İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

canım EKADOM Hüseyin bey şiddetle tavsiye ederim. Hem işinde uzman çok deneyimli bilgili hemd eçok kibar ve anlayışlı güler yüzlü bir doktor.

benim bir sorunum vardı 3 farklı doktor bilemedi ama hüseyin bey gittim pat dye çözdü.Teşhis ve tedavide çok iyi.

Randevu almak biraz zor 1-2 hafta sonrasına verebiliyorlar çünkü çok hastası var çok memnun herkes. Hüseyin bey özellikle ama başkası değil

tel:435 65 68

ben umur yensele gidiyorum ve çooookkk memnununm..riskli bir gebeliği var ..umur bey çok ilgili tvasiye ederim...

hiç problem olmamasına rağmen hamile kalamayan arkadaşlara tavsiyem ::
çoçuk fikrini hayatınız merkezi yapmayın.unutmaya çalışın ve akışına bırakın.düşündükçe olmuyor sanki.en azından benim için öyle oldu.ve doktorunuza güvenin.(tabi iyi bir doktorsa)bir de nacizane tavsiyem soğan suyu kürünü uygulamanız.ben adet görmedim diye içip duruyordum meğersem o hazırlamış beni hamileliğe:)))bu benim fikrim tabiki.
hayırlısını allah bilir

ben umur yensele gidiyorum ve çooookkk memnununm..riskli bir gebeliği var ..umur bey çok ilgili tvasiye ederim...

mrb canım. bende irenbeye gitmek istiyorumda. erkek doktor istiyorum. irenbede umur beyi istiyorum bende. memnunmusun. dilek hanım nasıl.birde aşılama ve rahim filmi kaça çelkiliyor. ücret olarak. yardımcı olurdsan sevinirim.

aysecee canım özel mesaj attım..yarın randevum var istediklerini sorar sana yazarım..

erol tavmergeeeeeeen kesinlikle türkiyenin ilk tüp bebegini yapan kişi o ve ekibi güvenin bence

başak gecen seferde özel msj atmıştın cnm kusura bakma ben onu cevaplayamadım benim dediğim fiyat sene başıydı ama 1500 civarı buldu sanırım eşimin kardeşi doğum yapmıştı oda şevki beyin hastasıydı sanırım o yüzden şevki beyin başka hastası varmı diye yazmıştım ama hamileliği boyunca gitmedi doğum zamanı acilen oraya gitmişti kendi doktoru değildi yani sen böyle yazınca sordumda yanlış bilgi olmasın diyee

merhaba
aranıza yeni katıldım sayılır, 1 yıldır forumları takip ediyorum, dr. Şevki Kılıçarslan'a yeni gitmeye başladım, çok iyi ve uzunca muayene etti, şimdilik memnunum, sürekli doktorunuz mu? sizde teşhis ve tedavilerinden memnun kaldınız mı? bilgi verirseniz; artık doktorumu değiştirmek istemiyorum. Maalesef son 1 yılda 6 değişik dr' a gittim, artık birinde karar vermek istiyorum
yardımcı olursanız çok sevinirim mafoldumben

merhaba "mhtp"

Dr. Umur Yensel hangi hst. de çalışıyor, SGK ya bakıyor mu? bilgi verirseniz çok sevinirim, sanırım uzun süredir gidiyorsunuz, ben çok dr. değiştirdim, artık birinde karar vermek istiyorum ama SGK anlaşmalı yerlerde çalışması önemli

sgk lı istiyorsanız kesinlikle doga tıp merkezi cengiz aydın ben onla basladım maratonuma mükemmel bi dr ayrıca öglenden sonra erol tavmergenle calısıyo ben şimdi ona gidiyorum cünkü asılama yaptırcam ama cengiz bey mükemmel öyle olmasa erol bey onu yanına almazdı erol beyde izmirin ilk tüp bebegini yapan kişi ege ün profu

sgk lı istiyorsanız kesinlikle doga tıp merkezi cengiz aydın ben onla basladım maratonuma mükemmel bi dr ayrıca öglenden sonra erol tavmergenle calısıyo ben şimdi ona gidiyorum cünkü asılama yaptırcam ama cengiz bey mükemmel öyle olmasa erol bey onu yanına almazdı erol beyde izmirin ilk tüp bebegini yapan kişi ege ün profu

teşekkürler "özgeözge" benim 1 yıldır sorunlarım var, tam 5 ayrı dr. değiştirdim, bu arada Erol beye de gittim ama Erol bey çok yoğun, acaba Cengiz beyi direkt arayıp sorunlarını anlatabiliyor musun? ilgili mi? çok teşekkür ederim.
İnşllah istediğin gibi hemen anne olmanı dilerim

teşekkürler "özgeözge" benim 1 yıldır sorunlarım var, tam 5 ayrı dr. değiştirdim, bu arada Erol beye de gittim ama Erol bey çok yoğun, acaba Cengiz beyi direkt arayıp sorunlarını anlatabiliyor musun? ilgili mi? çok teşekkür ederim.
İnşllah istediğin gibi hemen anne olmanı dilerim

tabi anlatabiliyorum ya zaten şöyle bi durum var erol beye direkt ulasamıyosun ama sürekli ilgi var benm arkadasım hamile ona gidio kanaması oldu aradı anında geri aradı erol bey hemen gel dedi yani o konuda şüphen olmasın cengiz bey zaten sabah doga tıpta calısıo onada gidebilirsin acil bişi oldugunda senin sorunun ne canım

mrb "özgeözge" benim son 1 yıldır ara kanamalarım oluyordu, adetim de 10 gün çok şiddetli, saat başı ped değiştirmekten evden dışarı çıkamaz ve çalışamaz oldum, ilşki de ağrılı oluyor , son gittiğim dr. yara ve rahimağzı içinde polipler var dedi, polipler alınacak, yara da yakılacak dedi, sonra 2 aya yakın deniz yok, ilişki yok, ilaç tedavisi verilecekmiş, önümüz yaz olduğu için Eylül sonu yaptırayım diyorum ancak, gerçekten iyi bir dr. olmasını istiyorum, çünkü çocuğum yok, hiç de kürtaj yaptırmadım, açıkçası korkuyorum, bir de dondurmak daha iyiymiş diye duydum, bazen iyi tedavi edilmeme riski varmış, tekrar operasyon gerekiyormuş, kararsız kaldım, kafam çok karışık

mrb "özgeözge" benim son 1 yıldır ara kanamalarım oluyordu, adetim de 10 gün çok şiddetli, saat başı ped değiştirmekten evden dışarı çıkamaz ve çalışamaz oldum, ilşki de ağrılı oluyor , son gittiğim dr. yara ve rahimağzı içinde polipler var dedi, polipler alınacak, yara da yakılacak dedi, sonra 2 aya yakın deniz yok, ilişki yok, ilaç tedavisi verilecekmiş, önümüz yaz olduğu için Eylül sonu yaptırayım diyorum ancak, gerçekten iyi bir dr. olmasını istiyorum, çünkü çocuğum yok, hiç de kürtaj yaptırmadım, açıkçası korkuyorum, bir de dondurmak daha iyiymiş diye duydum, bazen iyi tedavi edilmeme riski varmış, tekrar operasyon gerekiyormuş, kararsız kaldım, kafam çok karışık

canım çok geçmiş olsun
bence bir kaç doktora daha danış
hemen karar verme operasyona
farklı doktorlar farklı tedavi ve önerilerde bulunabilir

Bende ilk gebelikte irenbe ye gitmiştim arkadaş tavsiyesi üstüne refik bey e ama memnun kalmadım üzüm gebeliği anlamadı ve 3 üz gebelik dedi.Kalp atışları zayıf ölürler bunlar ama şimdi hiçbişey yapamam falan dedi en sinir bozucu durumsa ben aglarken o bütün bunları gülerek anlattı asla tavsiye etmeyecegim bi doktor.....

canım öncelikle gecmis olsun dr cok önemli ve bence prof bir doktora git operatörlerle falan zaman kaybetme cok önemli bişi cünkü erol tavmergeni şiddetle herkese tavsiye ederim her konuda evet pahalı ama saglık herseyden degerli dondurmak bencede daha iyi cocugun olmadıgı için öncelikle doga tıp cengiz beye git seni yönlendirir zaten o da erol beyle calısıo öglenden sonraları ama sabah doga tıpta ve cok yogun oluyo hastası cok ozge_par@hot ekle istersen görüselim detaylı

Bende ilk gebelikte irenbe ye gitmiştim arkadaş tavsiyesi üstüne refik bey e ama memnun kalmadım üzüm gebeliği anlamadı ve 3 üz gebelik dedi.Kalp atışları zayıf ölürler bunlar ama şimdi hiçbişey yapamam falan dedi en sinir bozucu durumsa ben aglarken o bütün bunları gülerek anlattı asla tavsiye etmeyecegim bi doktor.....

tüp bebek merkezleri rezalet zaten en iyisi tek dr ve özel dr geçmiş olsun canım erol tavmergeni tavsiye ederim türküyedeki ilk tüp bebegi yapan kişi dünde gazetedeydi dünyaya getirdigi tüp bebeklerle piknik yapıolar her sene süperdi

arkadaşım bence yaz sonunu falan bekleme denize girebilmek için.12 haftalık hamileyim allahın izniyle.2 aydır kardeş kardeş yatıyoruz kocamla malesef.ilişki yasak çünkü,denizde yasak dese ona da razı olucam yani.2 aydır içmediğim progesteron hapı ve vurulmadığım iğnesi kalmadı.ama şükür ayaktayım,çalışıyorum ve bebişimde bende sağlıklıyız.
başka doktorlara da görün mutlaka.alternatif bişeyler olabilir.moraliniz bozma

prof larda hikaye bence.tamam daha fazla bilgi sahibi olabilirler ama sorunsuz gebeliklerde sallıyorlar bence.ben allahın izniyle 12 haftalık hamileyim ve hüseyin ceyberi nin hastasıyım.8 haftalık hamile bir arkadaşım var,sorunsuz geçiyor hamileliğide.ve çok ünlü bir prof a gidiyor 9 eylülden.geçen gün bi baktım çifter çifter zıplaya zıplaya çıkıyor merdivenleri,çömelip duruyor.napıyorsun sen dedim.çömelme,zıplama sakın .doktorun söylemedimi sana yükseğe uzanarak,çömelerek iş yapmak yasak diye.yok öle bişey demedi bana hiç dedi.şaştım kaldım açıkcası.hüseyin beyin bana ilk dediği şeylerden biriydi bunlar.

prof larda hikaye bence.tamam daha fazla bilgi sahibi olabilirler ama sorunsuz gebeliklerde sallıyorlar bence.ben allahın izniyle 12 haftalık hamileyim ve hüseyin ceyberi nin hastasıyım.8 haftalık hamile bir arkadaşım var,sorunsuz geçiyor hamileliğide.ve çok ünlü bir prof a gidiyor 9 eylülden.geçen gün bi baktım çifter çifter zıplaya zıplaya çıkıyor merdivenleri,çömelip duruyor.napıyorsun sen dedim.çömelme,zıplama sakın .doktorun söylemedimi sana yükseğe uzanarak,çömelerek iş yapmak yasak diye.yok öle bişey demedi bana hiç dedi.şaştım kaldım açıkcası.hüseyin beyin bana ilk dediği şeylerden biriydi bunlar.

proflar hikaye olurmu hiç senin arkadasın bence dogru profu bulamamıs bunları her genc kadın zaten biliyo uzanmaması zıplamaması gerektigini arkadasın cok toy heralde canım yada doktorunu yanlıs secmiş prof gibisi varmı daha ötesi yok adı üstünde zaten benim doktorum prof ve muhtesem bu kadarmı ilgili olur insan onun sayesinde guatr oldugumu ögrendim ben 1 yıldır operatör dr a gidiyordum adam tsh ın t sini bile dile getirmedi o sebeple ince eleyip sık dokuyorlar bence

proflar hikaye olurmu hiç senin arkadasın bence dogru profu bulamamıs bunları her genc kadın zaten biliyo uzanmaması zıplamaması gerektigini arkadasın cok toy heralde canım yada doktorunu yanlıs secmiş prof gibisi varmı daha ötesi yok adı üstünde zaten benim doktorum prof ve muhtesem bu kadarmı ilgili olur insan onun sayesinde guatr oldugumu ögrendim ben 1 yıldır operatör dr a gidiyordum adam tsh ın t sini bile dile getirmedi o sebeple ince eleyip sık dokuyorlar bence

proflar üniversite hastanelerinde asla doğumlara girmiyorlar,çalıştıkları,ya da anlaştıkları özel hastanelerde doğum yaptıryorlar..Üniversite hastanelerinde de tüm işleri asistanları ile görüyorlar..prof olmasından çok hastası ile iletişim kurmaktan gocunmayan bir doktor olması önemli....

X