bebek bezi hangi marka kullanmalıyım

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba hanımlar hangi marka bebk bezi kullanacağıma karar veremedim doğumdan itibaren ne kullandınız memnun olduğunuz markayı yazarsanız çok sevinirim tşkl

ben hemen hemen hepsini denedim,tercihim evybaby ve huggies.tavsiyem evybby - kremli oldukları için,pişikleri en aza indiriyorlar.

bende kızım dogdugundan bu yana prıma kullanıyorum yumusacık ve ınce bır ara huggıes kullandım oda guzel ama bıze bıraz kalın geldı prıma tavsıye ederım gayet ıyı

ben önce huggis denedim sonra primaya geçtim memnundum tekrar huggis aldım denemek için ama prima kullanan arkadaşlar bilirler diğer bezler çok kaba geliyor ve esnek değil prima çok esnek denemek için küçük paket almıştım bitsin tekrar primaya döneceğim

prima kullanıyorum .çokta memnunum.başka hiçni bez kullanmadım arkadasım huggies kullanırken bezin kalın olduğu dikkatimi çekmişti.sende denemek için bir paket al bebeğinde denersin ilk önce iyi gelmesse başka bez al.çünkü bezin iyi olması kadar bebeğinin tenide etkili bazı bebeklerde prima çok çabuk pişik yapıyomuş.

ben henüz hamişim ama bende prima aldım yeni doğanını bakalım kullanalım bi

en başından beri prima kullanıyorum
huggies denemek istemiştim ama herkesten aynı şikayeti duydum çok kalın dediler
primadan oldukça memnunum,hele bir de 4 no.su esnek bantlı,çok daha rahat

ben prima kullanıyorum ama şimdi huggies aldım denemek için.o da güzel çok da kalın gelmedi bana ayrıca.molfix falan daha kalın beğenmedim.hem huggies 3 no.da esnek yan bantlı.prima da 4 no da var sanırım..hoşuma gitti...

kesinlikle huggies tavsiye ederim. prima da kullandım başlarda ama parasına değecek kadar bir fark göremedim. yazık olur. evy baby kesinlikle tavsiye etmem, güzel kokuyor ve kremli falan diye almıştım ama bir bez o kadar mı sızdırır. günde 4 kez üstünü değiştirmek zorunda kaldığım oldu. sonra huggies aldım, valla süper. 5 aydır bir kez bile sızdırmadı, pişik sorunu hiç yaşamadık, kalın falan da değil. fiyatı da gayet uygun. huggiesden şaşmayın derim...

bende kızım cok pısık olduuu denemedıqım bez kalmadıııı prıma kullanıyorum cok memnunum

hiç sakın depo yapmaya kalkma bezleri...
mesela ben kızımda prima kullandım molfix kullanmak istedim pişik yaptı yiğenimde prima pişik yaptı
daha sonraları gene hayat kimyanın bi bezini kullandım yerli olsun diye
oda fena değildi ama bulana kadar onu 7-8- çeşit bez denedim tabii. bi kaç yıl geçti:KK70:
yaniiii;
her bebeğin cildi farklılık gösteriyor, her (iyi de olsa) bez bebeğe uygun olmayabiliyo..
aynı şek poposiller için de geçerli..........

ben kızıma prima kullanıyordum pişik yaptı şu an molfıx kullanıyorum çok memnunum pişik sorunu kalmadı.

her bebeğin cildi farklı ancak deneyerek öğreniliyor o yüzden bence baştan stok yapılmamalı..

Bizde prima kullanıyoruz çokta memnunum bi paket huggies almıştım hiç memnun kalmadım içindeki emici taneciklerin çıktığını gördüm.

arkadaşlar benim bebişim yok daha ama çevremden duyduğum kadarıyla deneme yanılma yöntemiyle bulmanız gerekiyor çünkü her bebeğe her bez iyi gelmiyor..benim yeğenime prima pişik yaptı en son molfix te karar kıldılar...başkasına başka bez pişik yapıyor...belli olmuyor yani..ama herkesin tavsiyesi ilk ay için prima yeni doğan bezi...bende şimdiden alayım diyorum promosyonda falan görürsem alacağım yani

kızlar ben yaklaşık 1-2 aydır prima 4 numaraya geçtim
23 ytlye alıyorum mega paketini
huggies ne kadar
bu arada ben primadan çok memnunum sadece daha uygunsa bir denemek istiyorum huggies

bende evy baby kullanıyorum çok ta memnunum molfix kullanmıştım kızımın altını pişik yaptı ve tekrar evy baby geçtimmm tavsiye ederim çoogunluk huggues tavsiye ediyor dene bakalım onu

valla ben prima ve huggis arasında pek fiyat farkı göremedim aldığım marketten de kaynaklanıyor olabilir fiyatını yazarlarsa memnun olurum

ilk başta prima kullanmak iyi ince çünkü arkadaş pedo dedi igrenç ötesi poşet sanki şuan primada var molfixde molfix daha iyi sırtı ve yan bantları geniş oglumun kakası primadan dışarı çıkıyordu cıvıkya molfix iyi primanın adı çıkmış

Bende doğduğundan beri prima kullanıyorum pişik yapmadı ama çişi sürekli dışına çıkıyor..Nasıl bağlayacağımı şaşırdım ...Pipisinede dikkat ediyorum bağlarken ama nafile....Değiştirmeyi düşünüyorum ama ne alayım bilemedim.........

Prima prima prima

başka bez tavsiye edemem çünkü en iyisi

X