Cilt Bakımı Ürünleri La roche mi ddf mi??????

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

elsamera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
5
0
43
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar,ben ilk kez siteye yazıyorum.29 yaşındayım ve cildim için iyi bir temizleyici,nemlendirici,güneş kremi ve göz etrafı nemlendiricisi almak istiyorum.
çok araştırdım genelde ddf yi öneriyorlar ama tam ona karar vermişken,bi siteye baktım bu markanın ürünlerinden bazıları kanserojen maddeler içeriyomuş.
la roche alayım diyorum şimdi de,kullanan varsa lütfen yorumlarınızı yazın,teşekkürler kızlar
bu arada cildim karma ve hassaskafamçokkarıştı

la roche spf 50+ güneş kremi ve la roche toleriane yatıştırcı ve nemlendirci kremi kullanıyorum,ikisinden de memnunum.ama la roche yüz yıkama jeli çok kurutuyo,onu tavsiye etmem pek.benim cildim de hassastır bana pek iyi gelmedi.

şu anda biodermanın atoderm serisinin yıkama jelini kullanıyorum cnm,cildime çok fazla işlem uyguladığım için yıprandı kurudu hassastı zaten iyice hassaslaştı,bu kullandığım çok yıpratmıyo,o yüzden memnunum diyebilirm cnm.bi de doktorum protex sabunu öneriyo,onu da bu bitince denemeyi düşünüyorum,aklında bulunsun,o da iyiymişyerimseniben

la roche un effeclar k serisini kullandım 3 ay kadar cildimi çok berrak ve duru yapmıştı..fakat bittikten sonra 1 aykadar kullanmadım ve cildim eski haline döndü tekrar jeliyle soyucu özellikli kremini aldım sivilcelenme başladı..ilk kullanmaya başladıgımdada böyle olmuştu ama daha sonra hepsi kaybolmuştu.ddf de ççok iyi özellikle göz altı için kullanılan kremi..
canım la roche kullan pişman olmazsın

ya bnde la roche effaclar k kullanmak isitorum araştrdım brz kullananlar memnunmuş,tam olarak fiyatı ne ve ankarada nerden bulabilirim??

ya bnde la roche effaclar k kullanmak isitorum araştrdım brz kullananlar memnunmuş,tam olarak fiyatı ne ve ankarada nerden bulabilirim??

her ikisi de dermo-kozmetik olan iyi markalar ama hangi özellikteki serisini kullacaksın ve cildinle uyum saglayacak mı bu mühim
ben ddfin temizleme jelini kullanıyorum cilt tipim yaglıya dönük karma içerigindeki salisilik asitten dolayı güzel sonuç alıyorum ve ürünü alalı 1yılı çoktan gecti ama bitmedi çok yogun bir yapısı var diyebilirim

Ben DDF ürünlerini kullanıyorum ve gerçekten çok iyi bir marka ....Biraz pahalı ama verdiğin paraya degiyor sonuçlar harika....Kırışık önleyicisini ve leke gidericisni kullanıyorum....Çillerde müthiş bir renk açılması saglıyor,herkez yüzümün beyazladığını çillerimin yok olduğunu fark ediyor yanihihoyyytDDF gözüm kapalı herkeze öneririm..

ben yıllardır la roche effaclar jel ve matlaştırıcı nemlendiricisinden kullanırım gayet de memnunum.. ama son nemlendiricim bittiğinde eczacı avene tavsiye etti ben de aldım ve nemlendiricisi muhteşem kesinlikle, bebek gibi yapıyo cildi ve gerçekten harika nemlendiriyor, benim cildim yağlı olmasına rağmen burun kenarlarım soyulurdu avene anında kesti.. tavsiye ederim yani

bnde effaclar k almayı düşünüorum ama yani yüzüme bilmeden herşeyide sürmek istemiorum umarım inş işe yarar

merhaba çok eski bi konuymuş ama gene de bilgi vermek istedim. Ben la roche posay effactar duo yu almak için eczaneye gittiğimde eczacı bana sana kesinlikle la roche yi önermem dedi ve ddf i önerdi. Cildim karma bi cilt t bölgem yağlı ve akneye meyilli, eczacı ddf blemish cleanseri önerdi ve ben de onu aldım :KK76: umarım faydasını görürüm:KK14:

X