Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

istanbul: BAKIRKÖY PSİKİYATRİ TEDAVİ VE ARAŞTIRMA MERKEZİ(BAPAM)
UZMAN DR AYHAN AKCAN
Adres:
incirli cad.çağ sk.çağdaş apartmanı no:22/5 34730 Bakırköy / İSTANBUL

Telefon:
0(212) 543 88 17

0(212) 660 84 80

Fax:
0(212) 660 84 81

E-posta:
ayhanakcan @msn.com

Ankara'da Dr. Cem Keçe'yi öneririm, 0 312 213 01 32 nolu telefondan ona ulaşabilirsiniz. Kendisi özellikle evlilik terapisi, cinsel sorunların tedavisi ve kişilik bozuklukları konusunda uzmandır :nazar:

Ben de ikinci doğumdan sonra doğum sonrası depresyonuna girdim. Sebepsiz kalp çarpıntıları ile başladı şikayetlerim, sonra ağlama nöbetlerim vardı vs... Daha sonra Ankara da Rüzgarlıda Ruh ve sinir hastalıkları dispanserini önerdi bir arkadaşım. Orda Ugur Ergun isminde bi doktora gittim ve çok memnun kaldım üstelik sosyal güvenceniz varsa yada yoksada ücretsiz bakıyor.Şimdi doktorum burdan istifa edip madolyon piskiyatri kılinigine başlayacak ordan devam edecegim. Benim tedevim Ocak ayında bitecek. Allah bütün hastalara şifa versin.

Uğur Ergün den ben de memnun kalmıştım ama ihmal etmiştim demek madalyon a geçti en iyisi onu bir ziyaret etmeli çok ihmal ettim aylardır gitmiyorum ilacı da kafama göre kestim başladım ama problemlerim bitmesi

Merhaba, bende ankarada danısabılecegım bır psıkıyatrıst arıyorum ancak benımkı evlılık terapıstı dııl, sadece dertlesebılecegım bır dost, kendı basıma cozemedıgım sorunlarım ıcın bır danısman gıbı olucak. Benım ıcın doktorumun genc ve acık fıkırlı olması cok onemlı. Devlet hastanelerınde olursa tabıkı cok ıyı olur. Danısan-danısman ılıskısınden cok arkadaslık ve dertlesme benım ıcın onemlı. Onerılerınızı yazarsanız sevınırım

Merhaba, bende ankarada danısabılecegım bır psıkıyatrıst arıyorum ancak benımkı evlılık terapıstı dııl, sadece dertlesebılecegım bır dost, kendı basıma cozemedıgım sorunlarım ıcın bır danısman gıbı olucak. Benım ıcın doktorumun genc ve acık fıkırlı olması cok onemlı. Devlet hastanelerınde olursa tabıkı cok ıyı olur. Danısan-danısman ılıskısınden cok arkadaslık ve dertlesme benım ıcın onemlı. Onerılerınızı yazarsanız sevınırım

Ankarada ücretsiz gidebileceğiniz iyi biryer sorarsanız bana göre Ulus Rüzğarlı sokak ta bulunan Ruh ve sinir hastalıkları dispanserini öneririm.Ben orada Uğur Ergün isminde bir dr. gidiyordum. Ama Uğur bey madalyon a geçti zaten benim tedavimde Ocak ayı itibari ile bitti.

Ankarada ücretsiz gidebileceğiniz iyi biryer sorarsanız bana göre Ulus Rüzğarlı sokak ta bulunan Ruh ve sinir hastalıkları dispanserini öneririm.Ben orada Uğur Ergün isminde bir dr. gidiyordum. Ama Uğur bey madalyon a geçti zaten benim tedavimde Ocak ayı itibari ile bitti.

Oneriniz için teşekkür ederim ancak ben anlatamadım derdımı benım kı tedavı dııl, sadece zaman zaman dertlesmek ıstıyorum. Dolayısıyla sureklı gorusecegım bı doktor olmayacak. Aynı zamanda ben bedava olsun demedım sadece unıverste hastanelerının doktorlarına daha cok guven duyuyorum gerekırse unıverste hastanesınde calısan bı doktorun muayenehanesıne gıdebılırım. Benım ıcın onemlı olan arkadas gıbı dertlesebılecegım, cozemedıgım sorunlarımı anlatıp fıkrını alabılecegım bırı olması.

merhaba! ben uzmanlardan yardım ve öneri rica ediyorum; sorunlu bir nişanlılık geçiriyorum.Flörtten itibaren ufak tefek sıkıntılarımız vardı zamanla düzelebileceğini düşündük sıkıntılar ailevi nedenlerden değildi başta, nişanımızın olduğu gün abisi tatsızlık çıkarıp beni istemediğini söyledi, şok oldum tabi ama o an gereken cvp ı nişanlımın vermesini bekledim ne yazıkki beni yapayalnız bırakıp aiesinide alıp gitti, ona karşı soğuk davrandığımı sevgimden emin olamadığı için gittiğini söyledi, o günsen sonra ben hep bu işte bi tuhaflık olduğunu düşündüm bitirmeye çalıştım ama olmadı tekrar tekrar barışıp başa döndük, ben ikimizin hayatına müdahale edilmemesi için sınırını koymasını istedim ama ben bunu talep ettikçe bana karşı dahada değişti, kıskanç aşırı kuşkucu biri olup çıktı, ben yine bu durumu bi sonuca bağlayabilmek için profosyönel yardım alma önerisinde bulundum yardım aldık ama düzenli olmadı, ilişkiyi sarsan ikinci darbe ise son 3/4 aydır benim şifrelerimi alıp maillerimi kontrol etmesi, ortada hiç bi şey yok maillerimde aradığı türden bişey omadığı halde 3 ay süre ile izlemek nasıl bi zihniyet anlamadım konduramıyorum ama paranoid olabilirmi? bu nedir? Ş u an ayrıyız bundan sonrası için henüz bi karar almadım, bazen kendimi suçluyorum acaba ben çok yıkıcımı davrandım benim yüzümdenmi oldu?

İstanbul'da bir Ermeni Hastanesi var Surp Pirgiç Hastanesi'nde Zoe Hanım vardı psikolog çok iyi bir bayan üniversiteden döndükten sonra gitmiştim ihtiyacım olduğu takdirde başka bir doktor aramam size de tavsiye ederim.

hep ankara ve istanbul yazılmış
izmirde özel muayenesi olan dr. tavsiyesi edebilicek biri var mı acaba...

ankarada unıversıte hastanesınden onerebılecegınız bı doktor yokmu depresyon la ılgılı konusabılecegım

ne olur bana yardım.....çok evhamlıyım her an deprem olacakmış kıyamet kopacakmış yada sevdiğim insanların başına kötü bir şeyler gelecekmiş gibi hissediyorum.bu yüzden çok kabuslar görüyorum.bir telefon çaldığında yada kapı çaldığında kötü bir haber alacakmışım gibi hissediyorum evliliğimde çooook mutluyum kocamı canımdan çok seviyorum oğlumuda canımdan çok seviyorum ama sürekli diken üstündeyim hayatımın tadını çıkaramıyorum.bu korkularla yaşamak istemiyorum yani sürekli stresliyim ne olacak benim halim bilmiyorum.olumlu düşünmeye çalışıyorum pozitif olmaya çalışıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum bu konuda çok çaresizim.önerilerinizi bekliyorum.senağlama

ne olur bana yardım.....çok evhamlıyım her an deprem olacakmış kıyamet kopacakmış yada sevdiğim insanların başına kötü bir şeyler gelecekmiş gibi hissediyorum.bu yüzden çok kabuslar görüyorum.bir telefon çaldığında yada kapı çaldığında kötü bir haber alacakmışım gibi hissediyorum evliliğimde çooook mutluyum kocamı canımdan çok seviyorum oğlumuda canımdan çok seviyorum ama sürekli diken üstündeyim hayatımın tadını çıkaramıyorum.bu korkularla yaşamak istemiyorum yani sürekli stresliyim ne olacak benim halim bilmiyorum.olumlu düşünmeye çalışıyorum pozitif olmaya çalışıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum bu konuda çok çaresizim.önerilerinizi bekliyorum.senağlama[/QUOTE

takma kafana boşver :teytey:]

slm arkadaslar siteye yeni üye oldum süper bi siteye benziyor umarım diğer üye oldugum sitelerden çok daha fazla yararlanacagım burdan sayenizde:teselli:
hayat zor hiç hata kabul etmiyor yinede bir cok kişiye göre halimize şükür ediyoruz yinede herkezin sorunları kendine büyük geliyor evliyim ve 1 oğluşum var 1 yasında.hamilelikti doğumdu derken çok sitresli günler gecirdim zor bir doğum zor bir lohusalık kayınvaldemler ve ailem yanımdaydı anlarsınız işte kendi derdimden çok onların kavgası sıkıntısı derken bunaldım bebeğimin sevincini bile yasayamadım sarılığı yüksekti oğluşumun hastanelerde gecti ilk günlerimiz annemler erken gitti kayınvaldemlerle anlaşamadıkları için ben kaldım kayınvaldemlerle eşim desem annesigilin yanında cok degişiyor ilgisi azalıyor ailesini kırmamak incitmemek için sıkıntısını bana yansıtıyor falan işte :sm_confused:
zor günlerden bu tarafa 1 yıl gecti bu kışta kayınvaldemler kışı bende gecirdi anlaşamıyorum ve kendimi mecburda hissetmiyorum ama eşim tek erkek kız kardesi var evli baskada çocuk yok bana geldiklerinde 3-4 ay kalıyorlar.ben inanılmaz daralıyorum eşimle aram açılıyor ve resmen sinir hastası bi insana dönüşüyorum eşimle gelip gelmemeleri konusunda tartıştık ama geldiler tabii.anlaşamıyorum ama eşim cok aileci benide seviyor biliyorum ama anladımki ailesi çok baska ne olacak bilmiyorum.yanımda yasamıyorlar ama her yıl uzun uzun kalmak için geliyorlar bu kışıda bende gecirdiler galiba sonmuş ama hiç sanmıyorum.
sizlerle paylaşıp biraz olsun rahatlamak istedim galiba çok yazdım :) okuyanlanlara sonsuz tesekkürler dediğim gibi hayat zor ve herkezin sorunu kendine büyük:Saruboceq:

slm arkadaslar siteye yeni üye oldum süper bi siteye benziyor umarım diğer üye oldugum sitelerden çok daha fazla yararlanacagım burdan sayenizde:teselli:
hayat zor hiç hata kabul etmiyor yinede bir cok kişiye göre halimize şükür ediyoruz yinede herkezin sorunları kendine büyük geliyor evliyim ve 1 oğluşum var 1 yasında.hamilelikti doğumdu derken çok sitresli günler gecirdim zor bir doğum zor bir lohusalık kayınvaldemler ve ailem yanımdaydı anlarsınız işte kendi derdimden çok onların kavgası sıkıntısı derken bunaldım bebeğimin sevincini bile yasayamadım sarılığı yüksekti oğluşumun hastanelerde gecti ilk günlerimiz annemler erken gitti kayınvaldemlerle anlaşamadıkları için ben kaldım kayınvaldemlerle eşim desem annesigilin yanında cok degişiyor ilgisi azalıyor ailesini kırmamak incitmemek için sıkıntısını bana yansıtıyor falan işte :sm_confused:
zor günlerden bu tarafa 1 yıl gecti bu kışta kayınvaldemler kışı bende gecirdi anlaşamıyorum ve kendimi mecburda hissetmiyorum ama eşim tek erkek kız kardesi var evli baskada çocuk yok bana geldiklerinde 3-4 ay kalıyorlar.ben inanılmaz daralıyorum eşimle aram açılıyor ve resmen sinir hastası bi insana dönüşüyorum eşimle gelip gelmemeleri konusunda tartıştık ama geldiler tabii.anlaşamıyorum ama eşim cok aileci benide seviyor biliyorum ama anladımki ailesi çok baska ne olacak bilmiyorum.yanımda yasamıyorlar ama her yıl uzun uzun kalmak için geliyorlar bu kışıda bende gecirdiler galiba sonmuş ama hiç sanmıyorum.
sizlerle paylaşıp biraz olsun rahatlamak istedim galiba çok yazdım :) okuyanlanlara sonsuz tesekkürler dediğim gibi hayat zor ve herkezin sorunu kendine büyük:Saruboceq:

herkese merhaba öncelikle size sunu danısmak istiyorum bugün hayatımda hiç bitmek bilmeyen mutsuzluk,yorgunluk vs depresyon şikayetleri ile bir uzman doktora gittim doktor bana ilaç yazdı en 4-5 ay kullanmam gerektiğini ancak terapi almam gerektiğini söyledi ve bununla beraber de bi yer önerdi ancak önerdiği yer benim maddi olanaklarımı asmaktaydı.... acıkcası hiç antidepresan kullanmadım ve 21 yasındayım sizce bağımlılık yapar mı,hayatımı dönüşü olmayan bir noktaya mı sokarım ve son olarak terapi görmeden sadece ilaç kullanmak fayda eder mi?...paylaşımlarınızı bekliyorum...

X