bebelac kullanan anneler bakar mısınız

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
anneler bebelac kullanıyorum 3gündür doktorumuz oğlumun gazı çok olduğu için değiştirmemi söyledi aptamil2kullanıyordum bebelac dene dedi fakat 3gec4edir bir sancılanma başladı oğlum uyumuyor kıvranıoyor birde arada kusuyor kakasını yapıyor sürekli şurup kullanıyoruz ama vermesemde yapıyo yapaqmıyordu normalde sğizce geri mi aptamile dönsem kasfam karıştı

canım ben hero baby lactum kullanıyorum hiç bir problemimiz yok... bebeğin karnını üşütmüş olmasın sakın?

bende bebelac kullandım bayaga ama boyle problemler olmadı.sımdı aptamıl 2 kullanıyorum.bagısıklık sıstemını kuvvetlendırıyor dıye.bılmem ıse yararmı tabı

bende bebelac kullanıyorum dr sindirimi kolay diye tavsiye etti.sorun yaşamadım.

saolun ama oğluma iyi gelmedi ekşi ekşi kustu 3gündür üşütmüş olamaz çok sıkı tutuyorum özellikle kakasıda aynı ekşilikte kokuyor geri aptamile döndük 1saat önce içti mamayı hemen uyudu bebelac sindirimi hızlandırıyor buna katılıyorum çünkü kaka yapması çoğaldı özellikle gece yaptı ama çok suluydu hiç üstüne taşmazdı üstüne taştı gazını da çoğalttı galiba her bebek her mamayı sindiremiyor inşallah bu gece uyur

saolun ama oğluma iyi gelmedi ekşi ekşi kustu 3gündür üşütmüş olamaz çok sıkı tutuyorum özellikle kakasıda aynı ekşilikte kokuyor geri aptamile döndük 1saat önce içti mamayı hemen uyudu bebelac sindirimi hızlandırıyor buna katılıyorum çünkü kaka yapması çoğaldı özellikle gece yaptı ama çok suluydu hiç üstüne taşmazdı üstüne taştı gazını da çoğalttı galiba her bebek her mamayı sindiremiyor inşallah bu gece uyur

bende kızıma aptamil kullanıyordum bebelac a geçince kakası çok arttı kusmaya başladı.ve seninki gibi. gece uyuyamadı . bazen başka mamada verdim şimdi alıştı sanırım pek problem yok

bizde bebelac kullanıyoruz bizede dr kabız olmasın diye mesela 3 ögününden birine 1 cay kaşıgı zeytin yagı koy dedi gercekten işe yarıyor sindirimi kolaylaştırıp kakasını rahat yapıyor eger bebeginiz mama içinde sevmezse mamadan sonra 1 çay kaşıgı zeytin yagı içirin.

bende doktorun önerisiyle bebelac kullanıyorum başından beri. hiçbir problem yaşamadım.

X