Sporla Kilo Almak İstiyorum. Yardım Edin

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar oldukça zayıf biriyim ve yiyerek kilo alamayacağımı anladım zaten bütün uzmanlar sporla kilo almamızı tavsiye ediyor . sporla kilo alabilmem için ne tür hareketler yapmam gerekir günde nekadar yapsam benim için yeterlidir bilgisi olan var mı? artık iyice psikolojik sorun haline getirdim bu zayıflığımı:KK43:

internette araştır istersen canım bi bende genelde netten bulurum böyle şeyleri resimli gösteriolar valla sporla kilo alındığını bilmiyodum.. :))

canım okadar çok araştırdım ki hep sporla kaslarınızı kuvvetlendirin , yağ olarak kilo alamk sağlıksızdır diyo aslında ben ona da razıyım ama yiterek kilo alamıyorum..bende son çare olarak buraya yazdım belki bazı hareketleri öneren arkadaşlar olur diye..nette neler yapmam gerektiği filan yazmıyo..bir spor salonuna yazılsam iyi olucak galiba..

canım okadar çok araştırdım ki hep sporla kaslarınızı kuvvetlendirin , yağ olarak kilo alamk sağlıksızdır diyo aslında ben ona da razıyım ama yiterek kilo alamıyorum..bende son çare olarak buraya yazdım belki bazı hareketleri öneren arkadaşlar olur diye..nette neler yapmam gerektiği filan yazmıyo..bir spor salonuna yazılsam iyi olucak galiba..

bende ayni derttenim arkadasim...her yolu denedim olmadi:KK43: son carem spor salonuna yazzilmak,kiloyu yag olarak almak dogru degil saglikli sekilde alalim degilmi ?:KK66: birde bu bu sitedeki diyet saglikli beslenme bölümüne bak,kilo almak isteyenlerin paylasma alalina ...:jeyyar:

canım oraya baktım ama oradakiler hep dışardan takviyelerle alam çabası içindeler..şuruplar fişan içiyorlar ben o tür bilmeiğim şeyleri kullanmak istemiyorum..bi site buldum netten vücut geliştirme hareketleri var onları yapmaya başlıcam..ya birde şu olay çok hoşuma gidiyor..mesela ebru şallı da çok zayıf ama çok fit bir vücudu var hep platesden kaynaklanıyor..aslında en doğrusu bir spor salonuna yazılmak o şekilde çok daha sağlıklı olur belki..hem orada vücuduna göre sağlıklı bir çalışma programı uygulanıyormuş..

canım en iyisi spor salonu sanırım. bende de aynı sorun var. yiyerek kilo almaya kalkarsak yağlanmış bir vucuttan başka bi şey elde edemeyiz, çok sağlıksız. ama sporla çok daha güzel bir görünüm olur. bi de ben kloyu sadece göbekten alıyorum, diğer yerlerim zayıf kalıyor ne kadar kilo alsam da:KK43: bunu da sadece spor düzeltebilir sanırım...
avrupa yakasında iyi bi spor salonu bilen varsa özelden mesaj yazarsa sevinirim.

çok teşekkür ederim..güzel bir umut ışığı oldu benim için gerçekten..peki nerede bulabilirim bu cd leri..hemen almak istiyorum..

çok teşekkür ederim..güzel bir umut ışığı oldu benim için gerçekten..peki nerede bulabilirim bu cd leri..hemen almak istiyorum

eğer derdiniz buysa ben yardımcı olabilirm başta anlamamışım. bende çok zayıfım övünerek söylüyorum aslında kilo almaktan istiyorum ama kıskanılan bi fiziğimin olması hoşuma gidiyo... zayıflıkta kişiden kişiye değişiyo ebru şallı örneği güzeldi fit görünmek başta gelir benim size tavsiyem eğer temin edebilirseniz evde plates yapmak için cdler satılıyo o cdlerden alın ve düzenli olarak yapın anında farkı görürsünüz hareketleri tarif edemem anlatılıcak gibi değil... kolay gelsin... :))

kuzenim almıştı cdleri nerden aldığını bilmiyorum ama cd satan yerlere sorun cd marketler oluyo ya yada küçük dükkan olablir. ben hareketleri youtube da gördüm kuzenim aynı videoların orda olduğunu söyledi bi kaç kere oraya bakarak yaptım sonra akılda kalıyor zaten... cd bulamazsan youtube ye bakabilirsin plates yazman yeterli...

cd ler nette satılıyor mu diye baktım. ama şöylede yapabilirsin bu videoları yayınlayan indirebileceğin siteler var oraya üye olup indirebilirsin nette indirebileceğin yerler var biraz araştır oke..

canım youtube kapandı diye biliyorum ben..ama yine de bir bakayım..bugün netten plates hakkında baya bilgi araştırdım..çok güzel şeyler söylemiş bir plates uzmanı plates ile ilgili.işi bilip yaptıktan sonra gerçekten çok faydalı olduğunu bir kez daha anladım..bazı sitelere baktım link vermişler ama üye olmama rağmen link açılmadı..araştırmaya devam edicem ve cd cilere de sorucam..hareketleri öğrenmek için sabırsızlanıyorum bir an önce o hareketlere ulamşmam lazım..ben spor yapmaya pek üşenen bir insan değilim..2-3 gündür yapıyorum evde bazı hareketler ve vücudu dinlendiriyor rahatlatıyor resmen aynu zamanda..aslında herkese tavsiye ederim..canım teşekkür ediyorum sana yardımların için..

kızlar oldukça zayıf biriyim ve yiyerek kilo alamayacağımı anladım zaten bütün uzmanlar sporla kilo almamızı tavsiye ediyor . sporla kilo alabilmem için ne tür hareketler yapmam gerekir günde nekadar yapsam benim için yeterlidir bilgisi olan var mı? artık iyice psikolojik sorun haline getirdim bu zayıflığımı:KK43:

kıvılcım yaktın beni canım ya sporla kilo alma diye bir tanımlamayı ilk kez senden diyorum spor her daim calori yaktırır metabolizmayı çalıştırır ve fprm tutulmasını kilo verilmesini saglar alınmasını degil kılo almak icin yiyeceksin yatacaksın kuşum :sm_cool:
yiyorum almıyorum diyorsan hormon testleri yaptırman lazım böbrek üstü bezlerin fazla calışıyo olabilir

canımcım bakma sen öyle dediğime işin ayrıntısına girseydim işin içinden çıkamazdım zaten burada..sporla kilo almaktan kastım,tabiiki de spor yaparak balık etli olamazsınız daha doğrusu sporla vücudunuzdakş yağ miktarını arttıramazsınız ki zaten bu şekilde kilo almayı hiç bir uzman önermiyor..spor yaparak kaslarınız hareket etmeye başlıyor ve zamanla da kaslarınız da şişme meydana geliyor ve vücudunuzdaki kas oranı artmaya başlıyor..bu da sizin daha kilolu gözükmenizi sağlıyor..ama öyle yağlı filan değilde gayet fit bir vücuda sahip oluyorsunuz..zaten okuduğum bir sitede sporla kilo almamızı öneriyordu uzmanlar..yani sporla da gayet güzel kilo alınabilir canım da önemli olan o ne tür hareketler ve nekadar sürede yapılacağı..a.s.

bı tane daha benden varmıs :KK43:
valla cnm deli gıbı yıyorum gene yok
eşim her haftasonu tartıyo benı:)
bozdu kafayı ıyıce ben vıtamın kullanıcam
yada ıstah acıcı bende iştah yok:KK43:

canım iştah var bende...hemde acauip var..amaöyle bir metabolizma var ki bir bardak su içeyim mesela 15 dk sonra doğru wc ye..uzun olculuklarda su kahve vs içemem asla..çok fazla yemek de yemem uzun yolculularda sırf bu yüzden..ama kilo alamıyor vücudum..hormon testlerimi filan yaptırdım ben hiç bşy yok çok şükür..dediğim gibi tek çarem spor..

canım bende kilo almak istiyordum hemde omurgamda sorun vardı o düzelsin diye doktor spora yazılmamı tavsiye etti ben de geçen sene 5 ay filan fitness salonuna gittim kemiklerim baya güçlendi çok süt içiyodum 17yaşndayım şmdi boyum da uzadı 4cm ben kesin spor salonuna gitmeni öneririm sporunu yaparken hep elinde atıştırmak için birşeyler olsun meyveli çikolatalı vs. süt iç ve özellikle spordan çıkınca 1saat içinde yüksek kalorili yemekler ye mesela çıkar çıkmaz çikolata ye makarna et gibi besleyici şeyler ye o 1-2 saat içinde metabolizma hızlı çalıştığı için yarıyormuş yediklerin ha bir de arı polenini duydum aktarlarda satılıyor ne şekilde yeniyo bilmiyorum ama o da kilo aldırıyormuş kilo vermek isteyen arkadaşlar için de tam tersi spor yaptıktan sonra 2saat boyunca yemek yemeyin
yardımcı olabildiysem ne mutlu kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
canım bende kilo almak istiyordum hemde omurgamda sorun vardı o düzelsin diye doktor spora yazılmamı tavsiye etti ben de geçen sene 5 ay filan fitness salonuna gittim kemiklerim baya güçlendi çok süt içiyodum 17yaşndayım şmdi boyum da uzadı 4cm ben kesin spor salonuna gitmeni öneririm sporunu yaparken hep elinde atıştırmak için birşeyler olsun meyveli çikolatalı vs. süt iç ve özellikle spordan çıkınca 1saat içinde yüksek kalorili yemekler ye mesela çıkar çıkmaz çikolata ye makarna et gibi besleyici şeyler ye o 1-2 saat içinde metabolizma hızlı çalıştığı için yarıyormuş yediklerin ha bir de arı polenini duydum aktarlarda satılıyor ne şekilde yeniyo bilmiyorum ama o da kilo aldırıyormuş kilo vermek isteyen arkadaşlar için de tam tersi spor yaptıktan sonra 2saat boyunca yemek yemeyin
yardımcı olabildiysem ne mutlu kaydirigubbakcemile5

çok yardımcı oldun canım en azından sporla gerçekten kilo alanıbileceğinin bir kanıtı oldun benim için ve bu da beni çok rahatlattı gerçekten..spor salonuna gidebilecek vakti bulabilirsem hiç zaman kaybetmicem inan..şimdilik evde çalışmalara başladım..dediğin gibi evde de yaptığım sporun arkasından hemen süt içicem..2 gündür günde iki bardak süt içmeyede başlamıştım zaten içine bal da karıştırıyorum..şimdi spordan sonra içmeye çalışıcam bunu..arı sütünü bilşyorum canım bir kere kullanmıştım çok da güzel bir tadı var ama bitince bir daha almadım..ama alsam iyi olucak sanırım..çok teşekkür ederim canım paylaştığın için....

rica ederim canım bir de arı sütü dedin ya aynı şey değil sanırım arı poleni toz gibi bişey televizyonda görmüştüm 1çay kaşığı yediğin zaman 15dilim tam buğday ekmeğindeki vitamini alıyomuşsun ayrıca kan da yapıyormuş daha birsürü faydası varmış çok şaşırmıştım bende alıcam :)

Son düzenleme:
ay sen arı poleni ayzmışsın canım pardon yanlış okumuşum ben..evet en onu da duymuştum ama hiç denemdim ve bukadar da faydalı olacağını bilmiyordum..aktarcılar da da bulabilrisin ama iyi bir marka olması gerekliymiş..onu balla karıştırıp yesek sanırım çok daha faydasını görürüz..sağol canım ilgilendiğin için..peki sen şuan kaç kilosun..benim boy 1.70 ama kilom 48..çok zayıfım anlıyacağın :KK43:

X