İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

canım ben Birdal Tosyalı Çetinol'a gittim...çok memnun kaldım..çok ilgili...her soruma net cevap alabiliyordum..çok pimpiriklide değil..gayet doğal ve sakin..tavsiye ederim...

bornova, ekadom'da hüseyin ceyberi'ye gidiyorum. henüz bebişim çok küçük ama doktorumuzu çok sewdik biz.... bu kadar mı pozitif olur bir doktor!
şiddetle tavsiye ediyorum, ssk ile anlaşmasıda var!

basmane şifa mıne hanım canım cok memnunum ben cok ılgılı samımı ve rahatca herseyı konusabılıyorsunuz. ayrıca hastanenın ultrason ve muayene ucretı de 46tl. mıne hanım ınsanı her turlu rahatlatıyor cokta ılgılı vede sızınde konusmanıza ızın verıyor. dıger gittiğim doktorlar ben daha şikayetımı söylemeden bıtırmeden teshıs koymaya calısıyor,lafımı kesıyor,eşimle beraber muayeneye gittiğimizde de içeri bıle almıyorlardı. normal dogum yada saglık problemlerı nedenıyle sezeryan olursan o da 600 ama ıstege baglı sezaryan 1500 tl. sanırım her bılıyı verdım:))hayırlı dogumlar..

ben genel yaşam sigortalısıydım.ilk sene 475 tl ödeyip bir yıl bekleme süresini bitirdim.geçen sene yenileme yaptım ve 690 tl ödedim bir yıl için. artmasının sebebide doğum riskinin başlamış olmasıydı.geçen sene sigortacımız şirketiyle problem yaşadı ve biz başka kişilere transfer olduk.bu sene poliçe bitimine 3-5 gün kalaya kadar bekledim aramalarını.aramayınca ben aradım genel merkezi.ertesi gün teklifle geldiler.ama beni resmen dumur ettilerrrr.kent ve özel sağlık hastanesindeki limitsiz doğum limitlerim sıfırlanmıştı.hatta sadece 2000tl lik doğum için benden 890 tl istediler.ne doktor kontrollerim vardı nede 2000tl ile doğum yapabileceğim bir hastane.
bende derhal araştırmaya koyuldum.bu arada daha hamile olmadığım için tarih konusunda problemlerim devam ediyor.
bugüne kadar vardığım sonuçlar::::
Yapı kredi sigorta toplam limit3000tl için (doktor+doğum ) için 1550 tl dedi.
ergo isviçre doğum teminatı olan poliçeleri geçiş yapmıyor.bir yıl bekleme istiyor 1997tl
ak sigorta 1250 tl doktor,3500 tl doğum+ayakta tedavi için 1527 tl istedi
koç allianz limitsiz doktor+limitsiz doğum+ 3500 tllik ayakt tedavi için 2205 tl istedi ama 5 ay bekleme süresi varmış

ben halen karar veremedim çünkü henüz hamile değilim.ufak tefek tedavilerim var şu an için.bi alay para ödeyip sonra hamile kalamazssam diye düşünüyorummm.
sigortaya ödeyip fırsatı yakalayamazsam direk aynı parayı doktoruma ve hastaneye öderim gibi düşünüyorum
bi haftadır uyku nedir bilmiyorum.en uygun fiyata en uygun poliçeyi satınalmak istememden dolayı

merhaba,
benimde sigortam genel yaşam.aynı kazığı bana da attılar bu sene.martta poliçe yenilemem var.ben erken hamile kaldığım için muayene ücretleri kendi cebimden verdim.artı bu sene sınırsız olan doğum ücretine 2000 tl sınır getirdiklerini söylediler.Benimle beraber sigorta yaptıran diğer arkadaşlarım başka yere geçecekler.Ama ben hamile olduğum için bu seneki poliçeyi mecburen kabul etmek durumunda kalıyorum.doğumum kent hastanesinde olacak.üzerine 1500 gibi bir miktar cebimden vereceğim.hamile olmasaydım gösterirdim ben onlara ama dua etsinlerki hamileyim.

yeni sigorta yaptıracak arkadaşlar varsa çok iyi araştırsınlar.GENEL YAŞAM hiç profesyonel bir firma değil.etrafımdaki herkese söylüyorum.ne kadar çok duyulursa o kadar iyi.onlarda müşterileri kaybetsinler bakalım o zaman ne yapacaklar.

hepsi aynı halt güzelim.kriz nedeniyle hepsi değiştirmişler programalarını..
ama doktorum hiç üzülmememi söyledi.zaten ssk ile anlaşması var.hamile kaldıktan sonra(ki 7 aydır uğraşıyorum)rutin kontrolleri ssk dan yaptıracağım.tarama testlerini de konak doğumevine gidince yapıyorlarmış ssk dan.kuzenim öyle yapmıştı çünkü.yorumlamasını gene hüseyin bey yap
acaktır sanırsam.
bide duyumlarıma göre çınarlıda sezaryen 2500-3000 tl ye oluyormuş.yani limitin üzerine az bi eklemeyle bu iş hallolacak sanırsam.
bizi hayal kırıklığına uğratmaları üzücü tabiki ama daha öncede yazdığım araştırmalarım sonucunda hepsinin aynı duruma dönüş yaptıkları kesin.her bulduğum sigortacıya aynı şeyleri soruyorum:))))
iyi düşünelim sonuç iyi olsun:))))
sana ve bebişine sağlık dilerim

Prof. Dr. M. Sait Yücebilgin ve Prof. Dr. Sermet Sağol....her ikisi de Ege Üniv. doktorlarından. İkisine de giden çok arkadaşım var ve çok memnunlar. şiddetle tavsiye ederim. Sait Bey özellikle infertilite uzmanı

merhaba karataş hastanesi hakkında fikri olan varmı?
fiyat vb. konularda bilgisi olan var mı ?

bende 9 eylülde doç.dr sabahattin altunyurt a gidiyorum.çok bilgili bi doktor.ben çok memnunum soranlara tavsiye ederim.

:sm_confused:Herkeze selam.. Bende yeni hamileyim. Henüz 5 haftalık ve doktor arıyorum.Alsancak' ta Meltem Serter Yünten var jinekolog.Bu doktoru tanıyan varmı, nasıldır
tavsiye eden varmı aranızda?

prof.dr.cemal posacı dokuz eylül hocalarından..herşeyden önce insan!çok doktora gittim erol tavmergenede kardeşi ege tavmergene vs....CEMAL POSACIYI güleryüzüyle ve verdiği güvenle 24 saat telefonuna ulaşabilmemle tek geçerim....

Şu anda erol tavmergen Üzmırde 1 numara kızlar uyanın bence ılk tÜp bebegı de o yaptı tÜrkıyede dÜnya tanıyo artık mÜkemmel bır doktor kımı doktor gÜleryÜzlÜ ama ıŞını ıyı yapamıo bunlkara kanmamak gerek erol bey ıŞının yogunlugu geregı bazen suratsız olabılıyor ama ıŞınde 1 numara muayenehanesı alsancakta 1 ay sonraya randevu verıyorlar ancak yogunlugu dÜsÜnÜn artık

merhaba karataş hastanesi hakkında fikri olan varmı?
fiyat vb. konularda bilgisi olan var mı ?
Ben de karataş hastanesini merak ediyorum..SGK sı var mı acaba ? Pek bir şey bulamadım nette bu hastane hakkında..
prof.dr.cemal posacı dokuz eylül hocalarından..herşeyden önce insan!çok doktora gittim erol tavmergenede kardeşi ege tavmergene vs....CEMAL POSACIYI güleryüzüyle ve verdiği güvenle 24 saat telefonuna ulaşabilmemle tek geçerim....

Cemal Posacı, hastanedeyken pazar günü bile hastasını arayıp durumunu soran biri..Bir kez gördüm..Eğer dokuz eylüle gitmek zorunda kalırsam doktorumu değiştirip ondan randevu almayı düşünüyorum..gerçekten çok güler yüzlü,çok ilgili ve de İNSAN !!!

Merhabalar aranıza yeni katıldım.5 haftalık hamileyim gazi hastanesine gitmek istiyorum fakat ayşen hanımla çiğdem hanım arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

Merhabalar aranıza yeni katıldım.5 haftalık hamileyim gazi hastanesine gitmek istiyorum fakat ayşen hanımla çiğdem hanım arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

ikisi de süper doktorlar. çabuk karar ver bence. çünkü okadar yoğunlar ki 3-4 haftadan önceye randevu vermiyorlar...

kesinlikle hüseyin ceyberi ye gidin derim.sakin telaş olmayan bir doktor.9 aylık tedavi sonunda bırakmaya karar vermiştim.arkadaşım vasıtasıyla beni çağırmıştı ama ben yine gitmemiştim.mucize eseri hamile kalıp gidince benden çok sevindi anlatamam:))))
hiç bir yer ile anlaşması yok şu an için özel sigortalar hariç.maddi açıdan üzülmüştüm ama sonra hastalarıyla daha çok zaman geçirecek olması sevindirdi beni.
denemenizi tavsiye ederim.

X