bebeğinizin hareketlerini ilk ne zaman hissettiniz?

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar 16haftalık hamileyim ama daha hiç hissedimiedim .ilk ne zaman nasıl hissettiniz?hissetsemde artık şu kuruntularımdan kurtulsam...hem de bebeişimle aramda bir bağ olur.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben tam 18 haftada hissetim kanat çırpıntısı gibi 2 hafta sonrada tekmelemeye başladı
gerçekten bende o haftalarda çok tedirgin oluyordum bir şey olursa diye tekmeler başlayınca her gün ben iyiyim diye mesaj yollamaya başlıyor...

canım bende 17 + 2 günlükken yani iki gün önce hissetmeye başladım... sanki içimde birşey atıyo gibi oluyo.... bazende sağdan sola soldan sağa geçiyo gibi hafif hissediyorum... çok güzel bi duygu... Allah'ım herkese nasip etsin, evlatlarımızı sağlıklı hayırlı kucağımıza almak nasip etsina.s.

Ben net bir şekilde 20. haftada hissetmeye başladım..Şuan ise çok yaramaz benim kızım... Öyle güçleniyorki gün geçtikçe, babasıyla beraber izliyoruz hareketlerini..

canım acele etmene gerek yok elbet hissedeceksin ilk bebeklerde geç hissediliyo benimde ilk bebişim 4.5 aylıkken hissettim bebegimi şimdi 7.5 ayımdayım ve yerinde durmuyor melegim :CüvCüv:

bende ilk 16.haftada hissettim ama çok kuvvetli degildi 19.haftada tekme atmaya başladı.seninkide hareket ediyordur canım ama daha kasları çok güçsüz dikkatle dinle ufak ufak hareketler hissedersin.

canim daha hissedememen normal,hele de ilk gebeliginse...
ben ancak 18.haftamda hissetmistim o da boyle hafif cirpinislar seklindeydi...

ben 13. haftada hissetmeye basladim ama bu benim 3. hamileligim ve bu bebislerim ikiz kizlar :) ilk hamileligimde 16 haftalikken, ikincisinde 15 haftalikken hissettim. Merak etme cok yakinda hissedersin o kelebekleri.
Ece

yaaaaaaa arkadaşlar bende 19+6 haftalık hamileyim.doktorum çok hareketli bir bebek demesine rağmen bende hssedemiyorum kuzumu.bende nette ilk gebelikte 22. haftaya kadar uzayabilir bu durum die okumuştum.ama şimdi hepinizin çok erken farkettiğini görünce bi hoş oldum yaaaaa.

ben 18.haftada hissetmeye başladım. evet aynı kanat çırpma gibi. şuan 38.haftadayım. artık bazen boş bulunup korkuyorum bile hareketlerinden oğlumun. canım benim şuandada tekmeliyor. bazen sanırım geriniyor o zaman içim kasılıyor sanki.

ben 18.haftada hissetmeye başlamıştım. fakat kanat çırpması gibiydi. şimdi 20+2yiz gün geçtikce hareketleri daha fazlalaşıyor ve daha güzel hissediliyor.

ilk gebeliklerde geç hissedilmesi normal canım.bende oğlumun ilk hareketini 20.haftamda tekmeyle hissetmiştim.allah hepinize kolay doğum ve sağlıklı bebek nasip etsin inşallah.

Bende net bir şekilde 20.haftada hissetmiştim.Kasları güçlendikçe hareketi artıyor.

bana oğlum yılbaşı hediyesi verdi._)))))
17+4 sıkı bir tekme attı aşkım.:-)))babası da 18+1 lerde hissetti.oyyyy kuzum ya....özellikle sırt üstü yattığımda çok oynuyor....

Selam 20.haftadayım yaklaşık bir haftadır damar atışı gibi hafifi hafif hereketler hissediyorum babamız elini koyduğunda anlayamıyor ama biraz daha güçlenince daha rahat hissesderiz sanırım

Selam 20.haftadayım yaklaşık bir haftadır damar atışı gibi hafifi hafif hereketler hissediyorum babamız elini koyduğunda anlayamıyor ama biraz daha güçlenince daha rahat hissesderiz sanırım

20+3 sen o zaman 21.haftada sayılmıyo musun tatlım????gebelik org da falan öyle diyo benimd e kafam karışıyo bazen??

X