Saç Rengi ve Saç Boyama kahverengi ve siyah saçlar

merhaba soluk beyaz ten yeşil göz için en hoş kahve ne sizce lütfen fikirlerinizi sölein bi karar veremiyoruum.:sm_confused:

kızıllı kahveler veya bakır kahve güzel.ben de mavi gözlüyüm ve en çok kendime yakıştırdığım kahve kolestonun ışıltılı kahvesi oldu.

ikizler , ben de beyaz ten yeşil gözlüyüm
palette 4.0 a boyadım kahve ye , çok memnunum
ilk başta rengi koyu ama 2 3 yıkamada rengini aldı
makyaj bile yapmadan çıkıorm , çok rahat ...

ikizler , ben de beyaz ten yeşil gözlüyüm
palette 4.0 a boyadım kahve ye , çok memnunum
ilk başta rengi koyu ama 2 3 yıkamada rengini aldı
makyaj bile yapmadan çıkıorm , çok rahat ...

cnm cevabın için çok sağol yayerimsenibenfotoğraf ekleyebilir misin lütfeen tahmin edemiyorum 2 3 yıkamada nasıl olduğunu netten baktım çok koyu bi renk alkisalkisalkis

kızıllı kahveler veya bakır kahve güzel.ben de mavi gözlüyüm ve en çok kendime yakıştırdığım kahve kolestonun ışıltılı kahvesi oldu.

çok sağol cevabın için alkisalkisalkiskoleston hiç boyamadım yıpratıo mu cnm nasıl ışıltılı kahve resim ekleyebilir msndelikafadulden

kolestonu ilk kullandığımda çok yıpratmıştı ben de bi daha uzun süre boyamamıştım.meğerse açık renklerinde fazla amonyak olduğu için yıpratıyormuş.ben üçtür koleston ile kahvelere boyuyorum.yumuşacık saçlarım öyle yıpranma falan olmadı kahveleriyle.bi tane resmim var ışıltılı kahveyle bilgisayarımda kalan.anlaşılmayabilir o kadar çok.

Eklentiler

• $4.jpg
    $4.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 67
attachment.php

en iyi burdan belli oluyor.başlık açmıştım saç rengi için öneri istiyorum diye.orda ışıltılı kahve boyadıktan sonra resimleri koymuştum.ordan buldum.

evet orta karar bi kızıllığı var.ben beğenmiştim boyadığım sıralar da bende birden bire bi sarı sevdası oldu güzelim saçlarımı rezil ettim.sonra çikolata kahveye boyadım mecburen.bi ay sonraya akar zaten ben tekrar ışıltılı kahve yapmayı planlıyorum.

aynen bende kolestonun koyu kahvesini aldım bildiğin siyah oldu ama zamanla aktı panik yapma açıcı falan kullanma çok yıpratıyo bildiğin kahve oldu benim ki akınca sonra ben tekrar siyaha boyadım beğendim diye:KK70::KK70:

X