Bebek Beslenmesi CHİCCO iyonlu soğuk buhar makinesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
buhar makinesi alan varmı chicco kampanya yapmış 149 ytl ye düşmüş bugün alıcam ama fikirlerinizi almak istedim..marka olarak bunu tercih etmelimiyim karar veremedim..

Bende bugün siparişini verdim. Yarın alacağım mağazadan. Çoğu yerde kalmamış. Herkesten güzel yorumlar geliyor ürün için...

Pınarcım ben 110tl ye aldım burda kampanyadan:) gönderiim istersen:))

ben tefalin aldım 94 liraya memnunum sesi az yok arası bebeğimi rahatsız etmiyor ortama güzel bir koku yayıyor

kızlar ürün hakkında başka yorum yapan yokmu ya alanlar biraz açıklasa acil buhar mak. almam lazım bebeğimin burnu çok tıkanıyor araştırmaya vakit yok bunu alayım diyorum

canım ben memnunum chiccodan ama
eğer istediğin nem oranına gelince kendiliğinden kapanan
dijital ekranı olan
suyu bitince otomatik kapanan buhar makineleri varsa onlardan al bence

bende 1.5 ay önce bebişimin aşırı burun tıkanıklığı yüzünden almıştım chicconun iyonlu makinasını ve almadan çok araştırdım ama malesefki hiç memnun değiliz,hala burun tıkanıklığı dewam ediyor aldıktan sonra istinye parkta daha güzel ürünler gördüm bence digital al derim..

selam kızlar.bende bu üründen aldım.kullananlar çok memnunmuş.avantajliurunler.com sitesinden alınabilir.10 taksit,ücretsiz kargo vede turkcell 50 dk veriyorlar.bence bu siteden alınmalı derim.hepinize iyi günler sağıklılı günler diliyorum,

Son düzenleme:
X