bende denemeye karar verdim sağol gurbikim..kaydirigubbakcemile5kıs hoşuma gidersen alnından şakkadanak öpücem ona göre..ŞenizŞeniz

canım kullanmanı onermiyorum ama yine de sen bilirsin....
demişsin de hangisini
diyeceğim ama acı badem sütü benim yüzümü mahvetti cildim çok kuru ne yapacağımı şaşırdım birde son günlerde hiç hayatta kızarmayan suratım son 1 haftadır kıpkırmızı pürüzlü sanki uzaktan bakınca yağlı görünüyormuş ama yakından pul pul ne yapacam ben yardım lütfeeeennn gurbaaaam

bacım şu işi bi başından şeetirsen:tomato:
şimdi cildi temizleyip ne kadar suya ne kadar çilek esansı katıyoruz
fazla oldum farkındayım ama gurbik nooolur bu son:Saruboceq:
canım cilek esansı yagı evet
gözeneklere cok etkili
kusura bakma geç oldu ama ancak gelebildim foruma gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
gurbağa prensesim bende aylarca önce bebak almıştım ve hiç kullanmadan öğlece bekliyo aylardırkaydirigubbakcemile5.. burda yorumları ve kullanları görünce bende denemeye karar verdim sağol gurbikim..kaydirigubbakcemile5kıs hoşuma gidersen alnından şakkadanak öpücem ona göre..ŞenizŞeniz

inşallah sen de bebakçılar arasına katılırsın canım
opuyorum :lepi:

demişsin de hangisini
diyeceğim ama acı badem sütü benim yüzümü mahvetti cildim çok kuru ne yapacağımı şaşırdım birde son günlerde hiç hayatta kızarmayan suratım son 1 haftadır kıpkırmızı pürüzlü sanki uzaktan bakınca yağlı görünüyormuş ama yakından pul pul ne yapacam ben yardım lütfeeeennn gurbaaaam

ranacım kusura bakma kafam çok dalgın şu sıralar
cilt tipini
bebakı ne şekilde kullandıgını
bebak ile beraber cildine neler kullandıgını yazarsan sevinirim

bacım şu işi bi başından şeetirsen:tomato:
şimdi cildi temizleyip ne kadar suya ne kadar çilek esansı katıyoruz
fazla oldum farkındayım ama gurbik nooolur bu son:Saruboceq:

canım buz kalıplarını dolduracak ölçüde suya (yarım lt falan oluyo herhalde tam bilmiyorum) yarım şişe cilek esansı yagini dök
yagların hacimleri zaten ufak oluyor
iyice kariştir
sonra bunlari buz kalıplarına dokup yatmadan evvel temiz cildinde gezdir
opuyorum

bende de kızarıklıklar oluyor ama neyden dolayı bilmiyorum :nazar:
anak bölgesinde oluyor kurulugum gitti ama ona seviniyorum

hemen söliyim belki karıstırdıgımdandır canım
bak şimdi gece dove salatalık özlü sabunla yıkıyorum sonra kayısı yağı ile siliyorum yatıyorum sonra sabahta bebakla nemlendiriyorum

böcüğüm dellendin mi sen....
salatalık özlü sabun ve acı badem sütü dısında bişi kullanma
dove'u ben pek sevmem ama memnunsan devam et

kayısı yagıdır yanaklarını kızartan
kullandım, biliyorum

tamam canım o zaman kayısı yağını bırakam bide öle deneyim
yolum düşse dediğin biberiye sabununu alıp denicem yawrum zaten dove iyi bana pek zararı dokunmamıstır bi kaç senedir kullanıyorum ama dediğin gibi o zaman ben önnce sabunla yıkayıp acı badem sütünü uygulayıpyatayım :nazar:
ikisinide aynı sürede basladım kullanmaya ondan hangisi kızartıo bilemedim canım sağol datlum

Gurbik ben de alcam bebak.
Ama bişe daha sorcam sana...Gözenekler için elma sirkesi öneririm demişsin ilk sayfalarda.Elma sirkesini nerden alcam sırnaşık şey

merhaba arkadaşlar ya ben burayı yeni keşfettimm.ne çok şey kaçırmışım.arkadaşlar son iki üç yıldır sırtımda ve yüzümde sivilceler oluşmaya başladı.ve çok kötü bir huyum var oynuyorum.sonra onlar da güzelce leke olarak bana geri dönüyor.29 yaşındayım ve hiç bir ürün kullanmıyorum.dışarıya çıktığımda makyaj yaptıysam acı badem sütüyle temizliyorum sadece.oda çok nadir.cildim kuru ama bol su içerim ben.günde 2 litr kesin içerim.bana tavsiyeleriniz olursa denerim.ve sonuçlarını sizlerle paylaşırım.hadi beni yeniden güzelleştirinnn.kocam artık kızmaya başladıııı.

ah bu Bebak... :asigim:

izlere nasıl iyi geliyor Tanrım :))

geçtiğimiz regl haftamın bana armağanı 3 kırmızı sivilce izi idi. çok büyük değil ama gayet belli bir kırmızı...

şuanda yok oldular :1rolleyes:

ama yine bir regl haftasına giriyorum ve 3 tane daha taze sivilcem oldu :çok üzgünüm:

birini geçirirken, diğeri çıkıyor :çok üzgünüm: yine de Bebak'ın geçiriceğini bildiğimden, çok kafaya takmıyorum. a.s

Çay ağacı yağı, çıkan sivilceyi kurutuyor, sonra Bebak devreye giriyor :))

Gurbikim seni siviyom, öpiyom da Şeniz :1hug:

merhaba arkadaşlar ya ben burayı yeni keşfettimm.ne çok şey kaçırmışım.arkadaşlar son iki üç yıldır sırtımda ve yüzümde sivilceler oluşmaya başladı.ve çok kötü bir huyum var oynuyorum.sonra onlar da güzelce leke olarak bana geri dönüyor.29 yaşındayım ve hiç bir ürün kullanmıyorum.dışarıya çıktığımda makyaj yaptıysam acı badem sütüyle temizliyorum sadece.oda çok nadir.cildim kuru ama bol su içerim ben.günde 2 litr kesin içerim.bana tavsiyeleriniz olursa denerim.ve sonuçlarını sizlerle paylaşırım.hadi beni yeniden güzelleştirinnn.kocam artık kızmaya başladıııı.

arkadaşlar beni unutmayın olur mu?merakla bekliyorum.bu arada ben mersin de yaşıyorum.yaşadığımız yerin iklimi de önemli değilmi.cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekürler kaydirigubbakcemile3

X