Callanetics Egzersizleri

canım kitapı var tek tek resimli gösteriyor hareketleri, süper call versiyonlarını da anlatıyor, genelde türkçe dublajlı video ile birlikte iniyor, googleda ararsan çıkar mutlaka...

Çook teşekkür ederim. :KK70:

Canım vazgeçmeden düzenle yap inan vücudunu tanıyamayacaksın:)))

Tamam canım, bugün 6. yı yapacağım inşallah. :KK16:

dün gece yapılacaklara eşek kadar yazdım spor yap!
altına da hedef 59
sabah kalktım tartıldım 67.5 2,5 kilo almışım!
spor yapayım dedim yanlara eğilmelerde canım çıkıyordu, karın hareketlerinde ya karnımdan başka her yerim ağrıdı ara verdim ya karnım çok yandı dayanamadım yine ara verdim sonra da tekrar 65 e düşeyim öyle başlarım dedim kalktım.
sonra burada yazılanları okuyup gaza geliyorum hatta karın hareketlerinde nnyy 15 yıl önceki kıyafetlerini giyiyor diyordum kendime ama gel gör ki yapmadım işte.
ne olacak benim bu halim....

inanmıyorum suan ilk callanetics egzersizimi yaptım aşırı zor işkenceeeeee resmen yaaaaaaa 100 kere fln yapamadım 100 nedir ya 30 tane zor yaptım nasıl titredim o karın egzersizlernde falan nasıl 100 tane yapabileceğim bilmiyorumm :KK43:((((

inanmıyorum suan ilk callanetics egzersizimi yaptım aşırı zor işkenceeeeee resmen yaaaaaaa 100 kere fln yapamadım 100 nedir ya 30 tane zor yaptım nasıl titredim o karın egzersizlernde falan nasıl 100 tane yapabileceğim bilmiyorumm :KK43:((((

canım zorlama kendini.. dinlene dinelene yaparsın zamanla bünyen alısıyor zaten 100 e tamamlayabiliyorsun. ama atıyorum 20 yap biraz dinlen yine devam et yapmaya bünyen zamanla alısır.

ilk zamanlar normal bunlar :KK34::KK76:

ben diyet center callenetics yazdım google a o siteden indirdim sende ordan indirebilirsin

Arkadaşlar günde 2 defa yapsak sizce nasıl olur?
yani hem 21 i hemen tamamlamış oluruz vücut daha hızlı şekle girmezmi ne önerirsiniz bugün 5. call yapısım olack
olur canım günde 2 de yapabiirsin tabii.. yada günde 2 saat zor gelebilir 2. seferde ısınma + sadece karın yada kalça yada bacak yapıp esneme hareketleriyle 20dkda bitirebilirsin.

yaparsın canım yaparsın herkes ilk günlerde böyle oluyor zamanla 100de yaparsın 150de...dinlene dinlene 100e tamamlamaya çalış..

8 bitti ama incelmedim gibi geliyo :KK43:

canım bende geçen yaptığımda bana öyle gelmisti 21 e yakın yapmıstım düsün hic incelmedim sanıyodum bide ben call yapıyorum diye basıyodum abur cuburu kilo aldım tabii sporu tamamen bırakıncada sıkı olan vücudum gevsemeye basladı hemen calla basladım bende aslında etki ediyomus ama biz farkedememişiz....keşke ilk basladıgın günün fotoğrafını cekseydin ben cekmeyi unuttum kaldı öyle.

dün gece yapılacaklara eşek kadar yazdım spor yap!
altına da hedef 59
sabah kalktım tartıldım 67.5 2,5 kilo almışım!
spor yapayım dedim yanlara eğilmelerde canım çıkıyordu, karın hareketlerinde ya karnımdan başka her yerim ağrıdı ara verdim ya karnım çok yandı dayanamadım yine ara verdim sonra da tekrar 65 e düşeyim öyle başlarım dedim kalktım.
sonra burada yazılanları okuyup gaza geliyorum hatta karın hareketlerinde nnyy 15 yıl önceki kıyafetlerini giyiyor diyordum kendime ama gel gör ki yapmadım işte.
ne olacak benim bu halim....

Ertelemek yok caadıkazanı ertelemek yokk ömürden gidiyor söylüyorum ben sana... Kilo verirken sıkılaş ikisini bir arada yapabilirsin... silkin ve kendine gel...hadi hadi hadiiii.....

8 bitti ama incelmedim gibi geliyo :KK43:

canım bende geçen yaptığımda bana öyle gelmisti 21 e yakın yapmıstım düsün hic incelmedim sanıyodum bide ben call yapıyorum diye basıyodum abur cuburu kilo aldım tabii sporu tamamen bırakıncada sıkı olan vücudum gevsemeye basladı hemen calla basladım bende aslında etki ediyomus ama biz farkedememişiz....keşke ilk basladıgın günün fotoğrafını cekseydin ben cekmeyi unuttum kaldı öyle.

canım keşke ölçü alsaydın yada foto çekseydin bu şekilde anlamak zor belki kıyafetlerinde bir bollaşma rahatlama falan??.
genelde kendini sürekli izleyen vücut farkındlığı yüksek kişiler aynaya bakınca hemen farkı görüyor ama bazılarımız pek bakmıyoruz yada kilolardan selülitlerden vs.. dolayı kendimizi görmek bile istemiyoruz kendimizdeki değişikliği anlamaktada zorlanıyoruz, emin olamıyoruz falan. uzunca bir süre bende böyleydim kapıdan çıkarken üstüm başım düzgünmü diye şööle bir bakarsam ancak o yüzden aldığım verdiğimi hiç anlamazdım, şimdi yolda giderken vitrin ve araba camlarındaki yansımama bile bakıyorum o ayrı:)))

Üstadlarım ve çekirge arkadaşlarım,

Ben de dün 5. defa yaptım, şu 3. harekette elimi koyacağım yeri ilk defa dün akşam buldum, o şekilde gerçekten çok rahat ettim. Sanırım biraz da yaptıkça tecrübe kazanılıyor.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Dün akşam resmimi çektim, umarım devam eder 21 de, 35 de de çekerim, farkı görürüm.

Hepinize teşekkür ederim, sağolun :KK16::KK16:

ben öylesine yapayım dedim daha başlamamıştım videonun yarısına gelince ter içinde kaldım bıraktım duş aldım hemen gerçekten çok yorucu bende başlayacağım umarım devam ettirebilirim.

2/21 yaptim bugun. Biraz zor oldu cunku pc bozuldugu icin hareketleei kafamdan yaptim. Eksik kalanlar olmus olabilir. Yalniz inanamiyorum cunku vucudumda agrimayan kas yok gibi. Sirt kaslarim bile agriyo. Kaldi 19 :KK66:

sizde o 1 saatlik videoyuyu yapıyıyorsunuz dimi kızlar ben onu yapacağımda yanlışlık olmasın. ve bu egzersizi kaç gün yapacağız? yardımcı olursanız çok sevinirim :)

arkadaslar ben klasik callen yaptım ama ara verdim şimdi süpere geçsem olurmu yoksa klasik calleni tekrar yapıpta süperemi geçeyim?

arkadaslar ben klasik callen yaptım ama ara verdim şimdi süpere geçsem olurmu yoksa klasik calleni tekrar yapıpta süperemi geçeyim?

bence 21 e tamamlamadıysan tamamla sonra süpere geç bende süpere vücudumda gerçekten değişim olunca geçicem

1 saatlik videoyu yapıyoruz bizde.21 gün yapıcaz yalnız şöyle 6 gün yapıyoruz 1 gün mola :)

Klasik callen hepsini yapabiliyormusun? mesela mekiklerde tek ayağın havadayken ötekini uzatabiliyormusun? iki ayağını kaldırınca ama hareket kolaylaştıkça 2.5cm indirerek devam edin diyor indirebiliyormusun? Ya da kalça hareketlerinde ellerini bile bırakabilecek kadar güçlendin mi?Pelvis hareketlerini tam yapabiliyormusun? Bir dene eğer bunları çok rahat yapıyorsan süpere geç derim ben ama zorlanıyorsan bunları yapana kadar klasiğe devam etmeni tavsiye ederim. Yani buna karar verecek olan senin vücudun:))) çoookkkk kolay gelsin.....

bence 21 e tamamlamadıysan tamamla sonra süpere geç bende süpere vücudumda gerçekten değişim olunca geçicem

1 saatlik videoyu yapıyoruz bizde.21 gün yapıcaz yalnız şöyle 6 gün yapıyoruz 1 gün mola :)

anladım çok sağolll yani 1 saatliği 21 gün yapacağız sonra süpere geçeceğiz gerçi süperi ben bilmiyorum ama hele bi normalini yapayımda tabi yapabilirsemm :))

anladım çok sağolll yani 1 saatliği 21 gün yapacağız sonra süpere geçeceğiz gerçi süperi ben bilmiyorum ama hele bi normalini yapayımda tabi yapabilirsemm :))

süpere bu hareketleri gerçekten kolay bir şekilde yaparsanız geçin süperde zorlanabilirsiniz cünkü
istersen 21 bitince tekrar bir 21 yapabilirsin yani bu hareketleri çok iyi öğrenene kadar devam et

süpere bu hareketleri gerçekten kolay bir şekilde yaparsanız geçin süperde zorlanabilirsiniz cünkü
istersen 21 bitince tekrar bir 21 yapabilirsin yani bu hareketleri çok iyi öğrenene kadar devam et

siz ne zamandır yapıyorsunuz?faydasını gördünüz mü?

X