hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

kızlar bu ağrılar ne zaman geçicek ya ayy çok kötü dürumdayım.

melegimsin cok gecmis olsun canim...yat dinlen ayaga kalkma canim,kendini sicak tut...dayanamazsan dr a git mutlaka...

canım ya bende adet sancısına benzeyen sancılar yüzünden gitmiştim doktora. kan testi yaptırdığımda hamile olduğumu öğrendim. inşallah seninde öğledir.

canım ya bende adet sancısına benzeyen sancılar yüzünden gitmiştim doktora. kan testi yaptırdığımda hamile olduğumu öğrendim. inşallah seninde öğledir.

inşallah canım senin günün geçmişmiydi testi yaptırdığında bende çok merak ediyorum ama 6 günüm var çıkar mı ki?

kızlar oncamed diye bir hızlı gebelik testi varmış bunu nerenen bulabilirim bilgisi olan var mı acaba?

ben oncamed yapmıştım cnm eczanede varr sor bi fiyatıda 5 yada 3 buçuk ytl gibi olması gerek...işte bende silik çizgiyi gösteren test oydu....benmde adet 6 gün geçti ama aynı adet ağrısı gibi ağrım var testte de öyle belli belirsiz çizgi çıkınca adet gelir diye kanda yaptırmadım...ama burda arkadaşları okuyorum şimd hamişkende adet ağrısı benzer ağrı oluyormuş benimde göbeğimin alt kısmı orda sabit bazen cinsel organıma bacaklara vuruyor ağrı böyle bişey arada oluyor bazen hiç anlaşılmaz derece kadar azalıyor bazen çok... tamam diyorum gelicek ama krem rengi gibi bi akıntı geliyorrr :uhm:

canım gittim şimdi geldim sabahtan beri h<stanedeydim ama doktor hiç ilgilenmedi anlattım durumumu muayene etti sonra tahlil istedi tahlilleri göstermeden gewldim iki saat tahlil göstermek için bekledim ama gösteremedim yani bugün aksilkik üst üste geldi artık beklicem bakalım ya insan bi kan tahlili ister o na göre ilsasç verir bu direk ftili yazdı içinde 6 tane var bakalım işte. neyse canım çok ıuzattım sen ne yaptın?

canım ben bugun hasta oldum dun kan tahlılı yaptırmaya karar verdım gıttım yaptırdım 1,9 cıktı bu sabahta adet oldum .inşallah hayırlı haberı sen verırsın burda tatlım allahım ınsallah hayırlı nesıller verır bızlere dualarım senınle rabbım gonlune gore versın ınsallah:Saruboceq:

canım benim çook sağol arkadaşım sende üzülme tamam mı?inşallah bu ay tutar bende şimdi kan testi yaptırmaya gidiyorum hiç umudum yok ama işte en azından bi ümitle beklemiyim varsa var yoksa yok rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.amiin

canım benim çook sağol arkadaşım sende üzülme tamam mı?inşallah bu ay tutar bende şimdi kan testi yaptırmaya gidiyorum hiç umudum yok ama işte en azından bi ümitle beklemiyim varsa var yoksa yok rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.amiin

amin canım hadı ınsalah hamıssındır hayırlı haberlrını beklıyorum

Benim adetim 14 gün geçti.Birer hafta arayla iki idrar testi yaptım.İkiside pozitif çıktı.Gece kasık ağrılarıyla uyanıyorum.Bugün biraz azalmış gibi.Bu arılar rahim büyümesinden oluyormuş.Yarın sabah doktor randevum var bakalım hayırlı haberler alırız inşallah.Nedenini soracağım bu ağrıların yarın akşam bilgilendirme yaparım hayırlısı ile:)))

sağol canım benimde ağrım bu yüzden oluyordur bekliyorum hayırlı haberini

amin canım hadı ınsalah hamıssındır hayırlı haberlrını beklıyorum

canım bugünde başka bir doktora gittim yapmadı erken dedi günün geçsin dedi ağrılarımı sordum böyle böyle adetime 2 haftala kala başladı dedim bana ne dese beğenirsin normalmiş olabilrmiş dünkü idrar testimi gösterdim yani öyle kötü bişi yok ilacı kullan dedi zaten artist soğuk nevalenin tekiydi.bir tane adam gibi doktora denk gelmedim zaten

canım bişi sorcam doktor düzenli dedi benim adetim için şimdi söylüyorum sana nisan 23 mayıs yok haziran 2 temmuz 6düzenli mi ama ben 40. günde olduğumu da biliyorum off off

kızlar adetime 6 gün var ama sanki adetim gelicekmiş gibi ya uff erken mi gelck acaba erkende gelmez ama sanmıyorum ayy kafayı yicem inşallah gelmez

layhayhoysizce bunlar adet belirtisi mi? ama 13 gün önceden de başlamaz ki şimdi de bi vuruyor gidiyor sonra ağrı ne dersiniz?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

merhabalar...hamilelikte de adet sancısına benzer ağrılar olabilir ..

Hamişler ortalama ne zaman doğum yapacağınızı hesaplayın bakalımmm

http://gebelik.org/dosyalar/hesapla.html
progress.gif

X