Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben egzama oldğmda doktor bepanthene vermşti.her şeye ii gelioo yafff bu mucize kremm:)

bepanthene tüylenme de yapmaz,kararma da yapmaz
e tabi yaz günü güneş koruyucu sürmeyip sırf bepanthene sürerseniz kararırsınız
tüylenmeyi halk arasında kortizonlu denilen krmler yapar uzun kullanımda
bu kremleri kullanmamak gerekir zaten tüylenme dışında da bir sürü yane tkiler yaparlar
sadece gerkince doktorun verdiği süre kadar kullanılmalıdırlar
bepanthenein içinde panthenol var ki cilde ekstra bir etkisi yok bir de baz krem var
cildinize ekstra hiçbirşey vermez,ama cildinizden birşey de almaz
yani ucuz nemlendiren bir krem isterseniz alın bepanthe sürün
ama sivilceye iyi gelme,anti aging vs beklentiniz olmasın lakin
ürünün içeriği belli,bu içerik bunu yapmıyor

arkadaşlar ben de bepantheni nemlendirici olarak kullanıyorum,cildi yenilediğini okumuştum bi yerde.sositososito

2 gündür ben de kullanmaya başladım... cildimi güzelce temizledikten sonra sabah ve akşam kullanıyorum... inşallah bir faydasını görürüm ya da hep beraber görürüz... bu arada kızlar merhemini rujunuzdan önce sürün doğal parlatıcı gibi duruyor süper bişey

bepanthen in birçok çeşidi var bidliğim kadarıyla plus falan filan hangisi ne işe yarıyor tam olarak?

Benim koltuk altım ağdadan dolayı lekelenmeler oldu karardı yani bende bi çözüm arıyordum fucidin kremle betanhen krem çok kullanılıyordu bende koltuk altıma betanhen krem sürmeye başladım ve hem rengi açıldı hem tüylerin çıktığı yerler kabarıktı onlar düzeldi yani pürüzsüz oldu ve birde inanmıcaksınız ama koltuk altı kokusunu yok etti.sadece birgün işe giderken koltuk altınıza bepanthen kremi sürün güzelce yedirin başka hiç bişi sürmeyin sonra kıyafetinizin üzerinide parfümünüzü sıkın görün ter kokusundan eser yok sadece bir gün deneyin ve görün.ben tesadüfen buldum ve çokda memnunum.bilginize.

KURU CİLTLER İÇİN BEPANTHENE PLUS KREM

--------------------------------------------------------------------------------
Bepanthene Plus krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde, cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna dumankaya da Bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuruciltlere hitaben güzel bir bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 adet Bepanthene plus krem, 7-8 damla kayısı yağı, 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.

alıntı

bazı arkadaşlar lazer sonrası doktor verdi tüylenme yapsa vermezdi demiş.bence aksine lazerle zaten tüy kökleri yakılıyor yani ortada beslenecek bir tüy yokki ama sarı sarı tüyler oluyor ya onları zamanla köklendirip koyulaştırabilir bence.açıkçası cesaret edemiyorum ben.

kuruluk dışında cildimde hiçbir sorun yok...2 ay bepanthene kullandım cildimi siyah noktalar ve kıl kökleri bastı koyulaştılar...
ben memnun kalmadım...

yorumlar farklı farklı cilt tipine göre değişiyor demk ki, bende kullanmk istiyrm güzel yorumları görünce ama cesaret edemyrm.. cildine ii gelen ya da iyi gelmeyen hanımlar cilt tipinizi yazar mısın yardımcı olursanız sevinirim..buyrunnnnnnnnn

Ben de bepantene krem kullanıyorum ama tüm yüzüme değil. Hamilelikten dolayı bazı bölgelerde döküntüler oluyor onlar için kullanıyorum. Sivilceler çıkınca üzerine sürüyorum sanki onlara da iyi geliyor gibi geldi.

lazer sonrası doktor tavsiye etmişti bu kremi lazer yaptırdığım bölgeleri sürüyordum. Bir de kuruyan dudaklara birebir krem. dudak nemlendiricileri kullanmıştım ama bu çok daha etkili

1 seneden beri kullanıyorumm. bana çok iyi geldi. hem gözeneklerime etkisi oldu hem nemlendirdi hemde yüzümün rengi düzeldi :))) tüylenme falan olmadı.. hergün kullanıyorum :)

kıslar ben yuzumun bazı yerlerıne laser yapıtıyorum dr werdı bana doku yenıleyıcı dedıcıldı yenılıyo yanı tuylenme yapıyo olsa neden wersınkı dımıı bıde kusen dr benım oda kulanıyo ve cıldımde laserden sonra kabarıdı artık kabermıyo ve agdadan sonra tum vucuduma kulanıyorum harıka yapıyo

evet kızlar bende doktorun önerisiyle lazerden sonra sürüyorumm.tüylenme yapacak kremi yüze vermezler rahat olunbuyrunnnnnnnnn

X