idrar testinde negatif olupta kanda pozitif çıkan varmı

mevzey

Çalış ,sev ,sevil
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.822
908
slm kızlar adetim bir gün geçince test yaptım negatif ama hala adet olmadım yarın kan vericem ama bir taraftam merakta ediom umudum yok gerçi işte bu durumda olan varmı aranızda haydi buraya

bızımm arkadasında durumu senınkı gıbıydı...ıdrarda negatıf cıktı kanda pozıtıf cıkmıstı canım.

bende öyle oldum canım adetim 2gün geçmişti.
idrarda bişey yoktu kanda çıktı a.s.
hayırlısı neyse o olsun hakkında inş .

sağolun arkadaşlar cvplar için gerçekten hayırlısı olsun tüm temennim o

slm kızlar adetim bir gün geçince test yaptım negatif ama hala adet olmadım yarın kan vericem ama bir taraftam merakta ediom umudum yok gerçi işte bu durumda olan varmı aranızda haydi buraya

cnm bende adetime bir gün kal test yaptım negatıf çıktı şimdide üçgün geçtı test yapmadım daha kandada baktırmadım ama olurum gibi gelıyor keşke hamile olabılsek benneyaptımki benneyaptımki senağlama senağlama

Canım inş hamilesindir.. evde yapılan testler %100 doğru olmuyor. Yanılma payı var canım.. Kan tahlili ile net sonuç alırsın inş..

arkadaşlar, benim yumurtlamam erken oluyor.en son 27 eylülde adet oldum ve bugün kanda gebelik testim negatif çıktı yanılma payı varmı sizce?????

arkadaşlar, benim yumurtlamam erken oluyor.en son 27 eylülde adet oldum ve bugün kanda gebelik testim negatif çıktı yanılma payı varmı sizce?????

canımkan testinde yanılma payı yoktur ben bugün yaptırdın kanı ancak benimde negatif benim kistim oluşmuş hayırlı uğurlu olsun gene söktürücü kullanıcam bir sürü ilaç verdi bugün hap manyağı oldum allahım tezden kurtarsın bizi ya karaciğerler gidicek yoksa .canım inş. yakında senin ii a.s. haberlerini duyarız

Canım inş hamilesindir.. evde yapılan testler %100 doğru olmuyor. Yanılma payı var canım.. Kan tahlili ile net sonuç alırsın inş..

maalesef canım değilmişim kandada ultrasondada çıkmadı bende idrar testleri hiç yanılmadı bende pcos var birsürü ilaç yazdı yeni doktorum bakalım inş. bu son olur canım a.s.sağol temennin için ii geceler

merhabalr arkadaslar bende 3gundur adet olmyrum sanrım hamısım ama bı sorunum var genıtal bolgemın sag tarafnda bı agrı var yara gıbı acyo neden olyo bılmyrum daha oncede ıltıhap olmustu ıgne ve ılac kullandım gectı sımdı yıne nıye boyle anlamadım

arkadaslar benimde 3 gün gecti idrarda negtjf cjkti hjc günümü gecmezdim ik defa böyle oldum akintim var tam geliyo diyom ama akinti geliyo böyle olan varmi.

X