Çocuk Hastalıkları ülker hero baby ücretsiz mama numunesi gönderiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
bende üye oldum numuneler banada geldi, saolsunlar göndermişler ama içindeki gece büskivisinin sonkullanma tarihi geçmişalsana alsanasmile

ben bebelac a üye olucam ama nerden sitesinde sadec cep bebe bölümü var oraya üye olup nerden isticem numune

bende hero baby bebelac ve milupaya oldum.hero baybden 2-3 sonra geldi.çok şıuk bi kutu iöeriği her bebege göre değişiyo zaten.aylarına göre gönderdikleri için.her ay geldiğinde istek yenilemeden onlar gönderiyo zaten.

bana neden geelmediiiiiii yaabenneyaptımki 3 hafta oldu üye olalı. Bebekleriniz kaç aylık?

HeroBaby'e üye olup numune alan arkadaşlar üyelikten itibaren kaçıncı ayda gönderiliyor numuneler?

ben üye oldum ama daha gelmedi :44:

HeroBaby'e üye olup numune alan arkadaşlar üyelikten itibaren kaçıncı ayda gönderiliyor numuneler?

ben üye oldum ama daha gelmedi :44:

hero baby den banada biraz geç gelmişti ama bu konuda milüpa daha hızlı ve ilgili...:KK61:

Son düzenleme:
hero baby den banada biraz geç gelmişti ama bu konuda milüpa daha hızlı ve ilgili...:KK61:

milupada en az 4,5-7,5 aylık bebeği olanlar için numune paketi var bebeğiniz 4,5 veya 5 aylık olduğunda gönderiyorlar galiba

42499904.jpg

bende başvurdum bebeğim henüz 4 ay 8 günlük bakalım ne zaman gönderecekler

iyi bir uygulama :KK9:

bende herobaby, milupaya,bebelaca üyeyi ama hiç birinden numune gelmedi

bende dün aptamille hero babiye üye oldum bakalım gelicek mi bizim doktor hero babyi önerdi devam sütü olarak kızım daha 4 aylık işe başlıyacağım için

hero baby banada gonderdı bugün geldi 2 ay once uye olmustum ... 1 paket kaşık mama ve meyve püresi ..:))

Geçen ay milupa (kaşık, devam sütü, küçük pakette kaşık maması ve tarifler) gönderdi.Bu ay da Ülker meyve püresi ve kaşık maması gönderdi..

Geçen ay milupa (kaşık, devam sütü, küçük pakette kaşık maması ve tarifler) gönderdi.Bu ay da Ülker meyve püresi ve kaşık maması gönderdi..

bende üye oldum şimdi.üyelikten ne kadar zaman sonra yolluyolar acaba

Milupa kızım 4 aylıkken Ülker 5 aylıkken gönderdi..2 ay önce üye olmuştum..

X