Puzzle Severler Kulubü

KxixymA

(¯`·Kocesinin Meleee•´¯)
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
2.185
3
38
hihoyyyt Puzzle severlerrrrrrrr hihoyyyt

Toplaşın canlarımmmmmmm :lepi:

En son hangi puzzle yaptınız? :eek:

Hangi puzzle türlerini seviyosunuz? :eek:

Tercih ettiğiniz marka hangisi? :eek:

Konuşalım, tartışalım, paylaşalım yerimseniben

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Benim en son yaptığım puzzle :

DANS EDEN KIZLAR

Thumbnail.aspx

kızlar yapmış olduğum puzzle haftasonu bitti.Şimdi hepsinin resimlerini ekliyorum.2 puzzlede 2 kayıp parçam var.Onları bi ara temin edip yapıştıracağım.Resimler biraz bulanık ve karanlık çıkmış.İdare edin artık yerimseniben.Bu arada henüz hiçbiri çerçevelenmedi a.s

spa0351tx6.jpg

spa0352sc6.jpg

spa0355hp8.jpg

spa0356oq2.jpg

Bu ilk yaptığım 500 parçalık puzzle.
spa0353lf2.jpg

işte benim kulubüm. bayılıyorum puzzle yapmaya.
4015_kucuk.jpg
bunu kelebek hastası bir kuzenime hediye ettim.
1674_kucuk.jpg
bunu teyzeciğime hediye ettim.
2413_kucuk.jpg
bunu Maraşa taşınan İstanbul hasreti çeken arkadaşıma hediye ettim.
3748_kucuk.jpg
bunu yine aynı arkadasıma düğün hediyesi olarak yaptım. 2 gün önce bitirdim.
2144_kucuk.jpg
evde asılı duran tek puzzelsırnaşık şey
3248_kucuk.jpg
buda şuanda yapmakda olduğum puzzleım. 2000parça çok zorlayacak beni.Çok üzgünüm çoook
En çok Clementoni, KS games ve Art puzzle seviyorum.Çoğunluklşa D&R dan alıyorum. Puzzledepo adlı bir siteden de ilk defa Puzzlehalısı siparişi verdim memnun kaldım. Puzzle çeşitide çok gayet güzel.

kızlar ben puzzle yapmayalı bayağı oldu, 2 tane 1500lük yapmıştım sonra birinin nparçası kaybolmuştu lanet olsun diyip birakmıştım..
o zamanlar kırtasiyeden kalın mukavva alıyordum çerçeveyi yapıp bildiğiniz uhuyla yapıştırıyordum..
şimdi teknik gelişmiş tabi..
soru 1 puzzle halısı olayını biliyorum yaptık diyelim çerçeveciye o halıyla mı götüreceğiz,
soru 2 toz yapıştırıcıyı hazırlayıp puzzle nin arkasına mı önüne mi sürüyoruz? bozmuyor değil mi?

yardımlarının önemle rica olunur..

mutfağıma şunu yapmak istiyorum da.. Ravensburger 500 Parca Puzzle Taze ve Lezzetli
taze ve lezzetli benimde yapacak listemde:jeyyar:
toz yapıştırıcıyı suyla hazırlıyorsun.puzzleın üstüne sürüyorsun. ben veet tüy dökücü kremin plastik spatulası ile sürüyorumsırnaşık şey üzerinde çok kalmışsa kagıtla siliyorum.,
bende puzzle halısı kullanıyorum. puzzleı yapıştırdıkdan sonra mukavvaya nakledip götürebilirsin.
ben halıya yapıp bitirdikden sonra altına gazete koyuyorum. sonra yapıştırıyorum yoz yapıştırıcıyla. gazeteyi olurda halıya sızarsa diye koyuyorum. sonra tutuyorum gazetenin iki ucundan mukavvaya koyuyorum. sorunsuz gayet kolay oluyor.

kızlar merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum. yaklaşık 6-7 sene öncesine kadar biz de annemle puzzle yapardık. bu kulübü görünce inanın çok heyecanlandım. inanılmaz bir heves sardı beni. biz mb nin puzzle larını alırdık o zamanlar.bir kaç tane de educa yaptık. şimdi tekrar puzzle a başlamak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz marka var mı? epey uzak kaldım ben markalardan . bir de nette bunu gördüm daha önceden de hoşuma giden bir resim tavsiye eder misiniz CLEMENTONI markası SİSTİNE MADONNA resmin adı. renkler birbiririne çok yakın zorlanır mıyım ve resim nasıl sizce??

oyunclem31437yd3.jpg

ben de baılırım puzzle yapmaya daha dün yeni bir sipariş verdim 2000 parçalık.bence en kaliteli renkler educa nın başka markalardan da yaptım ama hiçbiri educa kadar tatmin etmedi beni bir de tavsiyem internetten sipariş verin kitapçılarla arasında baya bi fiyat farkı var çok daha ucuz ve daha çok seçenek var üstelik de gayet güvenilir bir site puzzledepo.com bunu da bitirip halı tüccarını yapacam hedefim :))

yeni arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum.ne güzel her geçen gün sayımız biraz daha artıyor.sevgili puzzledaşlarım bende elimdeki puzzle ı dün bitirdim resmini ekledim buraya.yarın gidip yeni puzzlemı alacağım.
bende şu anda kıyma arkadaşımızın yaptığı puzzle a başlıyorum yarın
2283_kucuk.jpg

sevgilim ve annem bunu çok beğendiler.salonda yeride hazır şimdiden.
mübarek ramazan ayımız kutlu olsun sevgilerimle puzzle canavarı minyatür :)))

kızlar merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum. yaklaşık 6-7 sene öncesine kadar biz de annemle puzzle yapardık. bu kulübü görünce inanın çok heyecanlandım. inanılmaz bir heves sardı beni. biz mb nin puzzle larını alırdık o zamanlar.bir kaç tane de educa yaptık. şimdi tekrar puzzle a başlamak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz marka var mı? epey uzak kaldım ben markalardan . bir de nette bunu gördüm daha önceden de hoşuma giden bir resim tavsiye eder misiniz CLEMENTONI markası SİSTİNE MADONNA resmin adı. renkler birbiririne çok yakın zorlanır mıyım ve resim nasıl sizce??

oyunclem31437yd3.jpg

canım bu çok güzel bi puzzle ama çok fazla düz renk var.gözünü korkutmak istemem ama çok kolay bi puzzle olduğu söylenemez kaydirigubbakcemile3

marka plarakta ricordi ve art ı önerebilirim canım... Şeniz

taze ve lezzetli benimde yapacak listemde:jeyyar:
toz yapıştırıcıyı suyla hazırlıyorsun.puzzleın üstüne sürüyorsun. ben veet tüy dökücü kremin plastik spatulası ile sürüyorumsırnaşık şey üzerinde çok kalmışsa kagıtla siliyorum.,
bende puzzle halısı kullanıyorum. puzzleı yapıştırdıkdan sonra mukavvaya nakledip götürebilirsin.
ben halıya yapıp bitirdikden sonra altına gazete koyuyorum. sonra yapıştırıyorum yoz yapıştırıcıyla. gazeteyi olurda halıya sızarsa diye koyuyorum. sonra tutuyorum gazetenin iki ucundan mukavvaya koyuyorum. sorunsuz gayet kolay oluyor.

ben toz yapıştırıcıyı suyla hazırladıktan sonra puzzlen üstüne elimle sürüyorum.daha önce spatulayı denemiştim ama biraz zedeliyo gibi geldi bana o yüzden de elimle güzelce her tarafına yayıyorum.tavsiye ederim...

işte benim kulubüm. bayılıyorum puzzle yapmaya.
4015_kucuk.jpg
bunu kelebek hastası bir kuzenime hediye ettim.
1674_kucuk.jpg
bunu teyzeciğime hediye ettim.
2413_kucuk.jpg
bunu Maraşa taşınan İstanbul hasreti çeken arkadaşıma hediye ettim.
3748_kucuk.jpg
bunu yine aynı arkadasıma düğün hediyesi olarak yaptım. 2 gün önce bitirdim.
2144_kucuk.jpg
evde asılı duran tek puzzelsırnaşık şey
3248_kucuk.jpg
buda şuanda yapmakda olduğum puzzleım. 2000parça çok zorlayacak beni.Çok üzgünüm çoook
En çok Clementoni, KS games ve Art puzzle seviyorum.Çoğunluklşa D&R dan alıyorum. Puzzledepo adlı bir siteden de ilk defa Puzzlehalısı siparişi verdim memnun kaldım. Puzzle çeşitide çok gayet güzel.

ellerine sağlık canım.hepsi birbirinden güzel olmuş. :lepi: artık bende hediye etmeye başlıycam puzzle larımı zira evde asavak yer kalmadı :roflol:

kızlar yapmış olduğum puzzle haftasonu bitti.Şimdi hepsinin resimlerini ekliyorum.2 puzzlede 2 kayıp parçam var.Onları bi ara temin edip yapıştıracağım.Resimler biraz bulanık ve karanlık çıkmış.İdare edin artık yerimseniben.Bu arada henüz hiçbiri çerçevelenmedi a.s

spa0351tx6.jpg

spa0352sc6.jpg

spa0355hp8.jpg

spa0356oq2.jpg

Bu ilk yaptığım 500 parçalık puzzle.
spa0353lf2.jpg

ohhh beee nihayet gördük senin puzzlerıda.ellerine sağlık güzelim.hepsi birbirinden güzel olmuş.manzara puzzlenı ne kadar kısa sürede bitirdin.walla bravo Şeniz :nazar:

Daaayyytttt....çekiliiinnnnnnnnnn.... :)
Ben döndüm kıssslar tatilden.
Vee evet sizlerin de tahmin ettiği üzere tatilde de 2 adet 500'lük puzzle bitirdik kızımla :))
Millet havuz başında içkisini yudumladı biz kuzumla havuz başında puzzle yaptık ahah..
Yav diyorum ki bu müptelalık da bi yere kadar olmalı de mi? Ama olmuyo işte naapan :)
Özlemişim sizi yaaaa...

hoşgeldin kıssssssssss bacımmmm hihoyyyt hihoyyyt
özledik walla.inşallah tatilin güzel geçmiştir.sırada hangi puzzle var hemen ekle resmini bekliyoruz... Şeniz Şeniz

kızlar ya ben puzzle deposuna üye olamıyorum bi sorun var galiba ...puzzle sipariş edicem ama üye olmadan alamıyorum.siz nasıl üye oldunuz

kızlar ya ben puzzle deposuna üye olamıyorum bi sorun var galiba ...puzzle sipariş edicem ama üye olmadan alamıyorum.siz nasıl üye oldunuz

aslında ben netten bişey almaya karşıydım burda yazılanları okuyana kadar.kredi kartı kullanmak istemiyodum.meğer kapıda ödeme seçeneğide varmış.bu bağlamda az önce siteye üye oldum.mail adresimi yazdım ve bi şifre oluşturdum kendime.arkasından doğrulama kodumu yazıp tamam dedim.mail adresime bi mail geldi ve üyeliğim aktive edildi.hepsi bukadar.sonra üye girişinden siteye girip bilgilerimi fatura adresimi filan güncelledim.yinede ev adresimi ve telefonumu vermedim.iş adresimi ve iş telefonumu verdim.sanki nolacaksa.paranoyak minyatür işte nolcak :roflol:

aslında ben netten bişey almaya karşıydım burda yazılanları okuyana kadar.kredi kartı kullanmak istemiyodum.meğer kapıda ödeme seçeneğide varmış.bu bağlamda az önce siteye üye oldum.mail adresimi yazdım ve bi şifre oluşturdum kendime.arkasından doğrulama kodumu yazıp tamam dedim.mail adresime bi mail geldi ve üyeliğim aktive edildi.hepsi bukadar.sonra üye girişinden siteye girip bilgilerimi fatura adresimi filan güncelledim.yinede ev adresimi ve telefonumu vermedim.iş adresimi ve iş telefonumu verdim.sanki nolacaksa.paranoyak minyatür işte nolcak :roflol:

bende az önce girdim adımı yazdım mail adresimi yazdım şifremi yazdım güvenlik kodunu yaazdım ama ne oluyorsa hemen yine basa dönüyorum anlamadım ki....

bende az önce girdim adımı yazdım mail adresimi yazdım şifremi yazdım güvenlik kodunu yaazdım ama ne oluyorsa hemen yine basa dönüyorum anlamadım ki....

ha bu arada şifre kısmına mail adresinin şifresini yazma sakın başka bi şifre oluştur.....

sana bişey rica edebilir miyim mail adresi versem sen bana alabilir misin ? inan herseyi doğru giriyorum.ama bana hata veriyor.

alırım ama sakın burdan yazma mail adresini.sitede adres vermek yasak.özel msj yolla ben alıyım senin için canım Şeniz

minyatür ilgin için çok teşekkürler canım. bu kulüp beni tahmni edemeyeceğiniz kadar duygulandırdı. rahmetli teyzem tam bir puzzle delisiydi. salonunun orta yerine kurulur saatlerce puzzlelarıyla uğraşırdı. bütün sülalenin duvarlarını canım teyzemin yaptığı puzzlelar süsler hala. her evde muhakkak 3-5 tane vardır. yapar yapar hediye ederdi. annemle beni de alıştıran oydu. ahh ahh. tekrar teşekkürler.

minyatür ilgin için çok teşekkürler canım. bu kulüp beni tahmni edemeyeceğiniz kadar duygulandırdı. rahmetli teyzem tam bir puzzle delisiydi. salonunun orta yerine kurulur saatlerce puzzlelarıyla uğraşırdı. bütün sülalenin duvarlarını canım teyzemin yaptığı puzzlelar süsler hala. her evde muhakkak 3-5 tane vardır. yapar yapar hediye ederdi. annemle beni de alıştıran oydu. ahh ahh. tekrar teşekkürler.

allah rahmet eylesin canım.ama bak sizlere EMEĞİNİ bırakmış ne büyük bir hediye ve özveri.mekanı cennet olsun....

X