İğneli Epilasyon Jelli epilasyon

jellide % 50 etkili kıllarda epilasyon ama iğneli % 100 etkili jelliyle boşuna vakit kaybı ve para kaybı en iyisi iğneli lazerdende etkili en azından yanma olmuyor kabuk olmuyor leke olmuyor tavsiye ederim iğneliyi arkadaşlar.
3tur cihazdan hangisi biri yavavş akım verdii için uzun surup daha az acıtan biri abd de tercih edilen karma:bi yandan yavş akım sonra bi hızlı oluomuş hangisi,gittiğimiz yere mutlaka sormalıyız bunları,mutlakaa..

kızlar IPL lazerde de koruyucu olması amacıyla ultrason yapılırken sürülen jel kıvamında bir jel sürülür ama bunun adı jelli epilasyon deil,IPL lazer epilasyondur.
jelli epilasyonda kılı azaltan bişey sürülüp etkisini arttırmak için makine tutulur fakat bu lazer cihazı değildir.
ikisini karıştırmayın:tamamen farklı şeyler.
jeli epilasyon deneyenlerin paylaşımlarını beklioruz.

ben yuz bölgeme 14 sean ıpla yaptırdım sonuç berbat korkunç azalması gerekırken çoğLDI

arkadaşlar IPL le ilgili yorumları lazer epilasyon başlığıda yazarsak daha yararlı olacağı kanaatindeyim.saygılar...

kızlar IPL lazerde de koruyucu olması amacıyla ultrason yapılırken sürülen jel kıvamında bir jel sürülür ama bunun adı jelli epilasyon deil,IPL lazer epilasyondur.
jelli epilasyonda kılı azaltan bişey sürülüp etkisini arttırmak için makine tutulur fakat bu lazer cihazı değildir.
ikisini karıştırmayın:tamamen farklı şeyler.
jeli epilasyon deneyenlerin paylaşımlarını beklioruz.

Arkadaşın dediği doğru. Jelli epilasyon yaptırdım bugün ben, önce ağda yapıyor sonra bir jel sürüyor değişik ses çıkaran bir makineyle masaj yapar gibi o jeli cilde yediriyor kıl köklerine ulaşması için. Bu sırada hiçbir acı duyulmuyor. Lazerde kullanılan jel farklı, onun adı jelli epilasyon değil.

Kizlar ben 2 seans tum vucut alex yaptirdim azalma oldu yani gozle gorulur derecede ama fiyati fazla geldi bi indirim sitesinde hastanede lazer 1 yillik kampanya aldm yarin gidicem telefonda ipl dedi sogutuculumu dedim alex gibi jelle dedi acirmi acimazmi :/ bitermi bitmezmi gerci 1 yillik verdigim para gittigim alexin 1 seansi

X