İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

of of ne bu fiyatlar yahu........:KK43:( ...........

izmir de kordon kadın hastanesine giden var mı peki ? muayene üücreti çok iyi ..dr lar da iyi diyorlar ama..gidenlerden tavsiye bekliyorum

çiğilideki kordonumu diyodun canım ben gittim çok memnun kaldım hemde muayene 10 tl

kent te sordu bi arkadaşım dün.doğum için 4500 istiyoruz demişler ama onların doktorları giriyor doğuma

özel sağlık ta doğum yapmak isteyen arkadaşlarrr
bakım ve ilgi iyi olabilir ama odalar artık eskimiş arkadaşlar.odadaki wc lerin fayansları artık beyazdan griye dönmüş.
birde orda yatan hasta arkadaşıma doktorlardan birisi 6 aydır maaşlarını alamadıklarından falan bahsetmiş.
sanırsam durumlar kötü

arkadaşlar kesinlikle ibrahim yanık ı tavsiye ederim ben gidiyorum hamile kalabilmek içi çok ilgili ibrahime beye başka giden varmı aramızda

Alsancak'ta Reşat BOZOKLAR'ı öneririm.. Hem fiyatı uygun.. hem herkezin tercihi olmaya başlamış. Oldukça kalabalık bir potansiyeli var. Önceden randevu almanız gerekiyor :kahve:

canım ben sana özel ege sağlığı önerebilirim eşimin kardeşi orda doğum yaptı gercekten harika bi hastane ssk ve emekli sandığı bağkura bakıyor 12tl muayene ücreti tüm tahlilleri hastanede yaptırabiliyorsun doğumda 1200 ssk indirimli o civarda bişey tutmuştu doktorları ve tüm personelide ilgili gördüğüm kadarıyla sanada tavsiye ederim bi konuş istersen hastaneyle nette telinide bulabilirsin..

ege sağlıkta bir de hüsniye hanım varmış o nasıl acaba bi bilgin var mı

Husnıye hnm cok yogun 2 ay sonraya randevu veryor
ama bana cok kısı tavsıye ettı ıyı bı dr mus

bende bornovada ekadomu cok begendım oraya gıdıyorum duzenlı ahmet bey e[/QUOT

ilk kontrole ve testler için sskdan ve iyi bir ekipten yararlanmak için ege üniversitesine gitsem sonra bir doktor seçsem nasıl olur acaba sonrası için yakup eratayı bir arkadaşım şiddetle tavsiye ediyor ben de ssk ya baktığı için hüsniye hanımda yoğunlaşıyorum

Kahraman Bey'in muayene ücreti 150 tl , doğumu Kent ve Çınarlı Hastanesinde yapıyor.
Telefonla aldığım cevaplar bunlar...

hanımlar merhaba ege üniversitesinden Sermet Sağola giden varmı düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

canım bende sana irenbe DİLEK ASLAN'I tavsiye edicem.harika bir bayan harika bir doktor ve ben onunla konuştuğum zaman çok rahatlıyorum..2 gebelik yaşadım ve ikisi de hüsranla sonuçlandı..şimdi 3.gebeliğimi düşünüyorum..dilek hanımla konuştum ve gebe kalır kalmaz iğnelere başlıyacağımızı söyledi...bakalım nasip en kısa zaman da hayırlısıysa eğer benim ve eşim için hamilelik düşünüyorum..allahım hepimizin yardımcısı olsun...:emir_bebek:

Dr.Kaan Bozkurt..Özel Ege Tüp Bebek Merkezinde..Üzerine tanımıyorumm..Hem tüp bebek konusunda hem de normal kadın doğumda çok bilgili tecrübeli ve iyi birisi..Tüp bebekte oranları Avrupa ortalamasının üzerinde..

Merhaba arkadaslar,ben yurtdisinda yasiyorum.

turkiye mart gibi 1 ayligina gelicem, ve simdiden izmirde dilek aslandan randevu almak istiyorum, acaba kac gun onceden randevu almam gerek? bide adet tarihim duzensiz oldugu icin, adet tarihimi hesaplayip ona gore randevu alamiyorum?? sizce napmam gerek siz ne dersiniz? acaba simdiden randevu alsam, doktora gittgim zaman adet gunune denk gelmeze gene muayene edermi beni?

Kordon Clinic (Ibrahım Yanık) muayene ucretını bılen var mı?

Mustafa Alıhanoglu' nun ıkı farklı adresını gordum ınternette (bırı sevınc pastanesı , oburu alsancak camısı karsısında) bırı ozel muayenesı dıgerı de calıstıgı ozel hastane mı? (Ozel Ege Jınekolojı)

Smyrna kadın saglıgı dal merkezınde ve ege saglıkta tavsıye edecegınız doktorlar var mı?

bır doktora daha gorunmek ıstıyorum ama kafam cok karıstı.

Son düzenleme:
Kordon Clinic (Ibrahım Yanık) muayene ucretını bılen var mı?

Mustafa Alıhanoglu' nun ıkı farklı adresını gordum ınternette (bırı sevınc pastanesı , oburu alsancak camısı karsısında) bırı ozel muayenesı dıgerı de calıstıgı ozel hastane mı? (Ozel Ege Jınekolojı)

Smyrna kadın saglıgı dal merkezınde ve ege saglıkta tavsıye edecegınız doktorlar var mı?

bır doktora daha gorunmek ıstıyorum ama kafam cok karıstı.

ben ibrahim yanıka gidiyorum hamile kalmadan öncede gidiyordum şimdide 4 4 lük bir doktor yeri alsancakta muayene 120 tl ama artık çiğliye kordon kliniğede geliyor ve ücreti 20 tl sigortayla anlaşmalı internet sitesine bakarsan ordan numaraları bulursun 2 yerde ibrahim beyin

Ben 24 haftalık hamileyim. ılk baştan itibren Hatice Işık Şengün e gittim. Çokda memnunum. Gaziemir Arıkan Tıp Merkezinde dr. Daha öncede zaten Ege sağlık hastanesindeymiş. ıyi bir dr. Sadece çok yogun oluyo, çok hastası var :)) Ben nezaman tlfnunu arasam, ulaşabiliyorum. ıstediğim cvpları alabiliyorum.Tavsiye ederim

Ben 24 haftalık hamileyim. İlk baştan itibren Hatice Işık Şengün e gittim. Çokda memnunum. Gaziemir Arıkan Tıp Merkezinde dr. Daha öncede zaten Ege sağlık hastanesindeymiş. İyi bir dr. Sadece çok yogun oluyo, çok hastası var :)) Ben nezaman tlfnunu arasam, ulaşabiliyorum. İstediğim cvpları alabiliyorum.Tavsiye ederim

X