Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar benimde hamilelikten dolayı alt kirpiklerim döküldü cok kötü oldu gözlerim kendimi cok kötü hissediyorum bende uygulamak istiyorum çoğu arkadas memnun bakalım bi denicem.inşlh iii olur bilgiler için tşklr.

arkadaşlar bende hint ve badem yağını kullandım..kirpikleri uzatmıyo ama dolgunlaştırıyo..çayın çok faydasını gördüm ama uzatmak anlamında..

Dün gece kirpiklerime badem yağı sürdüm , yaklaşık 15 dakika dünyadan koptum:roflol:
Herşey flu idi ,duvara toslamaktan son anda kurtuldumkaydirigubbakcemile3

Çok dikkatli olmak gerekiyor gerçekten,gözünüze değdi mi geçici görme kaybına uğrayabiliyorsunuz kızlar..

Bulanıklaşıyor biranda herşey..

Yararı vardır umarımsempatiksalakcinni

Dün gece kirpiklerime badem yağı sürdüm , yaklaşık 15 dakika dünyadan koptum:roflol:
Herşey flu idi ,duvara toslamaktan son anda kurtuldumkaydirigubbakcemile3

Çok dikkatli olmak gerekiyor gerçekten,gözünüze değdi mi geçici görme kaybına uğrayabiliyorsunuz kızlar..

Bulanıklaşıyor biranda herşey..

Yararı vardır umarımsempatiksalakcinni

Bulanıklık yapıyor evet doğru ama bi zararı yok sabah geçiyor sorun olmaz korkmayın..
Soğuk çayı doktor oğlum yeni doğduğunda çok fazla çapak olup gözü kapanıyordu osaman önermişti..
Bir parça pamuğu ılık çayla ıslatıp her sbah sil demişti..
Bilemedim ki kirpik uzaması ve soğuk çay..
Badem yağına devam...

ya bu hint yağını ben de deniycem az önce kaşlarıma ve kirpiklerime zeytinyağı ve sarımsak sürdüm bakalım etkisi olacak mı bu hint yağı gerçektn işe yarıyorsa hemen alıyım fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz

ben rımelımın ıcıne damlatıyorum badem yagı ıle kayısı cekırdegı yagı damlatıyorum hem rımelım daha sıvımsı oluyor hemde gozume kacmak gıbı bı sıkıntım yok :) solede yapa bılırsınızı ılk zmanlar ole yapıordum gece uyurken dahah onceden bıtmısı rımelımın fırcasını atmadım yıkadım guzlece onu yagıma sokuordum ole suruordum

ben de temiz rimel fırçasıyla sürdüm sanki çok az bi uzama var gibi bugün ikinci günüm yarın rimel srünce anlıycam bakalım ne kadar uzamışş :)

:) uzar cnım uzar bende sag kırpıme comu ne suurorum o aldı basını gıttı sol ıse yerınde seklıor:) rımel surunce orası takma gıbı duruyor uzzamayan ıse comez gıbı

bugün rimel sürüp baktım sol alt kirpiğim nerdeyse hiç yoktuu şimdi upuzun olmuşş:KK70::KK70:d. yelpaze gibi olana kaar uzatcam en azından gür sağlıklı ve uzun olana kadar:)

işe yarıyor mu sende bi de benim kirpiklerim çok sarı o yüzden uzadığı rimel sürmeyince anlaşılmıyorr onları biraz olsun doğal siyahlaştırmak için napabilirimmm

X