hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

arkadaşlar yarın doktora gidicem ağrılarım için sizce alttan muayene eder mi ki?

arkadaşlar ağrılarım ağırlaştı bakalım yarın dr. ne dicek?

canim ins hamilesindir mubarek mirac kandilinde bol bol dua edelim birbirimize

Eğer doktora gidersen eğer öncelikle kan testi verir ve ardından ultrasonla bakmak isteyebilir. 8. haftaya kadar alttan ultrasonla görebiliyorlar ancak bebeğin kesesini. Ama korkacak veya çekinecek hiçbirşey yok, can acıtan birşey değil. Zaten eğer bebişin kesesini görürsen sevinçten ne olduğunu bile anlamıyorsun :) umarım güzel haberlerini duyarız yarına

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:

Benimde aynı senin gibi regl dönemindeki ağrılar başladı, regl günüm geldiğinde ise çok az şekilde geldi ama bi tuhaflık hissettim tam regl olamadım çünkü. Eee belim ve karnım ağrıyor anlamadım ama kafamı da kurcalıyor acaba :uhm:
bekledim hiç acele etmedim ve test yaptığımda ise hamileydim... Umarım sende hamişsindir arkadaşım. değilsende üzülme a.s.

Eğer doktora gidersen eğer öncelikle kan testi verir ve ardından ultrasonla bakmak isteyebilir. 8. haftaya kadar alttan ultrasonla görebiliyorlar ancak bebeğin kesesini. Ama korkacak veya çekinecek hiçbirşey yok, can acıtan birşey değil. Zaten eğer bebişin kesesini görürsen sevinçten ne olduğunu bile anlamıyorsun :) umarım güzel haberlerini duyarız yarına

canım sağol ama ben hamile değilim şüpheleniyorum

Benimde aynı senin gibi regl dönemindeki ağrılar başladı, regl günüm geldiğinde ise çok az şekilde geldi ama bi tuhaflık hissettim tam regl olamadım çünkü. Eee belim ve karnım ağrıyor anlamadım ama kafamı da kurcalıyor acaba :uhm:
bekledim hiç acele etmedim ve test yaptığımda ise hamileydim... Umarım sende hamişsindir arkadaşım. değilsende üzülme a.s.

sağol canım inşallah zaten kan testi ister yarın mutlaka bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin.sende inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım.

arkadaşlar artık dayanamıyorum yine bi girip bakim dedm bişi yazan oldu mu diye belki birazdan acile giderim gündüz sol tarafımda çok ağrı vardı şimdi ise sağ çok değişik ağrılar bunlar bütün ağrılar birbirine karıştı off

arkadaşlar artık dayanamıyorum yine bi girip bakim dedm bişi yazan oldu mu diye belki birazdan acile giderim gündüz sol tarafımda çok ağrı vardı şimdi ise sağ çok değişik ağrılar bunlar bütün ağrılar birbirine karıştı off
benimde daha adetime 7 gün var kasık ağrısı bel ağrısı arada karın ağrısı oluyor ve bazen ayaklarım ateş gibi oluyor soğuk yerlere ayakları mı koyasım geliyor inşallah Allah her isteyene bebek veriri bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ve cumaya gidecem bakacak doktor bişey varmı diye inşallah hamişsin der eğer hamile olursam size hemen haber veririm
:nazar:a.s.:1hug:

merhaba,ben de erken gebelikte kasik agrilari cektim...aynen adet sancisi gibiydi....insallah hamilesindir canim,cunku bu da bir belirti sayilabilir..

canım ne oldu bugun doktora gıdıcektın haberlerını hayırlı haberlerını beklıyoruz.a.s.

canım bende gebelik belirtisi olarak kasık agrısı yaşadım adet agrısından daha şiddetliydi ve bazen geçiyordu

ben 6 hafta 3 günlük hamileyim ve kasık ağrılarım oluyo.... doktorum normal olduğunu ilk 5 ay olabileceğini söyledi... haftaya kontrolüm var bebeğin kalp atışlarına bakılacak inşallah bi sorun çıkmaz... ben çok korkuyorum yaa bişey oluverirse diye... Allah korusun.. Allah herkesin evladını hayırlı sağlıklı kucağına almak nasip etsin...a.s.

ben haftaya cuma kontrole gideceğim kalp atışlarına bakılacak... kasık ağrılarım oluyo korkuyorum o yüzden ya duyulmazsa bişey olursa diye:KK43: Allah korusun... yeni hamişler bebeğinizin kalp atışlarını ne zaman gördünüz...

canım ne oldu bugun doktora gıdıcektın haberlerını hayırlı haberlerını beklıyoruz.a.s.

canım gittim şimdi geldim sabahtan beri h<stanedeydim ama doktor hiç ilgilenmedi anlattım durumumu muayene etti sonra tahlil istedi tahlilleri göstermeden gewldim iki saat tahlil göstermek için bekledim ama gösteremedim yani bugün aksilkik üst üste geldi artık beklicem bakalım ya insan bi kan tahlili ister o na göre ilsasç verir bu direk ftili yazdı içinde 6 tane var bakalım işte. neyse canım çok ıuzattım sen ne yaptın?

ben haftaya cuma kontrole gideceğim kalp atışlarına bakılacak... kasık ağrılarım oluyo korkuyorum o yüzden ya duyulmazsa bişey olursa diye:KK43: Allah korusun... yeni hamişler bebeğinizin kalp atışlarını ne zaman gördünüz...

korkma canım neden korkuyorsun herşey yolunda gidicek allahın izniyle birde bi bakmışşın bebişin kucağında allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

X