Kaynanasiyla küs olan varmi aranizda ?

ben evli degilim kaynanamda yok ama
cevremde gördügüm kadariyla küs olan cok bayan var..
cokmu kötü bu kaynanalar :uhm:

küs değilimde tavır yapıyorum....anlasın hatasını diye amaaaan sebepmi uzun mesele kaynana gelin küslüğüne sebepmi olur herşey sebep işte...
kaynana pamuk olup rafa çıkmış düşmüş gelinin kafasını yarmış dimi yani...

Onlarda ne anlar ya taviri. Bende basta tavir yaptim mesefa koydum sabrimi tasirdilar konusmuyorum artik . Esimde kavga etti onlarla . Beni destekliyor ama esmin aylesi iste kendisi bu durumdan mutsuz oldugunu biliyorum. Ama artik bir yere kadar

eşin arkandaysa hiç korkma
öyle bi anlarlarki tavırdan
ben anlatırım valla 15 yıllık gelinim neler geldiiiii neler geçti tırsıtırım vallaaaa attırmasınlar kafa tasımı oğlularını fişşekler gönderirim üstlerine bana deli gelin diye ad takmayı gösteririm onlara ( HAKSIZDA DEYİLYA ZAVALLI KARI...)

ben nişanlıyım ve nişanlımda askerde ama yakın ark saolsun nişanlım gönderiyor bize dışarı çıkıp dolaşmam için tek gitme diye neyse iştebigün kaynanamın kulağına gitmiş bana tlf açıp bağırmaya başladı benim oğlum salak değil diye bende lafını bil konuş benimle nasıl konuştuğunun farkında değilsin sanırım ve ayrıca bana sesini yükseltcek yetkiyide kimden alıyosun sen bidahada benimlemuhatap olma sakın dedim kapattım suratına tlf 1 aya kadın konuşadım sonra nişanlımda sinirlenmiş oda bağırıp çağırmış ben gönderiyorum sen ne hakla benim nişanlıma bağırırsın vsss diye sonra 1 ay sonra kaynanam bizegeldiözür diledi bence uzatmadım daha fazla nişanlım arda kalmasın ama iyideyaptım kendimiezdirseydim orda hep öyle giderdi şimdi o saygılı ben saygılı gidiyoruz

Desene olan Eslermize oluyor arada kalanlar onlar. Ama diyorum ya bizim canimiz yokmu yaaa sus sus sus bir yere kadar kocanin hatirina .Alla alla bizim canimiz yokmu bu yastan sonra neden baskalari yönlendircekmis benim hayatimi. Hayir Ogularini paylasamiyorlarsa ne diye evlendiriyorlar...
Artik onlarinda olgunlastigini bir yuvalari oldugunu kabullenmeleri lazim ama nerdeeee...
Gidip gelip laf duymaktan biktim bide lafin yarisi yalan yag gibi üste cikarlar bide

iyi yapmisin bencede daha nisanliykene böyleyse ohooooooooo. sen bastan kendini ifade etmisin dogrusuda bu. Nasil baslarsan öyle devam gider cunku...

Kaynana niye karisir ki bende onu anlamam.
Evlilikleri bir cogu zaten bu yüzden zedeleniyor.
Biraz rahat biraksinlar ciftleri ya, koskoca adam cogu, kendi hayatlarni kendileri kurabilirler herhalde.

Halbuki yani Ogullarini Mutluluklarini istemeleri lazim. Ama aksine mutlulugumuzu bozmaya huzursuluklar getiriyorlar. Evli ciftlerin yuvalari kaynanalarin yüzünden bittigi zaman acaba kaynanalar vicdan azabi cekiyorlarmi yoksa ohhh kurtulduk diyemi seviniyorlar cok merak etmisimdir hep

Çok üzgünüm çoookBEN 8 YILLIK EWLİYİM ŞUAN KÜS DİİLİZ KAYINVALİDEMLE AMA RESMİYİZS CANIM EN GÜZELİ BU AYNI BİNADA TAM 2 YILI AŞKIN KÜS YAŞADIK KÖTÜ Bİ DURUM RESMİ OLMAK EN GÜZELİ KÜSMİCEN AMA ORTALIĞI ONADA BIRAKMICAN RESMİ OLUCAN BİZİM KÜSLÜK SEBEBİMİZ BENİM AİLEMİN VE ARKADAŞLARIMIN BANA GELİP GİTMESİ İDİ AMA PAPUÇ BIRAKMADIM :mymeka:AÇTIM AĞZIMI YUMDUM GÖZÜMÜ KARIŞAMICANI ONA GÖSTERDİM 2 YIL EWİME GÖRÜMCELERİMİ DAHİ SOKMADIM AMA AİLEMİ VE ARKADAŞLARIMI İSTEDİĞİM GİBİ AĞIRLADIM MEYDANI ONLARA BIRAKMAYA GELMİYO BE ANAM NE YAPSAN YARANAMASSIN NASILSA EN İYİSİ BİLDİĞİNİ YAP
Arkadaslar aranizda Kayinvalidesiyle küs konusmayan varmi ?? ne gecti aranizdan küstünüz ??

valla çok ii etmişsin. orasi senin evin ya o evin hanımı sensin. istediğini ağirlar istediğini yaparsın. bi dört duvari bile çok görüyorlar anlamiyorum.orasi sana ait bir alan sana ait az bile yapmişsin anan da gelir baban da gelir istersen eve 50 kişiyi toplar parti yaparsın be kımene ... sankı kendıleri gelin olmadi kendileri ayni şeyleri yaşamadi...

degilmi yani kendileride gelin oldu onlara demek öyle davranmislarki bunlarda bize öyle davraniyor. bende de öyle oluyordu gelenime gidenemi soruyorlar karisiyorlardi. ama hangi lafin yaniti verceksinki.Artik cahiliktenmi bilmiyorum ..

kendilerine zamanında yapildiği için farkında olmadan intikamını gelinlerinden yani bizlerden çıkariyorlar. bana yapildi ben de yaparım mantiği...bu şekılde egolarini mi tatmin ediyolar napiyolar anlamıyorum ki...

Ben Almanyadan kalktim geldim Istanbula gelin geldim. Vallaha agrimayan basimi agrittim bilseydim böyle olcagini gelmezdim.Uzak dururdum herkezden. AHHH deli kafam benim...

:jeyyar: valla canım benim en büyük şansım tartışmanın eşimin yanında yaşanmış olmasıydı kayınvalidem daha önceden eşime işte o gelmicek bu gelmicek gibi laflar demiş ailem gelmicek söyle falan diee eşim tabii bana sölemedi bunlarıı sonra baktı eşim bişi demiyo kendi hır çıkarttı dedi ben oğluma söledimm bende dedimm ölemii gelinn bakiim buraya ikisininde yanında newar ne yok döküldü ortaya gözüyle gördü kim haklı kim haksız kararıma saygı gösterdi sen ne yaparsan yap ben ewdeyken buraya gelmesinler bende gitmem dedimm haklısın dedi ama o konuştu görüştü biz 2 yıl küss kaldıkk
sonra noldu barıştıkk
Peki Esin ne dedi bu duruma yani iki sene evinden iceriye almaman aylesini

canim bende bursadan almanya ya geldim ama gelmez olaydim dedim senin gibi.hatta bizim durum siddete kadar gitti.kaynanamdan bir tokat yedim ve o anda gözüm döndü.allah ne verdiyse kadini benzettim.iyi yapmadim biliyorum ama kadin kedi gibi oldu.sakin yanlis anlamayin kimseye böyle bir sey yapin demiyorum.

X