arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
672
4
arkadaşlar bebegimin dogmasına az kaldı fakat hala kızıma bir isim bulamadık.bir sürü isim içinden IRMAK ve İREMi seçtik en sonunda.sizce kızıma hangisini koyalım yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürlera.s.

arkadaşlar bebegimin dogmasına az kaldı fakat hala kızıma bir isim bulamadık.bir sürü isim içinden irmak ve iremi seçtik en sonunda.sizce kızıma hangisini koyalım yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürlera.s.
bence irmak güzel irem de güzel isim ama çok fazla konuldu doğa da çok güzel bu arada canim:)

bu ikisinden Irem daha guzel ama bence ece, cemre, yasemin, defne cok guzel olabilir.
Sevgiler
Ece

Irmak koyuuuuuun yeğenimin adı Irmak maşaallah harika bişiy

bencede eger bu isimler arasindan sececek olursan canim
bence irmak cok hos
berrak benim hosuma giden isimlerden biridir mesela

aaa süper bi tesadüf benim 2 kuzenim var kardeşler.büyüğü irem küçüğü ırmak=))) ırmak cok fazla cadı.iremse uslu ve calışkan.ama ikiside dünya tatlısı.bence karar veremiyorsan 2 ismi de koyabilirsin...

arkadaşlar bebegimin dogmasına az kaldı fakat hala kızıma bir isim bulamadık.bir sürü isim içinden IRMAK ve İREMi seçtik en sonunda.sizce kızıma hangisini koyalım yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürlera.s.

cnm benim kızımın adı ırmak bence çok güzel bi isim :emir_bebek:yakışır :nazar:allah analı babalı buyutsun cnm doğana kadar karar veremiyosu doğduktan sonra yüzünü görünce kararını verirsin :emir_bebek:

herkes irmak koydu. haberin olsun. milyonlarca irmak ayni anda buyuyecek. bence koyma.

asel ve ceylin isimleride cok hos,3 aylık hamıleyım kızım olursa bunlar var aklımda yogunluk asel uzerıne.Ceylın:cennetın kapısı,Asel:cennette akan 4 ırmaktan bırı,bal anlamında.hem dınımıze uygunlar hem yenı ve degısık ısımler canım.karar senın....

benim en sevdiğim isim nehir ırmakda iremde güsel ama

bence irem koy.çok güzel bir isim ben kızım olsaydı adını irem koycaktım hatta daha hamile kalmadan düşünüyodum ama Allah erkek evlat verdi.

X