doğum yapan kasım anneleri===>>

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
eveeet kaç ayı birlikte atlattık atlatıyoruz hayırlısıyla ilk doğum yapan kasım annemiz NAZLIMELEK arkadaşımız:teytey:
burdan hepimiz kutluyoruz onu darısı tüm bekleyen kasım annelerine
rabbim annelik duygusunu yaşatır inşallah:Saruboceq:
nazlımelek:hooray:
allah analı babalı büyütsün canım

Asorticim;
Benim de aklıma geldi bu başlık bugün, Demek bu başlığı burada da görecektik. Hakkaten zaman cok hızlı geçti. :)
Artık bi listede burda hazırlarız. en başta maşallah nazlımelek, bakalım 2. kim olacak???

Öncelikle Nazlımelek'i tebrik ediyorum. Geçmiş olsun canım, Allah analı babalı sağlıklı büyütsün. Darısı bizlerin de başına. Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin ve bebeklerimize sağlıkla kavuştursun inşallah.

Benim de erken gelmek istemezse 3 kasım dedi doktor.Yarın 36+0 oluyorum sata göre.İnsan inanamıyor yaa bu günlere.Daha 20 li haftalardayken Hep eylül ve ekim annelerinin sayfasını açar ne güzel 30 lardalar derdim.Şimdi bakmama gerek yok.Bizim sayfa da 40 lara yaklaştı vallahi.

Hİç acele etmiyorum aman şimdi.Zamanlı gelsinler inşallah.Ve SAĞLICAKLA...

nazlımelek'i cok tebrik ediyorum...Allah analı babalı büyütsün. sıra kimde acaba :)) benimde 2 kasım cıkıyor dogumum ama ben daha erken olacagını hıssedıyorum nedense

valla bende sanırım erken yapacağım gibi doktor 2 hafta dayan bari dedi şimdi yapsanda zaten
bebek gelmesin diye uğraşmazlar dedi ama ben kalmam kasıma kızlar 2 hafta daha dursak barii

ay bu başlıgı görünce çookkk heyecanlandım.Nazlımelek arkadaşımızı da tebrik ediyorum darısı başımıza.

bende çok heyacanlandım.hayırlısıyla darısı başımıza.
nazlımelek' e bebeği ve ailesiyle mutlu bir ömür diliyorum...

kızlar sanırsam 2.sırada ben olucam galiba haftaya gel dedi doktorum farklı bir durum görürse sanırım heran sizlere süpriz yapabiliriz bebişimle ultrasona göre 37.haftada gözüküyor çüünküüü bakalım herşeyin hayırlısı

nazlımelekcim tebrikler 1. sensizn.2. de belli oldu mmmf 27 anne oldu.onu da çok tebrik ediyorum.hadi bakalım 3. kim olucak

Mmf yi çok tebrik ediyorum.
Liste şeklinde yazıyormuyuz kızlar acaba?
Geçmişe bakamadım da.
Net de çok yavaş.Eğer liste şeklinde yazmadıysak vakti olan biri listeler mi ?
Öptük sizi canlar.

doğum yapan kasım anneleri..
1 .nazlımelek --- ikiz bebek kaan ve kerem :nazar:
2. mmmf27 --- erkek bebek 2.150 gr :nazar:

eylül ben de uğraşıyorum böle doğum şekli falan da olsun dedim listede ama beceremedim. :)
iyi oldu hallettiğin, ellerine sağlık....

ay kıslar iki gün girmedim neler olmuş ya
feci şaşırdım ay dogurmaya başlamış bizim kızlar ay sıra bize mi geldi artık ne cabuk gecti bu günler aşırı heyecan yaptım yazdıklarınızı okuyunca mmmf ne zaman dogurmuş ya ay neyse allah analı babalı büyütsün artık darısı hepimizin başına
cok mutlu oldum ben yaaa

nazlımelek ve mmmf27 ikinizide tebrik ederim arkadaşlarım umarım herşey güzel geçmiştir bebeklerinizle birlikte sağlıklı mutlu uzun ömürler diliyorum. Bizlerede dua edinde bizde bir an önce kavuşalım sağlık ve sıhatle bebeklerimize

mmmf27 yi ben de tebrik ediyorum. Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin. Ben de cuma günü kontrole gidicem, benim bebeğim hala makat gelişi. Doktorlar sezeryan olursun deyip duruyo ama bakalım belki döner diye umutluyum ben. Sezeryan olursa benim doğumum haftaya da olabilir arkadaşlar. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

doğum yapan kasım anneleri..

isim cinsiyet doğum şekli isim kilo
-------------------- ------------- ------------------ ------------------- ----------------
1 .nazlımelek iki erkek sezeryan kaan & kerem
2. mmmf27 erkek sezeryan 2.150 gr

doğum yapan kasım anneleri.
isim ---------------------------cinsiyet---------------doğum şekli----------bebek ismi------------------------kilo

:nazar:1 .nazlımelek-----------iki erkek------------sezeryan--------------kaan & kerem
:nazar:2. mmmf27--------------erkek----------------sezeryan------------------------------------------------- 2.150 gr

düzenlemeye çalışıyorum..

X