Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

Ona hep derim o benm nefes alma sebebim,herşeyimmm
Dolayısıyla o olmazsa bende olmam.
Onu çoOOk seviyorum :KK16:
Allah kimseyi sevdiğiyle sınamasın.:nazar:

sensiz yaşayamam sensiz ölürüm sensiz nefes alamam gibi iddialı cümlelerden hoşlanmıyorum tamam onu çok seviyorum ama Allah korusun bişey olsa hayat onsuzda bişekilde devam etcek etmek zorunda

Bende cok sevdim ölümüne iste sevdim onsuz nefes bile alamiyordum o da cok sevdi bundan eminim 4,5 yil sonun da olmadi ayrilmak zorun da kaldik hala cok seviyorum ama ölmedim yasiyorum iste bi sekilde alismaya calisiyorum... Onun icin ölümüne seviyorum demeyeceksin asla... Ölmüyosun cúnkü yasiyorsun da nefeste aliyorsun

Son düzenleme:
yazılarınızı okudum. Ben de çok seviyorum birini. Ailemi arkama alacak kadar çok sevdim hem de 16 yaş büyük olmasına rağmen. Babamdan 3 yaş küçük..
Ama takmıyor insan yaşını falan. Onun masumiyetine tutuldum ben. Bakışlarına, yaşadığın acılara. Hiç bir zaman benim onu sevdiğim gibi sevmedi beni. Hala da öyle. Ayrıldık zaten 4 ay oldu. Ve ben her gün ağlamaktan başka bir şey yapamadım. ALLAH vermesin bir daha bana bu acıyı. Onunla evlenmeyi çok istedim hala da çok istiyorum. Ama olsa olurdu zaten. Olmadı...
Canım hala çok yanıyor. Ve ben artık evlenmeyi o kadar çok istiyorum ki, zor yazıyorum bu satırları. Gözlerim su kaçırıyor yine. Allahım diyorum, ben ne zaman mutlu olacağım . N e zaman gülecek yüzüm...

yazılarınızı okudum. Ben de çok seviyorum birini. Ailemi arkama alacak kadar çok sevdim hem de 16 yaş büyük olmasına rağmen. Babamdan 3 yaş küçük..
Ama takmıyor insan yaşını falan. Onun masumiyetine tutuldum ben. Bakışlarına, yaşadığın acılara. Hiç bir zaman benim onu sevdiğim gibi sevmedi beni. Hala da öyle. Ayrıldık zaten 4 ay oldu. Ve ben her gün ağlamaktan başka bir şey yapamadım. ALLAH vermesin bir daha bana bu acıyı. Onunla evlenmeyi çok istedim hala da çok istiyorum. Ama olsa olurdu zaten. Olmadı...
Canım hala çok yanıyor. Ve ben artık evlenmeyi o kadar çok istiyorum ki, zor yazıyorum bu satırları. Gözlerim su kaçırıyor yine. Allahım diyorum, ben ne zaman mutlu olacağım . N e zaman gülecek yüzüm...
aşk engel tanımıyor olsa gerek ama sizin fazla engeliniz yok gibi neden ayrıldınız madem bu kadar çok seviyorsunuz

İnsanların lafı yüzünden ayrıldık. Onun beni aldattığını duydum, meğer ben de onu aldatmışım. AYyrıldıktan 2 buçuk ay sonra öğrendim gerçekleri.
ve zaten o hiç bir zaman benim sevdiğim gibi sevmedi. o 40 yaşında ben ise 24. O ortaokul mezunu ben ise 2. üniversitemi okuyorum 4. sınıftayım. O bir evlilik geçirmiş ben ise daha bekarım. Yazamadığım şeyler var. Seviyorum onu. Gözlerim çok ağrıyor çünkü ben hala ağlıyorum. Zor yazıyorum inanki. Ne düğün istedim ne başka bi şey. Yeterdi bir kuru nikah. Olmadı. Olamadı.. Öyle bir kavruluyor ki içim..

insanların ağzı torba değil ki büzesinn bende de var aynı dertt... sıkma canını yaa belki bakarsın olurr o seni gerçekten seviyosa zaten gelir ama aile sorunları da yaşıcaksın onun yaşı yüzünden ve bunu kaldırabilecekmisin işte o biraz zorr..

Demiştim ya ailemi bile arkama alırım demiştim, işte ben o kadar çok seviyorum. Severse demişsin, ne de güzel yazmışsın.. O bile gülümsememe yetti. Arkadaşım yanımda, ağlama artık diyor. Yapamıyorum. Benim kadar sevseydi keşke. Ve insanlar uğraşmasaydı bizimle... Ne istediler bizden.. Defalarca ayırdılar, her seferinde barıştık. Ama sen sonunda bitirdiler bizi. Beni..
Evlenmek istiyorum biliyor musun. Onunla uyumak istiyorum sarılarak.. Canım yanıyor düşündükçe.

ilerde çok sorun yaşardın ama hem yaşı hem kültürü bunları göze aldın ama o zaman ? sana davranışları nasıldı mutlu ediyomuydu ve neden ayırmak istediler sizi ne zararınız varmış

Kültürü vs. yaşı hiç umrumda değil. Bana göz dikenler vardı, bu yüzden ayırdılar. Ulaşamadıkları ciğer konumundaydım .Ne oldu ne geçti ellerine.? Onlara mı kaldım ben.? Çok aşık oldum, sevdim.. Hiç birinde böyle olmadım. Beni gerçekten tanıyanlar, bu adamda ne vardı da bu kadar takılı kaldın diyor. Hiç takmazdın, umursamazdın, biiterse hayırlısı deyip unuturdun diyorlar. Olmuyormuş. Nedenini bilmiyorum, bu adam herkesten farklı geliyor bana. Çocuksuluğu, bakışı.. masumluğu.. Ve en önemlisi ilk eşinden aldığı o darbe.. Belki de ona acımama sebep oldu. Çünkü ben ona acıdığım için çıkmaya başlamıştım. Onun gözyaşlarına kıyamıyordum. Oldu işte.. Nasıl olduysa bu kadar çok sevdim..

Kültürü vs. yaşı hiç umrumda değil. Bana göz dikenler vardı, bu yüzden ayırdılar. Ulaşamadıkları ciğer konumundaydım .Ne oldu ne geçti ellerine.? Onlara mı kaldım ben.? Çok aşık oldum, sevdim.. Hiç birinde böyle olmadım. Beni gerçekten tanıyanlar, bu adamda ne vardı da bu kadar takılı kaldın diyor. Hiç takmazdın, umursamazdın, biiterse hayırlısı deyip unuturdun diyorlar. Olmuyormuş. Nedenini bilmiyorum, bu adam herkesten farklı geliyor bana. Çocuksuluğu, bakışı.. masumluğu.. Ve en önemlisi ilk eşinden aldığı o darbe.. Belki de ona acımama sebep oldu. Çünkü ben ona acıdığım için çıkmaya başlamıştım. Onun gözyaşlarına kıyamıyordum. Oldu işte.. Nasıl olduysa bu kadar çok sevdim..

biraz çok soru soruyorum ama ailen biliyomuydu

X