İçki içme sıklığınız ve miktarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alkol kullandiğim dönemlerde hiç oyle birayla karnimi doldurmadim boş yere.
Çok garip geliyor yani hiç bir siviyi o kadar cok icemem zaten.
Ictigim zaman dogru durust 2-3 bardak vdka icerdim. Her haftasonunu içmekle gecirmiyordum tabi. 🙄

Alkol kullandiğim dönemlerde hiç oyle birayla karnimi doldurmadim boş yere.
Çok garip geliyor yani hiç bir siviyi o kadar cok icemem zaten.
Ictigim zaman dogru durust 2-3 bardak vdka icerdim. Her haftasonunu içmekle gecirmiyordum tabi. 🙄
Ama ben başka hiçbir içkinin tadını sevmiyorum. Aslında birada da çok seciciyim, iki tane bira var severek içtiğim.

Hahaah ya öyle ağır davetlerde BİRA İÇECEM diye tutturuyorum ki cidden insanlar bunaliyodur benden. Ama artık şöyle yapıyorum, rakı sofrasıysa yalandan bir duble bişi içip "ya ben biradan devam edeyim midem biraz şey oldu da" filan diyorum:/
Diğer içkilerin Kokularından mı rahatsız oluyorsun? Benim eşim eski barmen. Neyle ne karıştırılır iyi biliyor. Geçenlerde bana votka tonik yaptı 😂 İçine tuz limon koydu sanırım. Salatalık dilimledi. Epey başarılıydı. Sana da ağır ortamlarda içebileceğim afilli bir şey bulalım. 🙂

Diğer içkilerin Kokularından mı rahatsız oluyorsun? Benim eşim eski barmen. Neyle ne karıştırılır iyi biliyor. Geçenlerde bana votka tonik yaptı 😂 İçine tuz limon koydu sanırım. Salatalık dilimledi. Epey başarılıydı. Sana da ağır ortamlarda içebileceğim afilli bir şey bulalım. 🙂
Hahaah ay valla bulalım rezil olacağım bu gidişle yaaa, diğer içkileri de içerim aslında ama ilk tercihim hiçbir zaman bira dışında bir şey olmuyor yani. Hatta birada alkol olmasa ben yine icerdim sanırım tadını seviyorum://

Bira ben de sevmem tadı kötü😁😁😁 ben şarap, şampanya, kokteyl severim😁😁

Komuya geleyim yalnızken çok içmek iyi değil max 1 tane olur sanırım siz ipin ucunu kaçırmıyorsunuz. Ben çok kalori olduğu için azalttım.
Cherry, Matthew Perry içkiyi yalnızlığına arkadaş olarak kullanıyor. Bir eve misafirliğe gidiyor, içki yok diye huzursuz oluyor. Anne babası Matthew Perry 1 yaşındayken boşanıyor. İçinde hep doldurulmaz bir boşluk, terk edilme duygusu var. Ve onu içkiyle dolduruyor. Çok acıklı 🙁

Cherry, Matthew Perry içkiyi yalnızlığına arkadaş olarak kullanıyor. Bir eve misafirliğe gidiyor, içki yok diye huzursuz oluyor. Anne babası Matthew Perry 1 yaşındayken boşanıyor. İçinde hep doldurulmaz bir boşluk, terk edilme duygusu var. Ve onu içkiyle dolduruyor. Çok acıklı 🙁
Tek başıma icmeye de birkaç senedir alıştım, izledigim dizi varsa iki tane bira acmak iyi oluyo bakarken. Ay keşke ben de biraz olsun yalnız kalabilsem ahahs şaka biyana öyle travmatik bir bağım yoktur içkiyle muhtemelen ya. Çok şükür sevilen aranan bir insanimdir yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X