Sivilceli Ciltler yıllardır çözüm bulamadığım sivilce ve sivilce izlerimi aynısefa kremiyle yok ettim!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya bu elma sirkesini yüze sürdükten sonra hemen ardindan yikicazmi yoksa öle durcakmi ?
ayrica bu krem yurtdisindada varmidir yoksa sadece türkyiedemi bulabilirim , tskrlr :KK66:)

özür dilerim yine çok geç gördüm mesajları...elma sirkesini sürdükten sonra yıkamadan sürüyorum kremi..yurtdışında bulunabilirmi inan bi fikrim yok keşke yardımcı olabilseydim..sevgilera.s.

Canım cildime suyla karıştırıp tonik niyetine sürüyorum. Cildim yağlı biraz dengeliyor:eek:
Saçım içinse, saçımı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yarım çay bardağı kadar sirke karıştırıp, saçıma döküyorum bu suyu. Friksiyon yaparak saçıma yediriyorum. Saçlarım da yağlı, yağını dengeliyor ve gözalıcı bir parlaklık veriyor. Saçlarım ışıl ışıl:nazar:
Yalnız ben uzun zamandır yapıyorum.a.s.

canım geç gördüm brz ama çok tşkler :=)a.s.

bende 29 yasımdayım, bu sıvılceve ızlerı her zaman benı etkılemıstır.şu 1 2 senedır bayagı azaldı su an sıvılce yok ama ızler var. bebek gıbı bır cıldım olsın coook ısterdım kızlar.2 3 ay dogumkontrol hapı kullandım.daah sonra 1 tup ısotrexın krem kullandım ıyı geldı.bu kremı uzman yazmak zorunda ssk nın odemesı ıcın.ınsallah sıvılceızlerınden bır an once kutruluruz....arkadaslar (^_^)

canım süper bi cozum bulmuşsun
oldukca da dogru bana göre
aynısefa kremi cilde oldukca faydalı
ben de kullanıyorum zaman zaman
elma sirkesi de keza öyle :içelim:

bu süper aynı sefamı enrde buluruz bunu bende alıcam valla güzel bilgiler var

fiyatı ne kadar arkadslar? güvenlr mi gercekten artk aktarlarda satılan seylere güvenm kalmadıda

ben 12 ytl ye almıştım.biraz pahalı galiba ama çok yoğun bi krem olduğu için bi 3-4 ay gider diye düşünüyorum hatta belki daha fazla

güvenirliliğine gelince sağlık bakanlığından onaylı benimki ve kullanıyoumda bi anti etki görmedim

kızlar,
ben de arkadaşım için aldım
mecit efendinin aynı sefa kremini. sağlık bk. onaylı ve büyük beşiktaş aktarında 10 ytl.
ama içerğinde tereyağı var ya...ben süremem cildime yani, resmen yağ...tereyağı, balmumu ve aynısefa çiçeği varmış içeriğinde.
arkadaşım da cesaret edemedi.
aktar, varis vs. gibi sorunlara da iyi gelir demişti, ben de anneme verdim :))

bende almaya karar verdim. bakalım bende ne gibi sonuçlar verecek.

ben 13 yaşındayım 1 yıldır alnımda küçük küçük sivilceler çıkıyor ve hala geçmedi nivea young kullanıyorum ama şimdi de aynı şekilde çenemde çıkmaya başladı tavsiye edeceğiniz bir peeling jeli varsa lütfen foruma yazın:)kurtuliyim şunlardan artık yhaa...:KK43:((

Bu krem gerçekten çok işe yarıyor ama tahmin edemeyeceğiniz kadar kötü kokuyor:KK70: Neyse güzelliğimiz için herşeye katlanacağız ne yapalım:KK70:

ben 13 yaşındayım 1 yıldır alnımda küçük küçük sivilceler çıkıyor ve hala geçmedi nivea young kullanıyorum ama şimdi de aynı şekilde çenemde çıkmaya başladı tavsiye edeceğiniz bir peeling jeli varsa lütfen foruma yazın:)kurtuliyim şunlardan artık yhaa...:KK43:((

Canım sana Neutrogena 'nın yüz yıkama jelini öneriyorum. Aynı zaman da alkol içermeyen toniği de var, eğer ikisini birden kullanırsan gerçekten çok işe yarıyor.yerimseniben

markadan markaya çok fark var.ben 12 liraya aldım ve çok güzel kokuyo ama bugün dışarda bikaç markanınkini alıp baktım iyatları 8 lirayla 6 lira civarı ve gerçekten çok kötü kokuyolar.hemde otamamı otacımı öyle bişeydi.benimkinin üstünde mısır çarşısı yazıyo alıcaklara bunu tavsiye ederim ve portakal ağırlıklı bi koku var

valla bende yıllardır bu izlerden çeken bi insanım hemen deneyeceğim o kremi

ben bu kremi yazın almıştım aktardan 10 ytl civarı bi fiyatı vardı ama sür sür bitmiyo bile zaten çok ince tabaka sürmek gerekiyo en az 6 ay gider bence.. sonuçlara gelince ben öle çok düzenli kullanmadım arada bi sürdüm mevcut sivilcelerime bi faydası olmadı ama eskiden kalan ufak izlere faydası oldu sanki yani tamamen geçmediler ama baya solgunlaştılar buna da şükür :) hihoyyyt

X