Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

seviyorum onu ekmegi tuza banıp yer gibi içime çekiyorum kokusunu her an hersaniye sanki bulutlardsa gezer gibi
o benim herşeyim dünyalara değişmem ,
ölüm onunla olcaksa yanında yer bulcaksam varsın sebebim olsun başım dik alnım açık kalb,im aşkla giderim onla aşkıyla hemde ölümüneeeeeeeeee (buda kocişime dur mesaj olarak yazıyım aşkıma çalışıyo kurban oldugum busaatte)

ne sevgi yarabbim...canım benim..şapka çıkartıyorum sevginin önünde...ben de
ölümüne seviyordum ama çok yıprandım..çocuklarımdan başkası için ölümü düşünmem..
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Hayata tek başımıza geldik,tek başımıza gideceğiz..

Evet kimse için ölmeye değmez,ben ölmem kimsede benim için ölmesin zaten..

Kimse vazgeçilmez değildir..insan oğlu evlat acısı gibi büyük bir acıya dahi dayanabiliyor..

Çok sevmek bambaşka birşey..Ölümüne sevmek fazla arabesk..

Ben aşkımın boyutunu ölümle asla ölçmem çok saçma
:kahve:

Son düzenleme:
uğruna ölününce çok mu sevilmiş oluyor...
ölçü bu mudur?
hayır uğruna ölmem sevdiğim...
onunla yaşayacak kadar çok seviyorum onu o kadar...

Bende aşığım.... Yaklaşık iki senedir bitmeden tükenmeden ,onun her zerresine aşığım ben. O benim herşeyim ölürüm ben onun için ölürümmm.Allah herkese kısmet etsin böyle güzel aşklar ve gerçek sevgiler.

ben Onun için öLmem Onun için YAŞARIMM !! bu daha zorr benceee!! Ona haLa aşıgım ya haLaaaa :asigim: iLk günkü gibi heyecanLanıyorumm!! O benim Canımm O benim herşeyimm! Rabbim Onu bana bağışLasınnn :saruboceq:

Seviyorum ama kimseyi ölümüne kadar sevmiyorum..

Kimsede beni ölümüne kadar sevmesin zaten:nazar:

Bebeğimi,aşkımı,nefesimi,geleceğimi,nurumu,erkeğimi...çok seviyorum.Bunun adına ölümüne sevda denecekse;evet,ölümüne seviyorum.Allah'ım benden önce onu yanına almasın.Ya birlikte yanına alsın ya da ben ondan önce Allah'ımın yanına gideyim.Allah'ım bizi hem bu dünya da hem de ahirette ayırmasın.Tüm sevenleri ayırmasın.(Amin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
evet bende varım....halaa aşık ...yıllar içinde anlıyosunuz ölümüne gidilip gidilmeyeceğini....benim için yaptıklarını düşündükçe ölümden öteye bile giderim ben onunla...allah onu çocuklarımıza ve bana bağışlasın:Saruboceq::nazar:

5 senedir beraberim çok seviyorum bütün fedakarlıkları v.s yaparım ama ölümüne gidemem oda benim için gitmesin zaten ..

kızlar bende çok seviyorum vede seviliyorum.onun için herşeyi yapabilirim sağlığı,mutluluğu,huzuru bir gülümseyişi için. önemli olan ölümüne sevmek değil ki? şu kısacık hayatı yanyana acısıyla tatlısıyla el ele yaşamak varken neden ölmeli ki?AŞK yaşanmak içindir ölmek için değil.

ben varım ben 7 yıl oldu onu deli gibi seviyorum deli gibi de aşığım ölene kadar da seveceğim o benim herşeyim aşşkımm...

izninizle kızlar ben yanlış gelmişim sizlere mutluluklarınızın devamını diliyorum allah bozmasın:nazar:bir derdim var paklar beni oraya gidiyom:teytey:

Bebeğimi,aşkımı,nefesimi,geleceğimi,nurumu,erkeğimi...çok seviyorum.Bunun adına ölümüne sevda denecekse;evet,ölümüne seviyorum.Allah'ım benden önce onu yanına almasın.Ya birlikte yanına alsın ya da ben ondan önce Allah'ımın yanına gideyim.Allah'ım bizi hem bu dünya da hem de ahirette ayırmasın.Tüm sevenleri ayırmasın.(Amin.)

ne güzel yazı bu...allah bozmasın..aminnnnnnn:nazar:

1-2 ay öncesine kadar onun için bırak ölmeyi öldürürdüm de...ama çok büyük yanlış yaptı belkide aslında gerçek yüzünü gösterdi..şimdi onu gözümn önünde öldürseler dönüpte bakmam haketmiştir bişi yapmıştır yine çıkıodur acısı hatta bi tekmede ben atar geçerim !

ben onu oyle sevıyorumkı hastada olsa borcluda olsa sınırlıde olsa bana asık olmasada her turlu kosulda sevıyorum onun benı sevdıgınıde bılıyorum kımse gırmesın sevenlerın arasına allh kımseyı sevdıgındende ayırmasın aminnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

X